Wij zijn blij te kunnen vertellen dat onze atletiekbaan bijna klaar is na maanden van hard werken en geduld tijdens de renovatie.
Het is echt een bijzonder moment, en we willen graag wat updates delen over waar we staan.
Onlangs hebben we een bezoek gehad van de Atletiekunie voor een inspectie van de baan. Hoewel ze over het algemeen tevreden waren, hebben ze een paar punten genoteerd die nog moeten worden aangepakt voordat de eindkeuring kan plaatsvinden. Zodra deze zaken zijn aangepakt en de eindkeuring is voltooid, kunnen we officieel onze atletiekbaan heropenen. Gelukkig is onze aannemer al druk bezig met het aanpakken van deze punten, en we verwachten dat alles binnenkort in orde zal zijn voor de laatste keuring.
Het is geweldig om te zien hoeveel mensen hebben bijgedragen aan dit project.
Veel handen maakten licht werk bij bijvoorbeeld het plaatsen van de gootafdekking, het schoonmaken van de goot maar ook het finish huisje!
Jullie inzet wordt enorm gewaardeerd!

Om de baan helemaal klaar te maken voor de aankomende wedstrijden, hebben we een klus dag gepland op 16 september.
Dit is een mooie kans voor ons om samen te komen en de laatste details aan te pakken, zodat de baan er tiptop uitziet.
Ons doel is om op 30 september de officiële opening te houden, waarbij de wethouder van Steenwijkerland de eer heeft om de baan te openen.
En laten we eerlijk zijn, wie houdt er niet van een goede barbecue?
Er staat een afsluitende barbecue gepland om deze dag te vieren.
We zullen snel meer details met jullie delen.
Laten we met ze allen streven naar een geweldige atletiekbaan die we allemaal kunnen koesteren en gebruiken.
Bedankt voor jullie toewijding en inzet tot nu toe!
Sportieve groeten,
Thom Dercksen
Secretaris Start 78′