Novon Stone City Run (klik onderaan voor de totale uitslag)

Novon Stone City Run op 23 juni 2017 te Steenwijk.

       
Jongens 1.5 km Thijmen Smit 0:05:37 1e
  Tim Duiven 0:05:52 3e
  Tymen Paulus 0:05:57 5e
  Noud Assinck 0:06:06 7e
  Stijn Weijdema 0:06:22 13e
  Thijs Olthof 0:06:22 14e
  Gijs Dalstra 0:06:27 16e
  Marijn Burggraaff 0:06:50 19e
  Ruben Westra 0:06:54 20e
  Teun de Vries 0:06:56 22e
  Thomas van Emst 0:07:31 36e
  Ian Heite 0:07:33 37e
  Marijn Weijdema 0:08:20 52e
       
Meisjes 1.5 km Merel Dalstra 0:06:17 2e
  Loena Duiven 0:06:50 5e
  Zara Alblas 0:06:53 7e
  Philline Buiter 0:07:35 13e
  Faye Trinks 0:07:43 16e
  Annelein Sturre 0:07:51 20e
  Rozemarijn van Emst 0:08:12 23e
       
Meisjes 3 km Mette Hamstra 0:13:49 1e
  Nikki Duiven 0:14:13 2e
  Jolein Weijdema 0:16:06 6e
       
Jo iRun2Bfit 5 km Joshua Gaal 0:28:28 239e
  Gijs Bodbijl 0:30:27 328e
  Sander van Beek 0:31:13 337e
       
       
Me iRun2Bfit 5 km Dione Schipper 0:19:38 1e
  Geanne Klaas 0:21:53 5e
  Meike Sturre 0:26:17 26e
  Ryanne Bekius 0:30:06 104e
  Nina Vreeling 0:33:04 211e
  Naomi Posthumus 0:35:29 313e
  Kim-Lian Vermaning 0:36:08 329e
       
Mannen indiv. 5 km Danny Bruinenberg 0:17:12 2e
  Jelmer Hofstra 0:19:16 5e
  Jacco Leentjens 0:21:13 14e
  Lasse Deems 0:21:32 17e
  Edward Rozendal 0:22:17 25e
  Ruud van Brevoort 0:28:07 75e
  Daniël Huis in ’t Veld 0:30:58 101e
  Joost Kolvoort 0:31:10 107e
  Harm Kolvoort 0:31:11 108e
  Jurgen Retra 0:31:57 114e
  Gerrit Jan Prakken 0:32:05 117e
       
Vrouwen indiv. 5 km Jazlin Ruinemans 0:20:50 1e
  Wilma van  Galen 0:22:17 3e
  Wianne Schipper 0:23:02 5e
  Vera van Hemmen 0:23:04 6e
  Louise Munsterman 0:24:50 8e
  Nathalie van der Meulen 0:25:56 15e
  Lisanne van der Meulen 0:25:57 16e
  Marleen Postma 0:26:06 17e
  Simone Westerbeek 0:26:22 18e
  Ester Heddema 0:28:40 42e
  Femmy Prakken 0:32:05 82e
  Ina Gerding 0:32:22 85e
  Edith Slager 0:32:38 88e
  Ageeth de Graaf 0:33:35 96e
  Jasmine Elkhach 0:34:16 105e
       
Mannen indiv. 10 km Erik Bolding 0:36:34 1e
  Bob Leentjens 0:40:37 3e
  Ernst Kelly 0:40:38 4e
  Edo van Uchelen 0:40:45 5e
  Tom Best 0:42:11 8e
  Marco Bosma 0:45:30 17e
  Gerard Blaauwhof 0:46:14 21e
  Jebbe Westerbeek 0:51:19 44e
  Jan Vis 0:58:21 61e
  Jan Nijmeijer 1:01:09 68e
  Hans Apperloo 1:01:15 70e
       
Vrouwen indiv. 10 km Eline Kelly 0:45:30 1e
  Nynke de Lange 0:49:24 3e
  Maud Tadema 0:56:08 7e
  Geesje Nijmeijer 0:58:25 10e
  Yolanda Van de Burgwal 1:00:05 12e
  Susan van der Vegt 1:01:06 14e
  Janny Nijkamp 1:04:13 25e
Klik hier voor de totale uitslag      

 

Volg en deel ons op social media

Reageren is niet mogelijk