Running Center Loopavond op de baan Steenwijk (7 juli 2017)

Running Center Loopavond op de baan op 7 juli 2017 te Steenwijk.

           
(zie ook https://www.atletiek.nu/wedstrijd/uitslagen/9486/)
Meisjes D 150 meter        
  Naam   Vereniging   Wind
1 Brecht van der Vliet   AV Impala 19,80 +1.7
2 Eline  Ruige   AV Lionitas 21,27 +1.7
3 Lotte  Slomp   AAC `61 21,38 +2.3
4 Leia van der Tempel   AV Heerenveen 21,87 +2.3
5 Ingrid  Koster   AV Aquilo 22,00 +2.3
6 Femke  Hofstra   AV Spartacus 22,12 +2.4
7 Karin  Vlasblom   AV Impala 22,87 +2.4
8 Nanou  Hofmann   AV Heerenveen 23,70 +2.7
9 Alicia van der Tempel   AV Heerenveen 24,50 +2.4
10 Eefke  Plugge   AV Aquilo 26,25 +2.3
           
Meisjes D 300 meter        
  Naam   Vereniging    
1 Lotte  Slomp   AAC `61 47,31  
2 Eline  Ruige   AV Lionitas 47,88  
3 Leia van der Tempel   AV Heerenveen 49,61  
4 Ingrid  Koster   AV Aquilo 50,81  
5 Alicia van der Tempel   AV Heerenveen 55,77  
6 Nanou  Hofmann   AV Heerenveen 56,84  
7 Eefke  Plugge   AV Aquilo 01:08,16  
           
Meisjes D Discuswerpen        
  Naam   Vereniging    
1 Brecht van der Vliet   AV Impala 22,92  
2 Karin  Vlasblom   AV Impala 21,85  
           
Meisjes D kogelstoten        
  Naam   Vereniging    
1 Brecht van der Vliet   AV Impala 10,02  
2 Femke  Hofstra   AV Spartacus 8,50  
3 Karin  Vlasblom   AV Impala 7,59  
           
Jongens D 150 meter        
  Naam   Vereniging   Wind
1 Wout  Plugge   AV Aquilo 24,00 +2.3
           
Jongens D 300 meter        
  Naam   Vereniging    
1 Wout  Plugge   AV Aquilo 55,10  
           
Jongens D Engelse mijl        
  Naam   Vereniging    
1 Wu Ping  Kuiper   Groningen Atletiek 05:26,91  
2 Leroy  Oostman   Groningen Atletiek 05:46,76  
           
Meisjes C 150 meter        
  Naam   Vereniging   Wind
1 Mileen  Bruinewoud   AV Start `78 19,96 +2.4
2 Kahlan  Veen   AV Heerenveen 20,57 +1.7
3 Hester  Vlasblom   AV Impala 22,73 +2.7
           
Meisjes C 300 meter        
  Naam   Vereniging    
1 Mileen  Bruinewoud   AV Start `78 47,19  
2 Amber  Slomp   AAC `61 48,60  
           
Meisjes C Engelse mijl        
  Naam   Vereniging    
1 Nienke van Dok   AV Aalsmeer 05:29,82  
           
Meisjes C Discuswerpen        
  Naam   Vereniging    
1 Amber  Slomp   AAC `61 15,09  
           
Meisjes C Kogelstoten        
  Naam   Vereniging    
1 Kahlan  Veen   AV Heerenveen 11,75  
2 Hester  Vlasblom   AV Impala 7,28  
           
Jongens C 150 meter        
  Naam   Vereniging   Wind
1 Sil de Jong   AV Heerenveen 18,72 +1.7
2 Lasse  Deems   AV Start `78 20,57 +2.3
3 Julian  Vries   AV Heerenveen 21,32 +2.3
           
Jongens C 300 meter        
  Naam   Vereniging    
1 Sil de Jong   AV Heerenveen 42,17  
2 Lasse  Deems   AV Start `78 44,34  
3 Julian  Vries   AV Heerenveen 46,64  
           
Jongens C Engelse mijl        
  Naam   Vereniging    
1 Milan  Biesheuvel   AV Aalsmeer 05:13,85  
2 René  Schultinga   AV Heerenveen 05:27,33  
           
Meisjes B 150 meter        
  Naam   Vereniging   Wind
1 Benthe  Tiegelaar   AV Aquilo 21,66 +2.3
           
Meisjes B 300 meter        
  Naam   Vereniging    
1 Lotte  Jansen   AV Aalsmeer 46,92  
2 Benthe  Tiegelaar   AV Aquilo 47,71  
3 Kirsten  Damstra   Groningen Atletiek 48,46  
           
Meisjes B Engelse mijl        
  Naam   Vereniging    
1 Inger van Dok   AV Aalsmeer 05:29,71  
           
Jongens B Engelse mijl        
  Naam   Vereniging    
1 Stefan de Vries   AV Start `78 04:53,14  
2 Gregory ’t Hoen   AV Aalsmeer 05:29,34  
3 Daniël  Huis in ’t Veld   AV Start `78 05:39,44  
           
Jongens B Discuswerpen        
  Naam   Vereniging    
1 Wolter  Nijmeijer   AV Start `78 25,18  
           
Jongens B Kogelstoten        
  Naam   Vereniging    
1 Wolter  Nijmeijer   AV Start `78 9,71  
           
Jongens A 150 meter        
  Naam   Vereniging   Wind
1 Niels  Kok   AV Flevo Delta 17,36 +2.9
2 Eric  Stuiver   AV Start `78 18,82 +2.9
           
Jongens A 300 meter        
  Naam   Vereniging    
1 Niels  Kok   AV Flevo Delta 37,20  
2 Eric  Stuiver   AV Start `78 40,24  
           
Jongens A Engelse mijl        
  Naam   Vereniging    
1 Corné  Timmer   AV Aalsmeer 04:35,17  
2 Thijmen  Alderden   AV Aalsmeer 04:47,48  
3 Chris  Wever   AV Heerenveen 05:17,97  
           
Vrouwen 150 meter        
  Naam   Vereniging   Wind
1 Cato  Bontekoe   AV Impala 20,94 +2.3
           
Vrouwen 300 meter        
  Naam   Vereniging    
1 Cato  Bontekoe   AV Impala 44,81  
           
Vrouwen Engelse mijl        
  Naam   Vereniging    
1 Lieke van de Weerd   GSAV Vitalis 07:04,00  
           
Vrouwen 10000 meter        
  Naam   Vereniging    
1 An  Bennema   GSAV Vitalis 37:19,34  
2 Ydwine van der Veen   AV Heerenveen 41:06,33  
3 Eline  Kelly   AV Start `78 42:09,48+  
           
Vrouwen Discuswerpen        
  Naam   Vereniging    
1 Wieke  Nijmeijer   AV Start `78 15,87  
2 Geesje  Nijmeijer   AV Start `78 14,25  
           
Vrouwen Kogelstoten        
  Naam   Vereniging    
1 Wieke  Nijmeijer   AV Start `78 6,65  
2 Geesje  Nijmeijer   AV Start `78 5,36  
           
Mannen recr. 10000 meter        
  Naam   Vereniging    
1 Danny  Bruinenberg   AV Start `78 37:02,06  
2 Ricardo van Essen     47:48,70  
           
Mannen 150 meter        
  Naam   Vereniging   Wind
1 Rody de Wolff   AV Horror Sneek 16,82 +2.9
2 Thijs  Moesker   AV Impala 17,82 +2.9
3 Jitse de Boer   AV Impala 18,78 +2.9
4 Valenciano  Roffel   AAC `61 20,80 +2.7
           
Mannen 300 meter        
  Naam   Vereniging    
1 Rody de Wolff   AV Horror Sneek 36,57  
2 Markus  Meekma   AV Impala 38,20  
3 Thijs  Moesker   AV Impala 39,38  
4 Valenciano  Roffel   AAC `61 47,01  
           
Mannen Engelse mijl        
  Naam   Vereniging    
1 Arjan  Feenstra   GSAV Vitalis 04:44,87  
2 Hilbert de Haan   AV Heerenveen 04:58,99  
3 Andres  Faber   AV Heerenveen 05:58,99  
4 Matisse de Boer   GSAV Vitalis 06:41,33  
           
Mannen 10000 meter        
  Naam   Vereniging    
1 Jordi  Dommerholt   AV Heerenveen 37:24,29  
2 Ernst  Kellij   AV Start `78 39:53,86  
           
Mannen Discuswerpen        
  Naam   Vereniging    
1 Richard  Keizer   AV Start `78 16,91  
           
Mannen Kogelstoten        
  Naam   Vereniging    
1 Markus  Meekma   AV Impala 13,34  
2 Matisse de Boer   GSAV Vitalis 9,55  
3 Joris  Beintema   GSAV Vitalis 8,52  
4 Richard  Keizer   AV Start `78 6,37  
           
Vrouwen Masters Engelse mijl        
  Naam   Vereniging    
1 Jazlin  Ruinemans V35 AV Start `78 05:55,60  
2 Agnes  Olgers V45 AV NOP 06:02,01  
3 Debora  Peter V40 AV Lionitas 06:16,47  
           
Mannen Masters 150 meter        
  Naam   Vereniging   Wind
1 Tim van der Monde M35 ACO / Van Elderen 18,39 +2.9
2 Maarten  Hofstra M45 AV Lionitas 20,96 +2.4
3 Roelof  Sondaar M55 AV de Sprinter 23,54 +2.7
4 Wieger Klijnstra M65 AV Heerenveen 25,39 +2.7
5 Jan  Nijmeijer M60 AV Start `78 28,33 +2.3
           
Mannen Masters 300 meter        
  Naam   Vereniging    
1 Tim van der Monde M35 ACO / Van Elderen 40,99  
2 Maarten  Hofstra M45 AV Lionitas 45,64  
3 Roelof  Sondaar M55 AV de Sprinter 51,49  
4 Jan  Nijmeijer M60 AV Start `78 01:06,33  
           
Mannen Masters Engelse mijl        
  Naam   Vereniging    
1 Eugene  Olgers M45 AV NOP 05:39,09  
2 Doede  Terluin M50 AV NOP 05:42,11  
3 Marten  Bolt M55 BB lopers 05:45,65  
4 Jaap  Vlaming M60 AV NOP 06:01,38  
5 Jan  Nijmeijer M60 AV Start `78 07:55,69  
           
Mannen Masters 10000 meter        
  Naam   Vereniging    
1 Jan-Willem  Davidse M50 AV PEC 1910 39:12,87  
2 Johannes van der Veen M60 AV Lionitas 39:56,54  
3 Harm  Zijlstra M55 AV Heerenveen 42:07,52  
4 Berry  Pees M50 AV Start `78 45:19,75  
5 Roelof  Sondaar M55 AV de Sprinter 45:32,23  
           
Mannen Masters Discuswerpen        
  Naam   Vereniging    
1 Hans  Spitzen M60 AV Start `78 37,80  
2 Feico  Jansma M75 AV Heerenveen 25,98  
3 Hans  Hes M70 AV Start `78 18,28  
           
Mannen Masters Kogelstoten        
  Naam   Vereniging    
1 Hans  Spitzen M60 AV Start `78 9,44  
2 Hans  Hes M70 AV Start `78 8,23  
3 Feico  Jansma M75 AV Heerenveen 7,89  

 

Volg en deel ons op social media

Reageren is niet mogelijk