1e Wintercross Tuk (18 november 2017)

1e wintercross op 18 november 2017 te Tuk.

     
Meisjes Minipupillen, 410m:    
 1 Saline Waninge NL 2.04  
 2 Bernice Ritsema NL 2.25  
 3 Djura Lubbinge NL 2.41  
Jongens Minipupillen, 410m:    
 1 Thieme Bouma NL 2.07  
Jongens Pupillen C, 410m:    
 1 Gijs Dalstra 1.42  
 2 Teun de Vries 1.56  
 3 Daan Roskam 2.02  
 4 Jelmer Paulus 2.03  
 5 Niek Huisman 2.25  
Meisjes Pupillen B, 820m:    
 1 Claudette Ritsema NL 3.43  
 2 Robine Lubbinge 3.56  
 3 Anne-Sofie Neymann 4.50  
Jongens Pupillen B, 820m:    
 1 Tijn vd Belt NL 4.41  
Meisjes Pupillen A, 820m:    
 1 Marit Versveld NL 3.35  
 2 Jill Horne NL 3.42  
 3 Merel Dalstra 3.54  
 4 Foske Bouma NL 3.59  
 5 Solène Ritsema NL 4.09  
 6 Aniek Wubs 4.52  
Jongens Pupillen A, 820m:    
 1 Isaac Venema NL 3.26  
 2 Tymen Paulus 3.36  
 3 Wessel Meskens NL 3.37  
 4 Thijmen Smit 3.40  
 5 Wout ten Veen 3.41  
 6 Daniël Derks 3.41  
 7 Joost vd Belt NL 3.42  
 8 Stijn Weijdema 3.42  
 9 Nathan Brandsma 3.48  
10 Tim Duiven 3.49  
11 Ruben van Veen 4.07  
12 Julian Brandsma 4.11  
13 Timo vd Wal 4.18  
14 Thomas vd Molen 4.20  
Meisjes D, 1400m:    
 1 Mette Hamstra 6.47  
 2 Charlotte Brandsma 7.29  
 3 Jolein Weijdema 7.42  
 4 Lisa Bosscha 8.25  
 5 Dian Schrotenboer NL 8.25  
Jongens D, 1400m:    
 1 Chris vd Walle 6.33  
 2 Yoran Stuvelaar NL 7.15  
 3 Jens Bulten 7.45  
 4 Joost Kolvoort 8.31  
Meisjes C, 1400m:    
 1 Nathalie vd Meulen 6.32  
Jongens C, 1400m:    
 1 Thijmen Bakker NL 5.50  
 2 Kay van Sleen NL 6.29  
Vrouwen korte cross 1400m:    
 1 Wieke Nijmeijer 10.16  
Mannen korte cross 1400m:    
 1 Daniël Huis in ’t Veld 5.47  
 2 Jebbe Westerbeek 6.10  
 3 Richard Keizer 7.09  
Jongens B, 4200m:    
 1 Jonathan Venema NL 16.06  
Jongens A, 4200m:    
 1 Luc Beuckens NL 15.12  
Vrouwen, 4200m:    
 1 Dinie Ras NL 18.07  
 2 Marleen Looman NL 19.47  
 3 Annemiek Vlaming NL 23.37  
 4 Geesje Nijmeijer 24.31  
Vrouwen V35, 4200m:    
 1 Tiny de Vries NL 19.00  
 2 Annemiek Dekker NL 19.51  
 3 Geeske Sterkenburgh NL 23.03  
 4 Nynke Bouma NL 23.21  
 5 Grietje Brands NL 24.37  
Vrouwen V45, 4200m:    
 1 Agnes Olgers NL 19.26  
 2 Anna Mazereeuw NL 21.54  
 3 Daniëlle Mengering NL 25.30  
Vrouwen V55+, 4200m:    
 1 Wilma van Galen 20.50  
Mannen M55+, 4200m:    
 1 Pieter-Jan Vlaming NL 18.03  
 2 Jaap Vlaming NL 18.37  
 3 Jebbe Westerbeek 21.13  
 4 Jan Nijmeijer 26.00  
 5 Ruud van Brevoort 27.35  
Vrouwen, 7000m:    
 1 Ima Stroek 39.10  
Mannen, 7000m:    
 1 Thomas Straathof NL 29.25  
 2 Ernst Kelly 30.10  
 3 Marco Bosma 33.09  
    Joop Dekker NL (4200m) 27.17  
Mannen M35, 7000m:    
 1 Menno Mud NL 27.06  
 2 Jeen Nauta 28.24  
 3 Jan Loosman NL 28.37  
 4 Jacob Snoek NL 29.00  
 5 Peter Gnodde NL 29.57  
 6 Machiel Paulus NL 33.01  
 7 Jacob Baak NL 34.07  
  Leendert Hakvoort NL (4200m) 18.35  
   Peter Brands NL (4200m) 27.16  
Mannen M45, 7000m:    
 1 Maurice Mulder NL 29.41  
 2 Eugène Olgers NL 29.50  
 3 Tjerk Dijkstra NL 30.15  
 4 Hans Hendrickx NL 30.15  
 5 Doede Terluin NL 32.12  
 6 Garret Barends NL 34.30  
 7 Andrew Guest NL 35.07  
 8 Harm Kolvoort NL 35.15  
   Rien Janse NL (4200m) 18.36  
Mannen M55+, 7000m:    
 1 Jan Stolker 33.09  
 2 Alfred Ubels NL 35.36  
 3 Cor Wetting NL 36.23  
Volg en deel ons op social media

Reageren is niet mogelijk