1e Test Medaillewedstrijd Steenwijk (7 mei 2021)

Uitslag 1e test medaillewedstrijd op 7 mei 2021 te Steenwijk

       
Jongens pupillen C    
600m      
1 Kaj de Lange mini 2.37.4
2 Rune de Haas mini 2.43.2
3 Manuel van  Dijk   2.44.8
4 Thomas Reijnierse mini 3.06.4
5 Jelte Peters mini 3.07.1
6 Marne Janssens mini 3.16.6
Balstoten      
1 Kaj de Lange mini 4.45
2 Rune de Haas mini 3.48
3 Jelte Peters mini 3.41
4 Manuel van  Dijk   3.39
5 Thomas Reijnierse mini 2.31
6 Marne Janssens mini 2.11
Vortex      
1 Kaj de Lange mini 16.25
2 Manuel van  Dijk   8.32
3 Rune de Haas mini 8.23
4 Marne Janssens mini 7.11
5 Thomas Reijnierse mini 6.62
6 Jelte Peters mini 6.30
hurkhoog      
1 Manuel van  Dijk   0.75
2 Rune de Haas mini 0.65
3 Kaj de Lange mini 0.65
4 Marne Janssens mini 0.55
5 Jelte Peters mini 0.50
6 Thomas Reijnierse mini 0.50
       
Meisjes pupillen C    
600m      
1 Bente  Daleman   2.32.0
2 Axelle Hoeve mini 2.47.2
3 Mette Pijlman mini 3.21.4
4 Elza Mollinga mini 3.21.8
5 Maud  Bruulsema   3.46.3
Balstoten      
1 Bente  Daleman   3.84
2 Maud  Bruulsema   3.83
3 Elza Mollinga mini 3.29
4 Mette Pijlman mini 2.95
5 Axelle Hoeve mini 2.42
Vortex      
1 Mette Pijlman mini 9.29
2 Elza Mollinga mini 8.91
3 Bente  Daleman   8.05
4 Maud  Bruulsema   7.94
5 Axelle Hoeve mini 4.93
hurkhoog      
1 Maud  Bruulsema   0.70
2 Bente  Daleman   0.70
3 Axelle Hoeve mini 0.65
4 Mette Pijlman mini 0.65
5 Elza Mollinga mini 0.60
       
Jongens pupillen B    
1000m      
1 Luuk  Jonkman   4.17.7
2 Joris  Vink   4.20.3
Balstoten      
1 Joris  Vink   4.73
2 Luuk  Jonkman   4.63
Vortex      
1 Luuk  Jonkman   14.03
2 Joris  Vink   12.56
hurkhoog      
1 Luuk  Jonkman   0.75
2 Joris  Vink   0.70
       
Meisjes pupillen B    
1000m      
1 Iris  Bode   5.04.4
2 Lieke de Jong   5.12.1
  Amy  Andriol   dnf
Balstoten      
1 Iris  Bode   3.31
2 Lieke de Jong   3.27
3 Amy  Andriol   2.91
Vortex      
1 Iris  Bode   9.07
2 Amy  Andriol   8.42
3 Lieke de Jong   8.04
hurkhoog      
1 Iris  Bode   0.75
2 Amy  Andriol   0.75
3 Lieke de Jong   0.65
       
Jongens pupillen A    
1000m      
1 Jesse de Vries   4.22.1
2 Matthias  Wolters   4.24.7
3 Justin van Dijk   4.26.8
4 Noah  Meijer   4.49.2
5 Merynn  Hetterschijt JPB 5.15.6
6 Teun  Bruulsema   5.25.3
ver      
1 Jesse de Vries   3.41
2 Justin van Dijk   3.13
3 Noah  Meijer   2.77
4 Matthias  Wolters   2.61
5 Merynn  Hetterschijt JPB 2.40
6 Teun  Bruulsema   2.28
kogel      
1 Jesse de Vries   6.07
2 Noah  Meijer   5.77
3 Justin van Dijk   4.79
4 Merynn  Hetterschijt JPB 4.36
5 Teun  Bruulsema   3.58
6 Matthias  Wolters   3.31
Vortex      
1 Jesse de Vries   20.91
2 Justin van Dijk   15.19
3 Noah  Meijer   13.89
4 Merynn  Hetterschijt JPB 13.38
5 Matthias  Wolters   9.31
6 Teun  Bruulsema   8.16
       
Meisjes pupillen A    
1000m      
1 Birgit de Haas   4.08.2
2 Jasmijn  Reijnierse   4.22.6
3 Sylve  Hoekstra   4.28.7
4 Anouk van Ass   4.53.2
5 Djura  Lubbinge   4.57.6
6 Tamar  Daleman   5.07.0
ver      
1 Djura  Lubbinge   2.93
2 Sylve  Hoekstra   2.88
3 Birgit de Haas   2.86
4 Anouk van Ass   2.64
5 Tamar  Daleman   2.43
6 Jasmijn  Reijnierse   2.16
kogel      
1 Sylve  Hoekstra   4.48
2 Djura  Lubbinge   4.19
3 Birgit de Haas   4.16
4 Jasmijn  Reijnierse   3.52
5 Tamar  Daleman   3.31
6 Anouk van Ass   2.93
Vortex      
1 Sylve  Hoekstra   18.65
2 Djura  Lubbinge   14.59
3 Birgit de Haas   12.82
4 Tamar  Daleman   10.23
5 Jasmijn  Reijnierse   8.64
6 Anouk van Ass   7.99
       
Jongens junioren D    
80m      
1 Noud  Assinck   12.2
2 Maxim  Hoeve   12.4
3 Wout ten Veen   13.6
4 Joshua  Bon   13.7
5 Jasper  Koolma   17.1
hoog      
1 Noud  Assinck   1.25
2 Maxim  Hoeve   1.25
  Wout ten Veen   nm
  Jasper  Koolma   nm
  Joshua  Bon   dns
kogel      
1 Wout ten Veen   6.50
2 Noud  Assinck   5.95
3 Maxim  Hoeve   5.76
4 Jasper  Koolma   4.82
5 Joshua  Bon   4.04
speer      
1 Wout ten Veen   16.80
2 Noud  Assinck   14.07
3 Maxim  Hoeve   13.83
4 Joshua  Bon   8.97
5 Jasper  Koolma   4.24
       
Meisjes junioren D    
60m      
1 Dana de Haas   9.4
2 Annelein  Sturre   9.4
3 Robine  Lubbinge   9.5
4 Sofie  Bode   9.5
hoog      
1 Dana de Haas   1.30
2 Sofie  Bode   1.20
3 Annelein  Sturre   1.10
  Robine  Lubbinge   dns
kogel      
1 Dana de Haas   6.86
2 Sofie  Bode   6.84
3 Annelein  Sturre   6.25
4 Robine  Lubbinge   6.14
speer      
1 Dana de Haas   13.22
2 Sofie  Bode   11.48
3 Robine  Lubbinge   10.94
4 Annelein  Sturre   7.99
       
Jongens junioren C    
100m      
1 Mark  Postma   17.8
ver      
1 Mark  Postma   2.33
kogel      
1 Chris van der Walle   12.60
2 Mark  Postma   4.01
speer      
1 Chris van der Walle   31.46
2 Mark  Postma   6.48
       
Meisjes junioren C    
80m      
1 Skye  Hoekstra   11.9
2 Charlotte  Brandsma   12.3
3 Marin van Triest   12.4
4 Nikki  Duiven   12.5
5 Lisa  Bosscha   12.7
  Mette  Hamstra   dns
ver      
1 Charlotte  Brandsma   3.52
2 Lisa  Bosscha   3.47
3 Marin van Triest   3.42
4 Skye  Hoekstra   3.39
5 Nikki  Duiven   3.24
  Mette  Hamstra   dns
kogel      
1 Nikki  Duiven   7.98
2 Marin van Triest   6.64
3 Charlotte  Brandsma   6.32
4 Skye  Hoekstra   5.70
5 Lisa  Bosscha   5.41
  Mette  Hamstra   dns
speer      
1 Nikki  Duiven   20.43
2 Lisa  Bosscha   14.63
3 Charlotte  Brandsma   14.13
4 Skye  Hoekstra   13.72
5 Marin van Triest   11.40
  Mette  Hamstra   dns
       
Jongens junioren B    
100m      
1 Kevin  Zantinga   15.4
ver      
1 Kevin  Zantinga   2.90
hoog      
1 Kevin  Zantinga   1.20
kogel      
1 Kevin  Zantinga   4.53
       
Meisjes junioren B    
100m      
1 Ellis van den Corput   17.6
ver      
1 Ellis van den Corput   2.56
hoog      
1 Ellis van den Corput   nm
kogel      
1 Ellis van den Corput   4.94
       
Meisjes junioren A    
100m      
1 Meike  Sturre   15.1
ver      
1 Meike  Sturre   3.38
hoog      
1 Meike  Sturre   nm
kogel      
1 Meike  Sturre   7.18
       
Mannen Senioren    
100m      
1 Remco  Mulder   13.4
2 Wolter  Nijmeijer   14.1
ver      
1 Remco  Mulder   4.60
2 Wolter  Nijmeijer   3.94
hoog      
1 Wolter  Nijmeijer   1.40
2 Remco  Mulder   1.30
kogel      
1 Remco  Mulder   8.94
2 Wolter  Nijmeijer   8.89
       
Vrouwen Senioren    
100m      
1 Ryanne  Bekius   15.2
2 Marleen  Postma   15.7
3 Geesje  Nijmeijer   17.1
ver      
1 Ryanne  Bekius   3.97
2 Marleen  Postma   3.50
3 Geesje  Nijmeijer   3.08
hoog      
1 Ryanne  Bekius   1.25
2 Marleen  Postma   1.20
3 Geesje  Nijmeijer   1.05
kogel      
1 Ryanne  Bekius   9.34
2 Marleen  Postma   7.73
3 Geesje  Nijmeijer   5.89
speer      
1 Ryanne  Bekius   25.95
       
L.A. – groep    
3000m      
1 Stefan de Vries   10.23.0
2 Daniël  Huis in ’t Veld   10.42.2
3 Dione Schipper MB 11.10.1
4 Robin  Nijholt   12.44.6

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.