Clubkampioenschappen Start ’78 Steenwijk (23 september 2017)

Clubkampioenschappen op 23 september 2017 te Steenwijk.

                   
Jongens minipupillen                
Plaats Naam     40m Ver Vortex Tot. 600m Plaats
1 Gijs  Dalstra     7.7 2.36 17.62 841 2.24.2 1
2 Teun de Vries     8.1 2.35 13.02 700 2.38.7 2
3 Jelmer  Paulus     8.0 2.57 9.52 693 2.48.0 3
                   
Jongens pupillen C                
Plaats Naam     40m Ver Vortex Tot. 600m Plaats
1 Joey  Munsterman     7.5 2.74 11.43 849 2.34.7 1
                   
Meisjes pupillen C                
Plaats Naam     40m Ver Vortex Tot. 600m Plaats
1 Robine  Lubbinge     7.0 3.25 13.92 1092 2.22.6 1
2 Philline  Buiter     7.8 2.38 9.01 677 2.38.5 2
                   
Jongens pupillen B                
Plaats Naam     40m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 Thijmen  Smit     6.9 3.62 16.90 1235 3.56.7 1
2 Stijn  Weijdema     6.8 3.12 19.48 1194 4.15.1 3
3 Rico  Hassing     7.1 3.02 19.58 1114 4.42.1 8
4 Nathan  Brandsma     7.1 3.18 15.90 1090 4.15.6 4
5 Bart  Seinstra     7.2 3.02 13.80 1004 4.22.6 5
6 Ruben  Westra     7.9 2.66 15.15 828 4.23.7 6
7 Wout ten Veen     7.8 2.78 11.41 805 4.06.6 2
8 Julian  Brandsma     8.1 2.57 10.22 692 4.40.2 7
9 Nick  Ripken     8.9 2.42 8.52 513 4.43.2 9
                   
Meisjes pupillen B                
Plaats Naam     40m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 Zara  Alblas     7.5 2.87 15.78 950 4.47.6 2
2 Aniek  Wubs     7.4 3.00 11.96 930 4.57.6 3
3 Merel  Dalstra     7.7 2.70 11.88 814 4.12.4 1
4 Annelein  Sturre     7.8 2.67 10.16 759 5.09.0 4
                   
Jongens pupillen A                
Plaats Naam     60m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 Chris van der Walle     9.3 3.92 33.72 1540 3.55.9 3
2 Tymen  Paulus     9.8 3.58 27.12 1316 3.50.9 1
3 Jens  Bulten     10.6 3.10 24.51 1075 4.31.4 5
4 Tim  Duiven     10.2 3.21 16.16 1034 3.53.4 2
5 Daniël  Derks     10.9 3.15 15.77 923 4.19.8 4
                   
Meisjes pupillen A                
Plaats Naam     60m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 Mette  Hamstra     10.4 3.21 21.35 1082 4.00.7 2
2 Lieke  Ydema     10.1 3.58 10.55 1024 3.56.4 1
3 Jula  Kraak     10.3 3.07 17.59 1013 4.33.5 5
4 Charlotte  Brandsma     10.4 3.27 15.61 1010 4.20.1 4
5 Nikki  Duiven     10.9 3.14 17.98 955 4.08.9 3
6 Lisa  Bosscha     11.7 2.84 16.01 772 4.58.6 7
7 Faye  Trinks     12.4 2.50 16.00 633 5.00.0 8
8 Tara  Schenk     11.9 2.51 9.95 578 4.56.6 6
                   
Jongens junioren D                
Plaats Naam     80m 1000m Ver Kogel Discus Tot.
1 Tammo  Deems     11.2 3.28.7 4.08 6.05 10.70 1887
2 Joshua  Gaal     12.1 4.26.6 3.94 6.97 14.98 1599
                   
Meisjes junioren D                
Plaats Naam     60m 600m Ver Kogel Discus Tot.
1 Vera van Hemmen     9.5 2.17.1 3.55 7.07 12.22 1520
2 Dione  Schipper     dns 1.47.8 dns dns dns 577
                   
Jongens junioren C                
Plaats Naam     100m 800m Ver Kogel Discus Tot.
1 Luuk  Geerders     12.5 2.38.4 5.14 7.59 23.95 2613
2 Lasse  Deems     13.5 2.31.6 4.14 6.20 16.47 2113
                   
Meisjes junioren C                
Plaats Naam     80m 600m Ver Kogel Discus Tot.
1 Mileen  Bruinewoud     10.8 2.04.2 4.72 8.69 22.21 2360
2 Meike  Sturre     12.2 2.17.9 3.69 6.42 16.15 1580
3 Eke  Tibben     12.1 1.58.7 3.23 4.89 12.28 1505
4 Nathalie vd Meulen     12.8 2.08.6 3.72 5.55 11.60 1440
5 Mila  Vaessen     12.5 2.23.8 3.47 6.88 12.53 1397
                   
Jongens junioren B                
Plaats Naam     100m 1500m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Jelmer  Hofstra     12.3 5.06.7 1.70 7.88 23.11 1932
2 Daniël  Huis in ’t Veld     13.1 5.09.7 1.60 6.37 13.46 1347
3 Remco  Mulder     13.2 dnf 1.50 9.27 22.31 1304
4 Wolter  Nijmeijer     16.0 7.02.9 1.20 9.25 23.90 701
5 Jacco   Leentjes     13.4 dns dns 5.54 dns 370
                   
Meisjes junioren B                
Plaats Naam     100m 800m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Amber  Bekius     14.8 3.16.4 1.30 9.22 20.89 2078
2 Joyce  Petter     14.8 3.05.9 1.30 7.43 17.61 1942
3 Marleen  Postma     15.6 3.16.9 1.30 7.80 17.77 1797
4 Lisanne vd Meulen     14.8 3.02.6 1.30 5.94 12.97 1724
                   
Jongens junioren A                
Plaats Naam     100m 1500m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Wesley  Hoekstra     11.6 5.07.8 1.65 8.20 37.49 2296
2 Eric  Stuiver     12.6 4.43.7 1.60 8.88 32.77 2166
3 Kevin  Boes     12.1 6.43.7 1.45 9.97 38.67 1786
                   
Mannen Senioren                
Plaats Naam     100m 1500m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Bram  Leemburg     13.0 6.12.3 1.55 7.58 25.45 1404
2 Richard  Keizer     12.7 7.20.8 1.20 5.66 19.96 717
3 Gerdo van Dalen     dns dns dns dns 40.41 497
                   
Vrouwen Senioren                
Plaats Naam     100m 800m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Geesje  Nijmeijer     16.8 3.11.7 1.05 5.60 13.00 1041
2 Wieke  Nijmeijer     18.1 4.51.6 0.75 6.20 12.00 502
                   
Mannen Masters                
Plaats Naam     100m 1500m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Hans Spitzen M60   dns dns dns 9.32 32.00 774
2 Hans Hes M70   dns dns dns 7.98 14.36 313
3 Jan Nijmeijer M60   18.2 7.30.0 1.20 5.88 12.14 198
4 Wieger Klijnstra M65 av Heerenveen 16.8 dnf 0.95 5.53 12.63 85
          (discus)        
  Hans Spitzen M60     34.51        
  Hans Hes M70     23.09        
  Wieger Klijnstra M65 av Heerenveen   17.33        
                   
LA groep 1500m                
1 Luc Beuckens JA NOP 4.29.8          
2 Stefan de Vries JB   4.36.8          
3 Jeroen Vels M45 NOP 4.49.7          
4 Hinde  Fokkema Sen.   5.13.6          
5 Jazlin Ruinemans V35   5.14.9          
6 Agnes Olgers V45 NOP 5.22.2          
7 Berry Pees M50   5.43.7          
8 Monique Seijger V35   5.58.6          
                   
Familie estafette                
                   
1 WKP     Kevin Jelmer Wesley 43.9    
2 De Amigo’s     Tammo Lasse Eric 46.5    
3 Weekend     Lisanne Joyce Luuk 49.4    
4 De domme blondjes     Mats Eke Mileen 50.7    
5 Pupil-Master-Senior     Rico Jan M Gerdo 54.6    
6 De Minions     Annelein Meike René 54.7    
7 De Vera’s     Peter B Bram Vera 55.0    
8 TZN     Ditte Chris Body 56.0    
9 De Slakken     Bart Remco Ivo 56.4    
9 De Planties     Naomi Joshua René 56.4    
11 Speedy Gonzales     Sjoerd Mette Coen 56.6    
12 Team Flash     Hugo Teun Jan 56.7    
13 Vliegende familie     Mela Amber Maurice 57.9    
14 Gummy beertjes     Marleen Mila Nathalie 58.5    
15 De Runners     Jeroen Stijn Thijmen 59.0    
16 De racende Katten     Wieke Richard Geesje 59.6    
17 Alblas     Zara Mila Henry 1.00.5    
18 Paulus sprint     Tymen Jelmer Machiel 1.00.6    
19 Running Stable     Irene Anouk Lieke 1.01.7    
20 De vliegende Dalstra’s   Gijs Merel Monique 1.02.5    
21 Familie Lubbinge     Djura Johan Robine 1.06.2    
22 De Snelle K3     Charlotte Nathan Nikki 1.06.4    
23 De snelle Apen     Marianne Julian Ruben 1.08.9    

Reageren is niet mogelijk