32e Visscher Sport Indoor Gala te Tuk (11 maart 2017)

32e Visscher Sport Indoor Gala op 11 maart 2017 te Steenwijk
               
Jongens minipupillen            
Plaats Naam Vereniging   40m Ver Balstoten Totaal
1 Jesse  Leeuwerke Aquilo   7.48 2.77 3.53 957
2 Jari  Heppener Horror   7.61 2.80 3.42 929
3 Jip  Seinen ACO van Elderen   7.97 2.22 3.40 747
4 Gijs  Dalstra Start ’78   8.21 2.28 3.46 724
5 Liam de Lang av Heerenveen   8.67 2.29 4.08 705
6 Teun de Vries Start ’78   8.49 2.20 3.13 637
7 Niels  Eefting HAC ’63   8.55 2.16 3.23 629
8 Jurre  Schrik PEC 1910   8.78 2.14 3.28 595
9 Feije  Pot Horror   8.03 1.73 2.84 591
10 Matthijs van der Pol PEC 1910   9.46 2.00 3.47 495
11 Ricardo  Wigarda av Heerenveen   8.17 1.27 2.58 480
12 Mads  Jellema Lionitas   9.09 1.81 2.55 422
               
Meisjes minipupillen            
Plaats Naam Vereniging   40m Ver Balstoten Totaal
1 Yara  Nieuwenkamp AAC ’61   8.66 2.41 4.24 742
2 Isa  Beekman PEC 1910   9.55 2.00 2.84 430
3 Birgit de Haas Start ’78   9.08 1.59 2.80 403
4 Silke  Idema ACO van Elderen   9.20 1.68 2.39 367
               
Jongens pupillen C            
Plaats Naam Vereniging   40m Ver Balstoten Totaal
1 Delano van Zandvoort Lionitas   7.57 2.86 4.39 1023
2 Roan  Boerboom Horror   7.65 2.71 3.84 937
3 Cas  Sanders PEC 1910   7.95 2.71 4.27 916
4 Noud  Assinck Start ’78   7.62 2.72 3.16 889
5 Levi  Wielstra NOP   7.70 2.27 4.46 886
6 Jayden van Zandvoort Lionitas   7.90 2.41 4.18 858
7 Lynch  Schyffelers PEC 1910   7.82 2.50 3.75 857
8 Thies  Koekoek ACO van Elderen   8.13 2.50 3.63 795
9 Thijs  Dorgelo Spurt ’88   8.15 2.17 4.39 783
10 Yuri van ’t Hoog AAC ’61   8.06 1.98 3.68 707
11 Sem  Maters de Sprinter   8.33 2.20 3.21 668
12 Hessel  Teijema av Heerenveen   8.51 2.10 3.34 632
13 Ferre  Ganzevles PEC 1910   8.32 2.12 2.91 628
14 Wessel  Voerman Lionitas   8.66 2.00 3.15 574
15 Roan  Dreuning PEC 1910   8.15 1.69 2.76 556
16 Jesco van Gelder Lionitas   8.80 1.96 3.03 536
17 Tijn van de Belt de Sprinter   8.24 1.67 2.72 533
               
Meisjes pupillen C            
Plaats Naam Vereniging   40m Ver Balstoten Totaal
1 Lois  Richardson av Heerenveen   7.89 2.54 3.76 854
2 Emma  Duval ACO van Elderen   7.75 2.46 2.98 797
3 Merle  Sterkenburgh av Heerenveen   8.00 2.48 3.42 796
4 Esmée  Scheper Horror   7.98 2.09 3.62 737
5 Suus  Efdé Horror   8.03 2.10 3.47 719
6 Marlijn ter Maat PEC 1910   8.26 2.27 3.21 693
7 Lindy  Kramer ACO van Elderen   8.17 2.30 2.71 670
8 Jorie  Zielhuis PEC 1910   8.33 2.04 3.30 644
9 Mayrit  Overweg PEC 1910   8.24 2.09 2.71 616
10 Jenelle  Prins PEC 1910   9.17 2.13 3.04 521
11 Carmen  Oostra av Heerenveen   9.22 1.95 2.75 453
               
Jongens pupillen B            
Plaats Naam Vereniging   40m Ver Balstoten Totaal
1 Jasper  Hegeman NOP   7.05 3.38 6.03 1342
2 Thijmen  Smit Start ’78   7.20 3.45 5.62 1298
3 Finn  Blokzijl HAC ’63   7.11 2.92 6.36 1257
4 Lorens  Reumer HAC ’63   7.12 3.10 5.55 1241
5 Rico  Hassing Start ’78   7.23 3.03 5.64 1209
6 Stijn   Weijdema Start ’78   7.22 2.87 5.75 1186
7 Nathan van der Weerd PEC 1910   7.48 3.06 5.91 1182
8 Simon van den Pol PEC 1910   7.58 3.15 5.76 1172
9 David Andres  Jaspers Lionitas   7.57 3.00 4.93 1089
10 Samuel  Fokkert AAC ’61   7.53 3.10 4.52 1088
11 Noah  Sluis PEC 1910   7.61 3.12 4.49 1075
12 Nathan  Brandsma Start ’78   7.46 2.94 4.02 1033
13 Yoran  Soer de Sprinter   7.59 2.55 4.18 942
14 Nout  Meijer ACO van Elderen   7.73 2.50 4.60 936
15 Tijn de Boer de Sprinter   7.99 2.57 4.51 898
16 Jorrit  Hogenkamp HAC ’63   8.03 2.28 5.41 895
17 Luuk  Labots PEC 1910   8.16 2.58 4.14 845
18 Joshua  Westerhof PEC 1910   8.05 2.62 3.73 840
19 Julian  Brandsma Start ’78   7.79 2.66 2.94 827
20 Midas  Heinhuis PEC 1910   8.03 2.29 4.35 824
21 Seb  Winters PEC 1910   8.33 2.35 4.22 778
22 Bram van den Akker Spurt ’88   8.07 2.18 3.59 737
23 Gijs  Loman PEC 1910   8.24 2.46 2.98 714
24 Brain  Wevers de Sprinter   8.73 2.20 4.20 687
25 Maurits  Meijer PEC 1910   8.50 2.41 2.87 655
26 Silvijn  Meijer PEC 1910   8.58 2.30 3.20 649
27 Joep de  Vos PEC 1910   8.97 2.29 3.34 604
28 Marijn  Beekman PEC 1910   9.64 2.24 3.67 537
               
Meisjes pupillen B            
Plaats Naam Vereniging   40m Ver Balstoten Totaal
1 Inez  Keun Groningen Atletiek   7.34 3.22 5.93 1244
2 Esmée  Mulder de Sprinter   7.21 3.01 5.94 1228
3 Marit  Versfeld de Sprinter   7.20 3.08 4.59 1155
4 Sofie  Vos PEC 1910   7.39 2.85 4.87 1090
5 Jara  Heppener Horror   7.63 3.04 4.75 1073
6 Evon  Everts HAC ’63   7.73 2.92 4.91 1042
7 Rhodee  Steenwelle Lionitas   7.62 2.74 4.82 1020
8 Kirsten  Hoogstra de Sprinter   7.79 2.93 4.58 1010
9 Daniek  Boer de Sprinter   7.73 2.61 5.17 998
10 Aniek  Wubs Start ’78   7.91 2.82 5.03 998
11 Mees van der Knokke PEC 1910   7.76 2.57 4.59 945
12 Iris  Linnebank av Heerenveen   7.84 2.53 4.45 912
13 Sannah de Vries PEC 1910   7.48 2.47 3.44 889
14 Merel  Dalstra Start ’78   7.68 2.56 3.62 884
15 Dana de Haas Start ’78   8.02 2.45 4.64 878
16 Annelein  Sturre Start ’78   8.03 2.52 4.24 862
17 Felice  Dekker de Sprinter   7.61 2.29 3.01 792
18 Evie  Meijerink de Sprinter   7.91 2.20 3.86 790
19 Julia  Meerdink AAC ’61   8.19 2.40 3.60 762
20 Ellen  Smit PEC 1910   7.40 2.87 dns 760
21 Lois  Brouwer de Sprinter   8.13 2.33 3.25 730
22 Lynn  Norde HAC ’63   8.48 2.20 4.02 710
23 Inke  Meijer Aquilo   8.72 2.33 3.92 693
24 Mirinne  Bos de Sprinter   8.20 2.32 2.93 689
25 Keren  Vogel PEC 1910   8.44 2.17 3.36 658
26 Isa  Bakker Horror   8.31 2.00 3.50 655
27 Nesrine  Tammes AAC ’61   8.76 2.21 3.64 641
28 Julia van Holsteijn PEC 1910   8.24 1.95 2.78 594
29 Tess van der Winkel PEC 1910   8.69 1.72 4.09 588
30 Danicia  Wigarda av Heerenveen   9.01 1.91 3.03 497
               
Jongens pupillen A(1e jrs)            
Plaats Naam Vereniging   40m Ver Kogel Totaal
1 Marne van der Kooi Impala   6.63 3.50 7.09 1527
2 Nick  Oosting PEC 1910   6.70 3.46 5.70 1418
3 Luuk  Engels HAC ’63   7.27 3.16 5.89 1243
4 Laurens  Zijlstra PEC 1910   7.14 3.38 4.62 1230
5 Daan  Schrik PEC 1910   7.49 3.18 6.18 1221
6 Vincent van Dis PEC 1910   7.38 3.23 5.53 1212
7 Joost van de Belt de Sprinter   7.40 3.17 5.73 1209
8 Figo  Mussche PEC 1910   7.56 3.24 5.77 1195
9 Yanco  Zuidema Lionitas   7.33 3.25 4.93 1186
10 Bram  Slabbekoorn PEC 1910   7.39 3.21 5.19 1184
11 Jesper  Pauw PEC 1910   7.30 3.12 4.74 1153
12 Marijn  Wardenier de Sprinter   7.37 3.16 4.79 1151
13 Wessel  Meskers av Almere ’81   7.26 3.10 4.55 1144
14 Mika  Keizer de Sprinter   7.48 2.87 5.70 1131
15 Tymen  Paulus Start ’78   7.36 3.08 4.69 1130
16 Remco  Schrotenboer Spurt ’88   7.07 3.09 3.49 1101
17 Kjeld  Overweg PEC 1910   7.56 2.94 4.62 1058
18 Jort  Jellema Lionitas   7.63 2.69 5.14 1030
19 Tim  Duiven Start ’78   7.51 2.96 3.85 1014
20 Stijn  Zuiderweg de Sprinter   7.57 2.69 4.57 1002
21 Joel  Koning AAC ’61   7.64 2.79 4.32 991
22 Anders  Vogel PEC 1910   8.33 2.60 4.76 867
23 Thomas van Emst Start ’78   8.35 2.38 4.48 800
24 Jort  Polman de Sprinter   8.35 2.55 3.55 763
25 Elian  Tuhuteru PEC 1910   8.09 2.48 2.95 741
26 Yoran  Westerhof Horror   8.43 1.63 3.34 550
               
Meisjes pupillen A(1e jrs)            
Plaats Naam Vereniging   40m Ver Kogel Totaal
1 Jade  Schuitema HAC ’63   7.08 3.74 4.74 1323
2 Sterre  Kievit Groningen Atletiek   7.02 3.17 5.73 1288
3 Lois  Uwamahoro PEC 1910   7.25 3.14 6.19 1262
4 Tess  Kuhnen HAC ’63   7.06 3.32 4.29 1211
5 Mariame  Diallo av Heerenveen   7.06 3.18 4.40 1191
6 Amy  Zondervan AAC ’61   7.31 2.88 5.23 1137
7 Floor  Willems ACO van Elderen   7.24 2.90 4.38 1096
8 Steffie  Zielhuis PEC 1910   7.41 3.15 3.75 1064
9 Riona  Gerrits ACO van Elderen   7.42 2.93 4.11 1046
10 Viviënne  Dreuning PEC 1910   7.54 2.96 4.19 1034
11 Julia  Eggengoor Spurt ’88   7.80 2.78 5.24 1023
12 Tynke  Wielstra NOP   7.65 2.89 4.34 1011
13 Anouk van Wijk Impala   7.24 2.66 3.62 990
14 Dione van Gelder Lionitas   7.75 2.67 4.77 978
15 Emma  Stoorvogel PEC 1910   7.75 2.54 4.10 904
16 Elbrich  Busman Horror   8.16 2.71 4.42 892
17 Irene  Nygard de Sprinter   8.10 2.44 5.01 889
18 Elise  Poorte PEC 1910   8.09 2.48 4.69 877
19 Marit  Bouius PEC 1910   7.81 2.81 3.21 877
20 Merel  Brand de Sprinter   8.08 2.52 4.17 848
21 Loena  Duiven Start ’78   8.09 2.57 3.99 844
22 Eefke  Plugge Aquilo   7.81 2.79 2.80 837
23 Eline  Bergman PEC 1910   8.05 2.75 3.35 835
24 Rozemarijn van Emst Start ’78   8.69 2.16 3.39 621
25 Annamiek  Kuipers Start ’78   9.04 2.15 3.24 559
               
Jongens pupillen A(2e jrs)            
Plaats Naam Vereniging   40m Hoog Kogel Totaal
1 Torino  Braam Aquilo   6.80 1.30 6.69 1607
2 Tim  Duker AAC ’61   7.07 1.10 8.35 1492
3 Jesse  Domhof PEC 1910   7.30 1.30 5.98 1455
4 Julian  Keun Groningen Atletiek   7.18 1.15 6.56 1404
5 Jens  Linnebank av Heerenveen   7.01 1.10 6.07 1375
6 Simon  Bouma Impala   7.34 1.10 6.95 1359
7 Lukas  Smit PEC 1910   7.02 1.15 5.26 1358
8 Ruben  Piek Impala   7.18 1.05 5.89 1290
9 Morris  Hulsman av Heerenveen   7.38 1.10 5.65 1272
10 Jurgen  Jansma AAC ’61   6.96 0.95 5.53 1242
11 Sander  Wage Aquilo   7.22 1.00 4.78 1172
12 Shakir  Burmania Horror   7.49 1.05 4.58 1141
13 Kyle  Inwards AAC ’61   7.30 0.95 4.66 1112
14 Thijs ter Maat PEC 1910   7.72 1.00 5.27 1108
15 Jens  Bulten Start ’78   7.97 0.90 5.34 996
16 Kevin de Lange Start ’78   8.65 0.90 4.03 797
               
Meisjes pupillen A(2e jrs)            
Plaats Naam Vereniging   40m Hoog Kogel Totaal
1 Aniek  Vreeling Horror   6.72 1.25 6.59 1584
2 Sofie  Vriend de Sprinter   6.76 1.20 6.83 1551
3 Shanara van Zandvoort Lionitas   6.73 1.15 6.56 1505
4 Femi  Ayodeji PEC 1910   6.80 1.20 6.10 1498
5 Tessa de Roos Lionitas   7.18 1.35 5.67 1496
6 Sanne  Hoogstra de Sprinter   7.09 1.20 6.13 1435
7 Vallicia  Bouman PEC 1910   6.96 1.15 5.45 1383
8 Nina van Halen AAC ’61   6.92 1.15 5.19 1375
9 Thamarah van den Heuvel PEC 1910   6.77 1.20 3.52 1325
10 Sara  Meijer PEC 1910   6.96 1.10 5.03 1319
11 Ilja  Berkenveld PEC 1910   7.48 1.15 6.07 1314
12 Susan  Breeuwsma Horror   7.12 1.10 5.18 1294
13 Nikki  Duiven Start ’78   7.57 1.20 5.15 1275
14 Julia de Jager Lionitas   7.51 1.10 5.65 1246
15 Zoë ter Burg PEC 1910   7.42 1.00 5.91 1206
16 Mette  Hamstra Start ’78   7.27 1.05 4.88 1206
17 Beau  Faber Lionitas   7.46 1.05 5.19 1189
18 Sarah  Veenstra de Sprinter   7.29 1.00 4.51 1139
19 Marije  Dijksma PEC 1910   7.05 0.90 4.73 1132
20 Charlotte  Brandsma Start ’78   7.54 1.05 4.55 1129
21 Baukje  Lijzenga Horror   7.57 1.05 4.35 1109
22 Mirle  Masselink AAC ’61   7.80 1.00 5.36 1099
23 Isis  Veen PEC 1910   7.71 1.00 4.79 1078
24 Lucianne  Raap Horror   7.49 0.90 4.48 1024
25 Sophie  Meerdink AAC ’61   7.64 1.00 3.60 1002
26 Eline  Kleinlugtebeld PEC 1910   7.48 0.90 3.90 983
27 Hellen de Vries sv Veendam   7.66 0.85 4.86 982
28 Annika  Brummer Lionitas   7.90 0.90 4.71 965
29 Lisa  Bosscha Start ’78   8.43 0.95 4.26 884
30 Dian  Schrotenboer de Sprinter   8.13 0.80 3.11 730
               
Jongens junioren D(1e jrs)            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Daan  Bartelds HAC ’63   6.51 7.91 1081  
2 Jilke  Oswald Horror   6.68 8.14 991  
3 Julian  Hogenkamp HAC ’63   6.88 8.27 919  
4 Gydo  Tiggelaar Lionitas   6.84 8.43 898  
ver              
1 Daan  Bartelds HAC ’63   3.89      
2 Julian  Hogenkamp HAC ’63   3.81      
3 Jilke  Oswald Horror   3.62      
4 Remco  Bontekoe Impala   3.60      
5 Gydo  Tiggelaar Lionitas   3.24      
6 Maurits  Meijerhof Fivelstreek   2.90      
kogel              
1 Julian  Hogenkamp HAC ’63   7.36      
2 Remco  Bontekoe Impala   6.74      
3 Daan  Bartelds HAC ’63   6.32      
4 Maurits  Meijerhof Fivelstreek   5.25      
               
Meisjes junioren D(1e jrs)            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Baudien  Venema Horror   6.37 7.62 1180  
2 Welmoed van der Windt Horror   6.41 7.68 1156  
3 Silke  Ketting av Rijssen   6.67 7.99 1024  
4 Tess  Jaarsma Horror   6.66 8.08 1008  
5 Ruth  Zijlstra av Heerenveen   6.71 8.10 992  
6 Mirli  Gerrits ACO van Elderen   6.76 8.27 947  
7 Lisca van Gelder Lionitas   6.78 8.30 936  
8 Evelien  Stienstra Horror   6.83 8.26 933  
9 Noortje  Sieperda Horror   6.83 8.35 916  
10 Maud  Visscher Groningen Atletiek   6.85 8.44 894  
11 Romée  Kramer ACO van Elderen   7.00 8.52 845  
12 Annemarein van Ginneken Horror   7.00 8.62 828  
13 Renske  Drenten Lionitas   6.92 8.78 818  
14 Anna-Romée van der Spoel Jahn II   7.20 8.59 790  
15 Jolein  Weijdema Start ’78   7.57 9.44 580  
16 Thialda  Rinzema Horror   7.85 9.58 508  
ver              
1 Silke  Ketting av Rijssen   3.76      
2 Maud  Visscher Groningen Atletiek   3.58      
3 Welmoed van der Windt Horror   3.53      
4 Tess  Jaarsma Horror   3.49      
5 Renske  Drenten Lionitas   3.48      
6 Anna-Romée van der Spoel Jahn II   3.44      
7 Mirli  Gerrits ACO van Elderen   3.37      
8 Noortje  Sieperda Horror   3.36      
9 Baudien  Venema Horror   2.97      
10 Annemarein van Ginneken Horror   2.90      
11 Lisca van Gelder Lionitas   2.90      
12 Evelien  Stienstra Horror   2.84      
13 Romée  Kramer ACO van Elderen   2.81      
14 Jolein  Weijdema Start ’78   2.33      
15 Thialda  Rinzema Horror   2.11      
kogel              
1 Anna-Romée van der Spoel Jahn II   9.24      
2 Maud  Visscher Groningen Atletiek   9.24      
3 Silke  Ketting av Rijssen   7.89      
4 Noortje  Sieperda Horror   6.74      
5 Renske  Drenten Lionitas   6.66      
6 Tess  Jaarsma Horror   6.54      
7 Evelien  Stienstra Horror   5.65      
8 Romée  Kramer ACO van Elderen   5.16      
9 Annemarein van Ginneken Horror   4.84      
10 Thialda  Rinzema Horror   4.69      
11 Jolein  Weijdema Start ’78   4.60      
               
Jongens junioren D(2e jrs)            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Marijn  Piek Impala   6.58 7.75 1097  
2 Roel  Wielstra NOP   6.62 7.93 1049  
3 Tjalle-Durk van der Eems Horror   6.55 8.05 1042  
4 Coen de Haan Spirit L   6.57 8.04 1039  
5 Senna  Beuckens NOP   6.67 7.93 1037  
6 Julian  Terpstra Horror   6.66 8.08 1008  
7 Ramon  Aukes Aquilo   6.90 8.22 924  
hoog              
1 Senna  Beuckens NOP   1.45      
2 Tjalle-Durk van der Eems Horror   1.35      
2 Roel  Wielstra NOP   1.35      
2 Julian  Terpstra Horror   1.35      
5 Marijn  Piek Impala   1.35      
6 Coen de Haan Spirit L   1.15      
kogel              
1 Coen de Haan Spirit L   9.70      
2 Tjalle-Durk van der Eems Horror   7.96      
3 Roel  Wielstra NOP   7.36      
4 Marijn  Piek Impala   7.27      
5 Senna  Beuckens NOP   7.07      
6 Julian  Terpstra Horror   6.76      
7 Ramon  Aukes Aquilo   6.47      
               
Meisjes junioren D(2e jrs)            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Eline  Ruige Lionitas   6.41 7.66 1161  
2 Noortje  Huitema Groningen Atletiek   6.47 7.85 1104  
3 Romée de Best Horror   6.70 8.05 1005  
4 Marije  Brouwer Horror   6.71 8.19 974  
5 Nina  Vreeling Start ’78   6.70 8.26 964  
6 Bethe  Siemonsma Horror   6.84 8.43 898  
7 Karin  Vlasblom Impala   6.99 8.31 886  
8 Eva  Martens Groningen Atletiek   7.16 8.90 746  
9 Lisanne de Haan av Heerenveen   7.23 8.85 739  
hoog              
1 Romée de Best Horror   1.40      
2 Noortje  Huitema Groningen Atletiek   1.35      
3 Dorcas  Wilbrink Flevo Delta   1.30      
3 Marije  Brouwer Horror   1.30      
5 Jildou  Binnema AV Heerenveen   1.25      
5 Lisanne de Haan av Heerenveen   1.25      
5 Bethe  Siemonsma Horror   1.25      
8 Eva  Martens Groningen Atletiek   1.20      
9 Nina  Vreeling Start ’78   1.15      
kogel              
1 Dorcas  Wilbrink Flevo Delta   11.11      
2 Romée de Best Horror   10.30      
3 Marije  Brouwer Horror   9.07      
4 Eva  Martens Groningen Atletiek   8.77      
5 Noortje  Huitema Groningen Atletiek   8.52      
6 Roos  Koetje Aquilo   8.39      
7 Eline  Ruige Lionitas   8.10      
8 Jildou  Binnema AV Heerenveen   8.04      
9 Bethe  Siemonsma Horror   8.02      
10 Karin  Vlasblom Impala   7.57      
11 Lisanne de Haan av Heerenveen   7.24      
12 Fenna  Dolstra Start ’78   6.13      
               
Jongens junioren C            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Kosheen  Miran Groningen Atletiek   5.65 6.67 1642  
2 Boas  Okken Groningen Atletiek   5.82 6.92 1515  
3 Frank  Seppenwoolde asv Atletics   5.92 7.09 1438  
4 Luuk  Geerders Start ’78   5.93 7.19 1409  
5 Jarno  Zwart Horror   6.07 7.17 1372  
6 Florian van der Dussen Impala   6.06 7.29 1345  
7 Teade  Zijlstra Horror   6.07 7.34 1329  
8 Sjoerd de Haan Spirit L   6.10 7.32 1326  
9 Romke  Wielstra NOP   6.11 7.62 1253  
10 Gerbrand  Bontekoe Impala   6.24 7.57 1227  
11 Stef van der Berg Horror   6.44 7.78 1127  
12 Ronald  Mulder Fivelstreek   6.42 7.81 1125  
13 Piter  Nijboer Impala   6.44 7.94 1093  
14 Daan  Bijdevaate Start ’78   6.61 8.07 1023  
15 Jort  Rodenburg sv Veendam   6.80 8.36 921  
16 Jarno  Kuiper Start ’78   6.65 dns 533  
kogel              
1 Kosheen  Miran Groningen Atletiek   12.66      
2 Teade  Zijlstra Horror   11.30      
3 Romke  Wielstra NOP   10.98      
4 Boas  Okken Groningen Atletiek   10.89      
5 Sjoerd de Haan Spirit L   10.78      
6 Frank  Seppenwoolde asv Atletics   10.68      
7 Johan de Vries av Heerenveen   9.83      
8 Gerbrand  Bontekoe Impala   9.43      
9 Piter  Nijboer Impala   8.79      
10 Jarno  Zwart Horror   8.49      
11 Jarno  Kuiper Start ’78   8.48      
12 Daan  Bijdevaate Start ’78   6.89      
13 Jort  Rodenburg sv Veendam   5.43      
hoog              
1 Gerbrand  Bontekoe Impala   1.55      
2 Teade  Zijlstra Horror   1.50      
2 Romke  Wielstra NOP   1.50      
4 Luuk  Geerders Start ’78   1.50      
5 Florian van der Dussen Impala   1.45      
5 Frank  Seppenwoolde asv Atletics   1.45      
7 Johan de Vries av Heerenveen   1.45      
8 Jarno  Zwart Horror   1.40      
9 Piter  Nijboer Impala   1.35      
10 Sjoerd de Haan Spirit L   1.35      
11 Stef van der Berg Horror   1.30      
12 Jort  Rodenburg sv Veendam   1.30      
13 Jarno  Kuiper Start ’78   1.25      
               
Meisjes junioren C            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Ilse  Steigenga Horror   5.91 7.17 1421  
2 Mileen  Bruinewoud Start ’78   6.24 7.54 1234  
3 Silke van der Zwaag Horror   6.22 7.65 1214  
4 Yassine  Bulthuis Impala   6.28 7.63 1203  
5 Larissa  Wubbolts Horror   6.44 7.61 1164  
6 Marrit  Oosterbaan Horror   6.47 7.84 1106  
7 Carmen de Wolff Horror   6.72 8.10 990  
8 Hester  Vlasblom Impala   6.87 8.31 914  
9 Nathalie van der Meulen Start ’78   7.15 8.98 735  
kogel              
1 Silke van der Zwaag Horror   10.62      
2 Larissa  Wubbolts Horror   8.28      
3 Marrit  Oosterbaan Horror   8.11      
4 Ilse  Steigenga Horror   7.85      
5 Nienke  Houwer NOP   7.78      
6 Yassine  Bulthuis Impala   7.69      
7 Carmen de Wolff Horror   7.63      
8 Mileen  Bruinewoud Start ’78   7.29      
9 Hester  Vlasblom Impala   5.92      
10 Noa  Faber Lionitas   5.20      
ver              
1 Mileen  Bruinewoud Start ’78   4.43      
2 Silke van der Zwaag Horror   4.34      
3 Yassine  Bulthuis Impala   4.24      
4 Hester  Vlasblom Impala   3.70      
5 Nathalie van der Meulen Start ’78   3.68      
6 Nienke  Houwer NOP   3.39      
7 Noa  Faber Lionitas   3.39      
               
Jongens junioren B            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Sytze Bram de Witte Horror   5.66 6.71 1165  
2 Stefan de Vries Start ’78   5.79 6.87 1051  
3 Owen  Beuckens NOP   5.86 7.05 960  
4 Remco  Mulder Start ’78   6.22 7.44 698  
5 Daniël  Huis in ’t Veld Start ’78   6.26 7.46 678  
kogel              
1 Sytze Bram de Witte Horror   14.05      
2 Owen  Beuckens NOP   10.30      
3 Remco  Mulder Start ’78   9.61      
4 Wolter  Nijmeijer Start ’78   8.92      
hoog              
1 Owen  Beuckens NOP   1.70      
2 Sytze Bram de Witte Horror   1.55      
3 Daniël  Huis in ’t Veld Start ’78   1.45      
               
Meisjes junioren B            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Sanne  Haagsma Horror   5.88 7.04 1349  
2 Bente  Meijer De Sprinter   6.23 7.43 1101  
3 Melina  Wapstra Lionitas   6.24 7.45 1092  
4 Maureen de Witte NOP   6.70 7.96 805  
4 Jildou  Peeters Lionitas   6.64 8.03 805  
6 Joyce  Petter Start ’78   6.63 8.12 786  
7 Lisanne van der Meulen Start ’78   6.65 8.17 768  
8 Amerins  Ypma ACO van Elderen   6.72 8.10 765  
9 Marleen  Postma Start ’78   7.12 dns 273  
kogel              
1 Amber  Bekius Start ’78   10.05      
2 Amerins  Ypma ACO van Elderen   9.47      
3 Rosalie  Tissingh Start ’78   9.13      
4 Melina  Wapstra Lionitas   9.09      
5 Esmee van de Guchte NOP   8.93      
6 Sanne  Haagsma Horror   8.38      
7 Marleen  Postma Start ’78   7.66      
8 Jildou  Peeters Lionitas   7.29      
9 Joyce  Petter Start ’78   6.81      
10 Afke  Ligthart Horror   6.75      
ver              
1 Melina  Wapstra Lionitas   4.48      
2 Esmee van de Guchte NOP   4.36      
3 Rosalie  Tissingh Start ’78   4.10      
4 Jildou  Peeters Lionitas   4.09      
5 Maureen de Witte NOP   4.08      
6 Joyce  Petter Start ’78   3.96      
7 Amerins  Ypma ACO van Elderen   3.94      
8 Lisanne van der Meulen Start ’78   3.81      
9 Afke  Ligthart Horror   3.15      
               
Jongens junioren A            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Roan vd Berg AV de Sprinter   5.60 6.59 1236  
2 Wesley  Hoekstra Start ’78   5.62 6.73 1174  
3 Kevin  Boes Start ’78   5.62 6.78 1156  
4 Peter  Hoekstra Start ’78   5.87 6.93 997  
5 Ruben  Korte Lionitas   5.84 6.98 993  
6 Giorgis  Kampman ACO Van Elderen   5.68 dnf 573  
  Jari  Kouwen ACO Van Elderen   dns dns 0  
kogel              
1 Kevin  Boes Start ’78   11.91      
2 Dele  Wilbrink Flevo Delta   10.57      
3 Jari  Kouwen ACO Van Elderen   10.20      
4 Peter  Hoekstra Start ’78   8.41      
hoog              
1 Jari  Kouwen ACO Van Elderen   1.70      
2 Ruben  Korte Lionitas   1.60      
  Kevin  Boes Start ’78   dns      
               
Meisjes junioren A            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Sarafina  Harderwijk ACO van Elderen   6.33 7.62 1012  
kogel              
1 Anneloes  Wonink Groningen Atletiek   11.23      
ver              
1 Sarafina  Harderwijk ACO van Elderen   4.49      
2 Anneloes  Wonink Groningen Atletiek   4.02      
               
Mannen Senioren            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Richard  Keizer Start ’78   6.15 7.46 717  
2 Benny  Tapken sv Veendam   6.44 dns 286  
kogel              
1 Rody de Wolff Horror   15.21      
2 Benny  Tapken sv Veendam   10.76      
3 Richard  Keizer Start ’78   6.27      
               
Vrouwen Senioren            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Geesje  Nijmeijer Start ’78   7.30 8.80 448  
2 Marjet  Korf Start ’78   7.48 9.06 352  
kogel              
1 Carolien van der Dam AAC ’61   11.74      
2 Lisa  Keuken PEC 1910   10.32      
3 Ryanne  Bekius Start ’78   10.19      
4 Chantal  Elzinga sv Veendam   9.55      
5 Lianne  Faber AAC ’61   7.63      
6 Wieke  Nijmeijer Start ’78   6.43      
7 Geesje  Nijmeijer Start ’78   5.52      
ver              
1 Carolien van der Dam AAC ’61   4.66      
2 Ryanne  Bekius Start ’78   4.18      
3 Lianne  Faber AAC ’61   4.01      
4 Marjet  Korf Start ’78   3.27      
               
Mannen Masters            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Tim van der Monde ACO van Elderen M35 5.76 7.06 997  
2 Jan Ties Groningen Atletiek M65 6.23 7.54 664  
3 Roelof Sondaar de Sprinter M55 6.88 8.45 215  
kogel              
1 Jan Pieterman Groningen Atletiek M60 8.05      
2 Roelof Sondaar de Sprinter M55 6.15      
hoog              
1 Jan Ties Groningen Atletiek M65 1.35      
               
Vrouwen Masters            
Plaats Naam Vereniging   40m 50m Totaal  
1 Marjolijn Jongens Start ’78 V40 6.45 7.79 927  
2 Debora Peter Lionitas V40 6.58 7.84 873  
3 Gerdy Berger Start ’78 V45 6.72 7.97 798  
4 Ellen de Wever Groningen Atletiek V35 6.76 7.94 793  
ver              
1 Marjolijn Jongens Start ’78 V40 4.45      
2 Gerdy Berger Start ’78 V45 4.17      
3 Ellen de Wever Groningen Atletiek V35 3.95      
4 Debora Peter Lionitas V40 3.84      

Reageren is niet mogelijk