Xalos Coffees trainingspakkenwedstrijd Steenwijk (1 april 2017)

Xalos Coffees trainingspakkenwedstrijd op 1 april 2017 te Steenwijk.

         
Jongens D 80 meter series      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Mark  Scholten AV Impala 11,20 -1.0
2 Pjotr ter Doest AV Impala 11,97 -0.8
3 Jilke  Oswald AV Horror Sneek 12,25 -1.0
4 Ziggy  Veldman AV Heerenveen 12,33 -0.8
5 Kieran  Schra AV Impala 13,31 -0.8
6 Wu Ping  Kuiper Groningen Atletiek 13,37 -1.0
7 Natan  Bikker AV Heerenveen 14,49 -1.0
8 Mitchel  Wiersma AV Horror Sneek 16,50 -0.8
  Rutger  Berends AV Heerenveen DNS -0.8
         
Jongens D 80 meter finale      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Mark  Scholten AV Impala 11,19 -0.8
2 Pjotr ter Doest AV Impala 12,26 -0.8
3 Ziggy  Veldman AV Heerenveen 12,44 -0.8
4 Jilke  Oswald AV Horror Sneek 12,45 -0.8
5 Wu Ping  Kuiper Groningen Atletiek 13,20 -0.8
6 Kieran  Schra AV Impala 13,48 -0.8
         
Jongens D 1000 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Sam van der Werf AV Horror Sneek 03:15,47  
2 Wu Ping  Kuiper Groningen Atletiek 03:17,63  
3 Pjotr ter Doest AV Impala 03:20,12  
4 Jelmer  Rensing AAC `61 03:26,95  
5 Mark  Scholten AV Impala 03:44,65  
6 Kieran  Schra AV Impala 04:06,58  
7 Natan  Bikker AV Heerenveen 05:21,66  
  Rutger  Berends AV Heerenveen DNS  
         
Jongens D Speer 400 gram      
Positie Naam Vereniging    
1 Tjalle-Durk van der Eems AV Horror Sneek 33,48  
2 Jilke  Oswald AV Horror Sneek 22,89  
3 Mitchel  Wiersma AV Horror Sneek 15,34  
4 Natan  Bikker AV Heerenveen 14,51  
5 Mark  Scholten AV Impala 13,54  
  Rutger  Berends AV Heerenveen DNS  
         
Jongens D Discus 1 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Pjotr ter Doest AV Impala 19,52  
2 Mark  Scholten AV Impala 16,70  
3 Ziggy  Veldman AV Heerenveen 13,34  
4 Natan  Bikker AV Heerenveen 12,41  
5 Mitchel  Wiersma AV Horror Sneek 10,74  
  Rutger  Berends AV Heerenveen DNS  
         
Jongens D Verspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Mark  Scholten AV Impala 4,84  
2 Pjotr ter Doest AV Impala 4,17  
3 Ziggy  Veldman AV Heerenveen 4,02  
4 Jilke  Oswald AV Horror Sneek 3,94  
5 Kieran  Schra AV Impala 3,59  
6 Wu Ping  Kuiper Groningen Atletiek 3,37  
7 Natan  Bikker AV Heerenveen 3,12  
8 Mitchel  Wiersma AV Horror Sneek 2,50  
  Rutger  Berends AV Heerenveen DNS  
         
Meisjes D 60 meter series      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Brecht van der Vliet AV Impala 8,65 -0.6
2 Eline  Ruige AV Lionitas 8,99 +0.4
3 Femke  Hofstra AV Spartacus 9,06 +0.4
4 Lotte  Slomp AAC `61 9,13 +0.4
5 Romée de Best AV Horror Sneek 9,25 -0.5
6 Marije  Brouwer AV Horror Sneek 9,28 +0.4
7 Tess  Jaarsma AV Horror Sneek 9,47 -0.6
8 Jildou  Binnema AV Heerenveen 9,57 -0.5
9 Noortje  Sieperda AV Horror Sneek 9,59 -0.6
10 Nina  Vreeling AV Start `78 9,59 +0.4
11 Evelien  Stienstra AV Horror Sneek 9,74 +0.4
12 Annamarijn van Ginneken AV Horror Sneek 10,00 -0.5
13 Bethe  Siemonsma AV Horror Sneek 10,02 -0.6
14 Leah  Jellema AV Heerenveen 10,10 -0.5
15 Lisanne de Haan AV Heerenveen 10,13 -0.6
16 Roos  Brands AV Horror Sneek 10,42 -0.5
         
Meisjes D 60 meter finale      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Brecht van der Vliet AV Impala 8,61 -2.5
2 Eline  Ruige AV Lionitas 9,01 -2.5
3 Femke  Hofstra AV Spartacus 9,14 -2.5
4 Romée de Best AV Horror Sneek 9,31 -2.5
5 Lotte  Slomp AAC `61 9,33 -2.5
6 Marije  Brouwer AV Horror Sneek 9,49 -2.5
         
Meisjes D 1000 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Dione  Schipper AV Start `78 03:18,82  
2 Hannah  Talstra AV Impala 03:21,46  
3 Femke  Yska AV Horror Sneek 03:26,66  
4 Suze de Vries AV Horror Sneek 03:27,34  
5 Tess  Jaarsma AV Horror Sneek 03:34,20  
6 Lotte  Slomp AAC `61 03:44,66  
7 Leah  Jellema AV Heerenveen 03:53,92  
8 Nina  Vreeling AV Start `78 04:08,24  
         
Meisjes D Speer 400 gram      
Positie Naam Vereniging    
1 Bethe  Siemonsma AV Horror Sneek 21,48  
2 Romée de Best AV Horror Sneek 19,54  
3 Karin  Vlasblom AV Impala 18,39  
4 Jildou  Binnema AV Heerenveen 17,22  
5 Marije  Brouwer AV Horror Sneek 17,05  
6 Lisanne de Haan AV Heerenveen 15,54  
7 Evelien  Stienstra AV Horror Sneek 10,22  
8 Roos  Brands AV Horror Sneek 9,19  
9 Leah  Jellema AV Heerenveen 8,93  
10 Annamarijn van Ginneken AV Horror Sneek 8,68  
11 Noortje  Sieperda AV Horror Sneek 7,67  
         
Meisjes D Discus 0,75 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Brecht van der Vliet AV Impala 21,03  
2 Lisanne de Haan AV Heerenveen 19,06  
3 Karin  Vlasblom AV Impala 18,91  
4 Lotte  Slomp AAC `61 15,83  
5 Jildou  Binnema AV Heerenveen 15,64  
  Dorcas  Wilbrink AV Flevo Delta DNS  
         
Meisjes D Verspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Brecht van der Vliet AV Impala 4,60  
2 Romée de Best AV Horror Sneek 4,22  
3 Femke  Hofstra AV Spartacus 4,04  
4 Karin  Vlasblom AV Impala 4,03  
5 Marije  Brouwer AV Horror Sneek 4,00  
6 Jildou  Binnema AV Heerenveen 3,98  
7 Eline  Ruige AV Lionitas 3,90  
8 Lisanne de Haan AV Heerenveen 3,79  
9 Roos  Brands AV Horror Sneek 3,50  
10 Evelien  Stienstra AV Horror Sneek 3,49  
11 Tess  Jaarsma AV Horror Sneek 3,47  
12 Noortje  Sieperda AV Horror Sneek 3,42  
13 Bethe  Siemonsma AV Horror Sneek 3,32  
14 Annamarijn van Ginneken AV Horror Sneek 3,31  
         
Jongens C 100 meter series      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Boas  Okken Groningen Atletiek 12,71 -0.6
2 Florian Van der Dussen AV Impala 13,18 -0.8
3 Bjorn  Rinsma AV Impala 13,18 -0.8
4 Jarno  Zwart AV Horror Sneek 13,29 -0.8
5 Luuk  Geerders AV Start `78 13,29 -0.6
6 Gerbrand  Bontekoe AV Impala 13,82 -0.6
7 Rutger  Hoekstra AV Heerenveen 13,84 -0.6
8 Lasse  Deems AV Start `78 14,18 -0.8
9 Piter  Nijboer AV Impala 14,38 -0.6
10 Ronald  Mulder AV Fivelstreek 14,48 -0.8
         
Jongens C 100 meter finale      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Boas  Okken Groningen Atletiek 12,67 -0.6
2 Jarno  Zwart AV Horror Sneek 13,31 -0.6
3 Luuk  Geerders AV Start `78 13,34 -0.6
4 Bjorn  Rinsma AV Impala 13,35 -0.6
5 Florian Van der Dussen AV Impala 13,60 -0.6
6 Gerbrand  Bontekoe AV Impala 14,82 -0.6
         
Jongens C 1000 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Jing  Oldhoff AV Lionitas 03:13,14  
2 Florian Van der Dussen AV Impala 03:14,96  
3 Lasse  Deems AV Start `78 03:18,81  
4 Rutger  Hoekstra AV Heerenveen 03:25,88  
         
Jongens C Discus 1 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Teade  Zijlstra AV Horror Sneek 39,81  
2 Johan de Vries AV Heerenveen 29,42  
3 Piter  Nijboer AV Impala 26,31  
4 Gerbrand  Bontekoe AV Impala 25,33  
5 Rutger  Hoekstra AV Heerenveen 25,09  
6 Daan  Bijdevaate AV Start `78 20,29  
7 Luuk  Geerders AV Start `78 19,34  
         
Jongens C Kogel 4 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Teade  Zijlstra AV Horror Sneek 12,17  
2 Johan de Vries AV Heerenveen 10,26  
3 Piter  Nijboer AV Impala 9,40  
4 Jarno  Zwart AV Horror Sneek 9,18  
5 Gerbrand  Bontekoe AV Impala 8,95  
6 Bjorn  Rinsma AV Impala 8,44  
7 Rutger  Hoekstra AV Heerenveen 7,70  
  Boas  Okken Groningen Atletiek DNS  
         
Jongens C Hoogspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Boas  Okken Groningen Atletiek 1,71  
2 Rutger  Hoekstra AV Heerenveen 1,55  
3 Gerbrand  Bontekoe AV Impala 1,55  
4 Luuk  Geerders AV Start `78 1,50  
5 Jarno  Zwart AV Horror Sneek 1,50  
6 Johan de Vries AV Heerenveen 1,50  
7 Florian Van der Dussen AV Impala 1,45  
         
Meisjes C 80 meter series      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Yassine  Bulthuis AV Impala 11,03 -0.6
2 Mileen  Bruinewoud AV Start `78 11,18 -0.4
3 Danara  Stoppels Groningen Atletiek 11,22 -0.4
4 Rozemarie  Fokkema AAC `61 11,43 -0.6
5 Maaike  Geerling HAC `63 11,53 -0.6
6 Larissa  Wubbolts AV Horror Sneek 11,70 -0.4
7 Maaike  Scholing AAC `61 11,77 -0.6
8 Marrit  Oosterbaan AV Horror Sneek 12,05 -0.6
9 Carmen de Wolff AV Horror Sneek 12,06 -0.4
10 Karlijn van der Meeren AV Horror Sneek 12,17 -0.4
11 Amber  Slomp AAC `61 12,35 -0.4
         
Meisjes C 80 meter finale      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Mileen  Bruinewoud AV Start `78 11,05 -0.5
2 Yassine  Bulthuis AV Impala 11,09 -0.5
3 Danara  Stoppels Groningen Atletiek 11,34 -0.5
4 Rozemarie  Fokkema AAC `61 11,46 -0.5
5 Larissa  Wubbolts AV Horror Sneek 11,69 -0.5
  Maaike  Geerling HAC `63 DNS -0.5
         
Meisjes C 1000 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Maaike  Geerling HAC `63 03:43,64  
2 Amber  Slomp AAC `61 03:45,83  
3 Nathalie van der Meulen AV Start `78 03:48,87  
4 Carmen julia Uildriks Groningen Atletiek 03:52,49  
5 Iris  Hof AV Start `78 04:10,63  
  Mileen  Bruinewoud AV Start `78 DNS  
         
Meisjes C Discus 1 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Silke van der Zwaag AV Horror Sneek 28,89  
2 Danara  Stoppels Groningen Atletiek 24,74  
3 Rozemarie  Fokkema AAC `61 24,35  
4 Mileen  Bruinewoud AV Start `78 21,75  
5 Hester  Vlasblom AV Impala 14,30  
6 Nathalie van der Meulen AV Start `78 10,57  
         
Meisjes C Kogel 3 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Danara  Stoppels Groningen Atletiek 10,69  
2 Silke van der Zwaag AV Horror Sneek 10,46  
3 Rozemarie  Fokkema AAC `61 9,31  
4 Karlijn van der Meeren AV Horror Sneek 8,32  
5 Carmen de Wolff AV Horror Sneek 8,23  
6 Marrit  Oosterbaan AV Horror Sneek 7,91  
7 Mileen  Bruinewoud AV Start `78 7,89  
8 Larissa  Wubbolts AV Horror Sneek 7,45  
9 Hester  Vlasblom AV Impala 7,20  
10 Yassine  Bulthuis AV Impala 6,98  
11 Carmen julia Uildriks Groningen Atletiek 6,18  
         
Meisjes C Hoogspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Silke van der Zwaag AV Horror Sneek 1,50  
2 Maaike  Geerling HAC `63 1,50  
3 Yassine  Bulthuis AV Impala 1,45  
4 Fiona de Vries AV Impala 1,45  
5 Carmen de Wolff AV Horror Sneek 1,40  
6 Marrit  Oosterbaan AV Horror Sneek 1,35  
7 Larissa  Wubbolts AV Horror Sneek 1,35  
8 Karlijn van der Meeren AV Horror Sneek 1,30  
9 Amber  Slomp AAC `61 1,30  
         
Jongens B 100 meter      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Sytze Bram de Witte AV Horror Sneek 11,98 +1.1
2 Jelmer  Hofstra AV Start `78 13,00 +1.1
         
Jongens B 300 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Remco  Mulder AV Start `78 42,60  
         
Jongens B 800 meter      
Positie Naam Vereniging    
  Wouter  Baljet AV Horror Sneek DNS  
         
Jongens B 3000 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Ruben  Talstra AV Impala 09:49,40  
2 Stefan de Vries AV Start `78 10:22,04  
3 Jonatan  Venema AV NOP 10:50,01  
         
Jongens B Discus 1,5 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Owen  Smidt AAC `61 39,19  
2 Sytze Bram de Witte AV Horror Sneek 38,57  
3 Wolter  Nijmeijer AV Start `78 24,03  
         
Jongens B Kogel 5 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Sytze Bram de Witte AV Horror Sneek 12,99  
2 Remco  Mulder AV Start `78 9,72  
3 Wolter  Nijmeijer AV Start `78 8,45  
         
Jongens B Hoogspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Jelmer  Hofstra AV Start `78 1,60  
         
Jongens B Verspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Sytze Bram de Witte AV Horror Sneek 5,48  
         
Meisjes B 100 meter      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Ilse  Steigenga AV Horror Sneek 12,76 +2.4
2 Sanne  Haagsma AV Horror Sneek 12,87 +2.4
3 Lara  Evers AV Start `78 14,56 +2.4
4 Joyce  Petter AV Start `78 15,09 +2.4
5 Sanne  Boersma AV Horror Sneek 15,89 +2.4
  Melina  Wapstra AV Lionitas DNS +2.4
         
Meisjes B 300 meter      
Positie Naam Vereniging    
  Rozemarie  Fokkema AAC `61 DNS  
         
Meisjes B 800 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Lisanne van der Meulen AV Start `78 03:03,19  
         
Meisjes B Discus 1 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Marleen  Postma AV Start `78 21,11  
  Joyce  Petter AV Start `78 DNS  
         
Meisjes B Kogel 3 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Rosalie  Tissingh AV Start `78 9,17  
2 Ilse  Steigenga AV Horror Sneek 8,86  
3 Sanne  Haagsma AV Horror Sneek 7,92  
4 Sanne  Boersma AV Horror Sneek 7,67  
5 Marleen  Postma AV Start `78 7,55  
  Melina  Wapstra AV Lionitas DNS  
  Aukje  Vellinga Groningen Atletiek DNS  
         
Meisjes B Hoogspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Ilse  Steigenga AV Horror Sneek 1,51  
2 Rosalie  Tissingh AV Start `78 1,40  
3 Sanne  Haagsma AV Horror Sneek 1,40  
4 Joyce  Petter AV Start `78 1,30  
5 Lisanne van der Meulen AV Start `78 1,30  
6 Sanne  Boersma AV Horror Sneek 1,25  
7 Lara  Evers AV Start `78 1,25  
  Aukje  Vellinga Groningen Atletiek DNS  
         
Meisjes B Verspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Rosalie  Tissingh AV Start `78 4,16  
2 Lara  Evers AV Start `78 3,93  
3 Joyce  Petter AV Start `78 3,71  
4 Lisanne van der Meulen AV Start `78 3,59  
  Melina  Wapstra AV Lionitas DNS  
  Aukje  Vellinga Groningen Atletiek DNS  
         
Jongens A 800m      
Positie Naam Vereniging    
1 Jeroen van Dijk AV Heerenveen 02:09,19  
2 Eric  Stuiver AV Start `78 02:12,32  
         
Jongens A 3000m      
Positie Naam Vereniging    
1 Peter-Jan de Jong AV Horror Sneek 09:33,65  
2 Luc  Beuckens AV NOP 09:44,62  
3 Klaas Douwe  Yska AV Horror Sneek 10:12,76  
         
Jongens A Discus 1,75 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Jari  Kouwen ACO / Van Elderen 29,84  
         
Jongens A Kogel 6 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Jari  Kouwen ACO / Van Elderen 10,96  
         
Jongens A Hoogspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Jari  Kouwen ACO / Van Elderen 1,30  
         
Meisjes A Discus 1 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Anneloes  Wonink Groningen Atletiek 32,59  
         
Meisjes A Kogel 4 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Anneloes  Wonink Groningen Atletiek 11,89  
         
Mannen 100 meter      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Lars Van Hoeven AV Heerenveen 11,56 +1.2
2 Peter  Peereboom AV Heerenveen 12,08 +1.2
3 Hedser de Boer AV Impala 12,42 +1.2
4 Jitse de Boer AV Impala 12,82 +1.2
5 Richard  Keizer AV Start `78 13,61 +1.2
  Thijs  Moesker AV Impala DNS  
  Eric van der Meer GSAV Vitalis DNS  
         
Mannen 300 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Lars Van Hoeven AV Heerenveen 36,28  
2 Eric van der Meer GSAV Vitalis 37,34  
3 Wouter  Olthof GSAV Vitalis 37,37  
4 Peter  Peereboom AV Heerenveen 38,27  
5 Hedser de Boer AV Impala 40,21  
  Thijs  Moesker AV Impala DNS  
  Jitse de Boer AV Impala DNS  
         
Mannen 800 meter      
Positie Naam Vereniging    
  Patrick  Sinnema GSAV Vitalis DNS  
         
Mannen 3000 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Bram  Kielman AV Heerenveen 09:12,06  
2 Jordi  Dommerholt AV Heerenveen 10:30,06  
3 Jeffrey  Zant GSAV Vitalis 10:57,33  
         
Mannen 5000 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Solomon  Tevlebvken Groningen Atletiek 15:32,29  
2 Rob ter Burg Groningen Atletiek 15:33,52  
3 Bram  Buigel Groningen Atletiek 16:34,00  
4 Martijn van Haren GSAV Vitalis 16:39,02  
5 Rindert  Keulen GSAV Vitalis 16:43,58  
6 Wilfred van Holst Groningen Atletiek 16:51,79  
7 Niek  Blikslager Groningen Atletiek 17:10,33  
8 Sybren  Mulder Groningen Atletiek 17:39,06  
9 Frank  Buigel GSAV Vitalis 17:56,39  
10 Marco  Bosma AV Start `78 20:38,77  
11 Allart  Middelbrink AV Start `78 22:25,72  
  Thijmen  Kupers Groningen Atletiek DNS  
  Thomas van Laar AV PEC 1910 DNF  
  Sjors  Kampen Groningen Atletiek DNF  
  Edwin  Slijkhuis Groningen Atletiek DNF  
  Maarten  Hindriks Groningen Atletiek DNF  
  Patrick  Sinnema GSAV Vitalis DNF  
         
Mannen Discus 2 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Hans  Koops AV Jahn II 27,41  
2 Dennis  Veltman AV NOP 25,83  
3 Richard  Keizer AV Start `78 17,04  
  Wout  Zijlstra AV Horror Sneek DNS  
         
Mannen Kogel 7,26 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Dennis  Veltman AV NOP 10,51  
2 Richard  Keizer AV Start `78 6,54  
         
Mannen Verspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Hans  Koops AV Jahn II 5,56  
         
Vrouwen 100 meter      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Carolien van der Dam AAC `61 13,98 +0.9
2 Lianne  Faber AAC `61 14,07 +0.9
3 Linda De Jonge HAC `63 14,67 +0.9
  Ilona  Bosma GSAV Vitalis DNS +0.9
         
Vrouwen 300 meter      
Positie Naam Vereniging    
  Ilona  Bosma GSAV Vitalis DNS  
         
Vrouwen 5000 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Elisa de Jong Groningen Atletiek 16:51,18  
2 Jacelyn  Gruppen HAC `63 17:10,58  
3 Sofie  Lövdal Groningen Atletiek 17:38,92  
4 Ellen  Jansen GSAV Vitalis 17:52,83  
5 Suzanne  Voorrips Groningen Atletiek 18:59,38  
6 Carlijn  Wagenaar Groningen Atletiek 18:59,74  
7 Erika  Bremer GSAV Vitalis 19:48,64  
8 Eline  Kelly AV Start `78 20:43,82  
9 Lynn van der Schaaf Groningen Atletiek 21:04,28  
10 IMeisjes A  Stroek AV Start `78 24:06,76  
11 Geesje  Nijmeijer AV Start `78 24:27,23  
         
Vrouwen Discus 1 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Lianne  Bruins GAC Hilversum 41,22  
2 Astrid  Jonkers AAC `61 34,63  
3 Mathilde  Spitzen GSAV Vitalis 33,44  
4 Carolien van der Dam AAC `61 27,55  
5 Ryanne  Bekius AV Start `78 26,61  
6 Wieke  Nijmeijer AV Start `78 14,77  
7 Geesje  Nijmeijer AV Start `78 13,35  
         
Vrouwen Kogel 4 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Lianne  Bruins GAC Hilversum 11,64  
2 Carolien van der Dam AAC `61 11,15  
3 Mathilde  Spitzen GSAV Vitalis 10,68  
4 Sharon  Hoogewind AV Salland 10,52  
5 Ryanne  Bekius AV Start `78 9,35  
6 Corien  Zwerver AV Start `78 8,71  
7 Wieke  Nijmeijer AV Start `78 6,12  
8 Geesje  Nijmeijer AV Start `78 5,87  
         
Vrouwen Hoogspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Lianne  Faber AAC `61 1,45  
2 Corien  Zwerver AV Start `78 1,20  
3 Marjet  Korf AV Start `78 1,15  
         
Vrouwen Verspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Linda De Jonge HAC `63 4,45  
2 Lianne  Faber AAC `61 4,32  
3 Sharon  Hoogewind AV Salland 4,02  
4 Ryanne  Bekius AV Start `78 4,02  
5 Marjet  Korf AV Start `78 3,32  
  Carolien van der Dam AAC `61 DNS  
         
Mannen Masters 100 meter      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Maarten  Hofstra AV Lionitas 14,18 +1.1
2 Peter  Mulder AV Start `78 14,47 +1.1
         
Mannen Masters 300 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Jeen  Nauta AV Start `78 42,01  
  Maarten  Hofstra AV Lionitas DNS  
         
Mannen Masters 800 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Eddy  Elsinga AV Heerenveen 02:21,37  
2 Maarten  Hofstra AV Lionitas 02:29,14  
         
Mannen Masters 3000 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Alishum  Osman Hasen AV Start `78 10:09,98  
2 Maurice  Mulder AV NOP 10:57,79  
3 Tjerk  Dijkstra AV NOP 11:07,07  
4 Leendert  Hakvoort AV NOP 11:09,90  
5 Anjo  Simonse AV NOP 11:23,01  
6 Doede  Terluin AV NOP 11:34,29  
7 Jaap  Vlaming AV NOP 12:00,36  
8 Dirk  Wigmans AV De Gemzen 12:32,52  
9 Berend  Wezeman AV NOP 14:56,98  
10 Jan  Vis AV Start `78 15:13,51  
11 Ruud van Brevoort AV Start `78 16:02,53  
         
Mannen Masters 5000 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Willem de Vries AV NOP 21:34,06  
2 Jan  Stolker avVN 22:37,92  
3 Egbert  Vink AV Start `78 22:47,03  
4 Jebbe  Westerbeek AV Start `78 23:06,89  
5 Jan  Nijmeijer AV Start `78 28:30,99  
         
Mannen Masters Discus 1 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Hans  Spitzen AV Start `78 37,67  
2 Hans  Hes AV Start `78 20,81  
         
Mannen Masters Discus 1,5 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Nico  Wilbrink AV Flevo Delta 28,01  
         
Mannen Masters Discus 2 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Dennis  Endeman Isala `96 33,60  
         
Mannen Masters Kogel 4 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Hans  Hes AV Start `78 7,95  
         
Mannen Masters Kogel 5 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Hans  Spitzen AV Start `78 9,15  
         
Mannen Masters Kogel 7,26 kg      
Positie Naam Vereniging    
  Dennis  Endeman Isala `96 DNS  
         
Mannen Masters Hoogspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Peter  Mulder AV Start `78 1,45  
         
Mannen Masters Verspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Maarten  Hofstra AV Lionitas 4,13  
         
Vrouwen Masters 100 meter      
Positie Naam Vereniging   Wind
1 Marjolijn  Jongens AV Start `78 14,33 +1.5
2 Ellen de Wever Groningen Atletiek 14,50 +1.5
3 Debora  Peter AV Lionitas 14,77 +1.5
4 Gerdy  Berger AV Start `78 14,83 +1.5
         
Vrouwen Masters 300 meter      
Positie Naam Vereniging    
  Marjolijn  Jongens AV Start `78 DNS  
         
Vrouwen Masters 800 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Debora  Peter AV Lionitas 02:49,63  
         
Vrouwen Masters 3000 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Agnes  Olgers-Heiner AV NOP 12:15,47  
2 Jolanda de Vries AV Horror Sneek 12:18,92  
3 Anna  Mazereeuw AV NOP 12:49,36  
         
Vrouwen Masters 5000 meter      
Positie Naam Vereniging    
1 Monique  Seijger AV Start `78 21:47,08  
         
Vrouwen Masters Discus 1 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Monique  Gerbrands AV Flevo Delta 22,41  
         
Vrouwen Masters Kogel 4 kg      
Positie Naam Vereniging    
1 Monique  Gerbrands AV Flevo Delta 7,21  
2 Tinie  Honders AV Flevo Delta 6,83  
         
Vrouwen Masters Hoogspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Marjolijn  Jongens AV Start `78 1,50  
         
Vrouwen Masters Verspringen      
Positie Naam Vereniging    
1 Marjolijn  Jongens AV Start `78 4,29  
2 Ellen de Wever Groningen Atletiek 4,24  
3 Gerdy  Berger AV Start `78 4,10  
Volg en deel ons op social media

Reageren is niet mogelijk