Puntenklassement Persoonlijke Records t/m 8 juli 2017

Puntenklassement persoonlijke records t/m 8 juli 2017

               
Pupillen Meisjes:            
1 Nikki Duiven 18          
2 Birgit de Haas 16          
3 Merel Dalstra 10          
 – Aniek Wubs 10          
5 Lisa Boscha 9.5          
6 Mette Hamstra 9          
7 Loena Duiven 8.5          
8 Charlotte Brandsma 8          
 – Annelein Sturre 8          
10 Julie Bodbijl 7          
 – Dana de Haas 7          
12 Rozemarijn van Emst 6.5          
 – Robine Lubbinge 6.5          
14 Zara Alblas 6          
15 Jula Kraak 5          
16 Philline Buiter 3          
 – Lieke Ydema 3          
18 Charon van den Hoed 2          
19 Tara Schenk 1          
               
Pupillen Jongens:            
1 Ruben Westra 15.5          
2 Thijmen Smit 12.5          
3 Tim Duiven 12          
 – Rico Hassing 12          
5 Stijn Weijdema 11.5          
6 Nathan Brandsma 11          
 – Gijs Dalstra 11          
8 Nick Ripken 9.5          
9 Chris van der Walle 9          
10 Ian Heite 8.5          
11 Tymen Paulus 7.5          
12 Noud Assinck 7          
13 Julian Brandsma 6.5          
 – Thomas van Emst 6.5          
15 Jans Bulten 6          
16 Kevin de Lange 5.5          
 – Teun de Vries 5.5          
18 Jelmer Paulus 4.5          
19 Bart Seinstra 1          
 – Marijn Weijdema 1          
             
Meisjes C/D:            
1 Nathalie vd Meulen 11          
2 Dione Schipper 7          
3 Meike Sturre 6          
 – Eke Tibben 6          
5 Mileen Bruinewoud 5.5          
6 Kim-Lian Vermaning 3          
7 Jolein Weijdema 1.5          
8 Mila Vaessen 1          
               
Jongens C/D:            
1 Gijs Bodbijl 8          
2 Lasse Deems 6          
3 Luuk Geerders 5.5          
4 Tammo Deems 4          
5 Thijs Kl. Velderman 2          
6 Daan Olthof 1          
 – Ivo Seinstra 1          
               
A/B-Junioren:            
1 Kevin Boes 10          
2 Wolter Nijmeijer 9          
3 Jelmer Hofstra 7.5          
4 Joyce Petter 6.5          
5 Daniël Huis in ’t Veld 4.5          
6 Eric Stuiver 4          
 – Rosalie Tissingh 4          
8 Lara Evers 3          
 – Lisanne vd Meulen 3          
10 Amber Bekius 2.5          
11 Wesley Hoekstra 2          
12 Marleen Postma 1          
 – Stefan de Vries 1          
               
Vrouwen + Masters:            
1 Ryanne Bekius 5          
2 Wieke Nijmeijer 4          
3 Geesje Nijmeijer 3          
 – Ima Stroek 3          
5 Marjolijn Jongens 1          
 – Annie Nijmeijer 1          
               
Mannen + Masters:            
1 Richard Keizer 9.5          
2 Ruud van Brevoort 2          
 – Albert van Hien 2          
 – Hans Spitzen 2          
 – Jan Stolker 2          
6 8 atleten met 1          
Volg en deel ons op social media

Reageren is niet mogelijk