3e Wintercross Tuk (3 februari 2018)

3e wintercross op 3 februari 2018  te Tuk.

     
Meisjes Minipupillen, 410m:    
 1 Saline Waninge NL 2.11  
 2 Bernice Ritsema NL 2.42  
Jongens Pupillen C, 410m:    
 1 Gijs Dalstra 1.50  
 2 Teun de Vries 2.02  
 3 Jelmer Paulus 2.16  
Jongens Pupillen B, 820m:    
 1 Tijn vd Belt NL 5.56  
Meisjes Pupillen A, 820m:    
 1 Marit Versfeld NL 3.47  
 2 Jill Horné NL 3.53  
Jongens Pupillen A, 820m:    
 1 Isaac Venema NL 3.39  
 2 Tymen Paulus 3.50  
 3 Wessel Meskers NL 3.56  
 4 Stijn Weijdema 3.59  
 5 Thijmen Smit 4.00  
 6 Nathan Brandsma 4.07  
 7 Wout ten Veen 4.18  
 8 Rico Hassing 4.37  
 9 Julian Brandsma 4.50  
Meisjes D, 1400m:    
 1 Nikki Duiven 6.48  
 2 Sara Veenstra NL 7.07  
 3 Mette Hamstra 7.12  
 4 Charlotte Brandsma 7.40  
 5 Lisa Bosscha 9.15  
 6 Dian Schrotenboer NL 9.26  
Jongens D, 1400m:    
 1 Joost Kolvoort 9.49  
Meisjes C, 1400m:    
 1 Dione Schipper 5.30  
 2 Joline Hofstra NL 6.15  
 3 Nathalie van der Meulen 6.55  
Jongens C 1400m:    
 1 Jousef Berhe NL 5.58  
 2 Thijmen Bakker NL 6.13  
Vrouwen korte cross 1400m:    
 1 Wieke Nijmeijer 11.54  
Mannen korte cross 1400m:    
 1 Daniël Huis in ’t Veld 5.53  
Jongens B, 4200m:    
 1 Stefan de Vries 16.06  
 2 Jonathan Venema NL 16.09  
Vrouwen, 4200m:    
 1 Diny Ras NL 18.27  
 2 Laurie Ras NL 22.46  
 3 Geesje Nijmeijer 24.45  
 4 Denise Mazereeuw NL 27.05  
Vrouwen V35, 4200m:    
 1 Lieve Pollet NL 19.14  
 2 Jazlin Ruinemans 19.21  
 3 Tiny de Vries NL 20.25  
 4 Annemiek Dekker NL 21.24  
 5 Marion Kanbier NL 24.21  
 6 Geeske Sterkenburgh NL 24.29  
 7 Marja Kramer NL 24.39  
 8 Grietje Brands NL 25.05  
Vrouwen V45, 4200m:    
 1 Agnes Olgers NL 20.56  
 2 Anna Mazereeuw NL 22.08  
 3 Daniëlle Mengerink NL 26.29  
 4 Tea Busstra NL 27.26  
Vrouwen V55+, 4200m:    
 1 Wilma van Galen 21.40  
Mannen M55+, 4200m:    
 1 Jaap Vlaming NL 18.46  
 2 Pieter Jan Vlaming NL 19.01  
 3 Willem de Vries NL 20.42  
 4 Jouke de Vries NL 25.15  
 5 Jan Vis 25.44  
 6 Jan Nijmeijer 28.35  
Vrouwen, 7000m:    
 1 Inge ter Schure NL 39.13  
Mannen, 7000m:    
 1 Willem Janssen NL 29.35  
 2 Tom Best 32.04  
    Marvin Rozendal NL 4200m 24.59  
    Merijn Bos NL 4200m 26.54  
Mannen M35, 7000m:    
 1 Erik Driesen NL 25.24  
 2 Jeen Nauta 29.00  
 3 Sybrand Sterkenburgh NL 30.12  
 4 Jacob Snoek NL 30.18  
 5 Joost Jansen NL 32.50  
 6 Machiel Paulus NL 33.52  
    Edward Rozendal 4200m 22.31  
Mannen M45, 7000m:    
 1 Arjen Driesen NL 27.32  
 2 Eugène Olgers NL 31.24  
 3 Maurice Mulder NL 31.34  
 4 Doede Terluin NL 32.27  
    Gert-Jan Ubels NL 4200m 26.37  
Mannen M55+, 7000m:    
 1 Klaas de Haan 33.53  
 2 Roelof Sondaar NL 35.40  
 3 Jan Stolker 35.52  
 4 Alfred Ubels NL 37.00  
 5 Cor Wetting NL 38.31  
 6 Peter Rutkens NL 39.54  
 7 Jan Willem Koopman NL 40.01  
Volg en deel ons op social media

Reageren is niet mogelijk