1e Wintercross Tuk (19 november 2016)

1e wintercross op 19 november 2016 te Tuk.

     
Meisjes Minipupillen, 410m:    
 1 Bernice Ritsema NL 3.04  
Jongens Minipupillen, 410m:    
 1 Gijs Dalstra 1.53  
 2 Zenna Sterkenburgh NL 2.20  
 3 Thieme Bouma NL 2.32  
Meisjes Pupillen C, 410m:    
 1 Claudette Ritsema NL 1.50  
 2 Philline Buiter 1.55  
Meisjes Pupillen B, 820m:    
 1 Esmée Mulder NL 3.57  
 2 Kirsten Hoogstra NL 3.59  
 3 Djona vd Berg NL 4.00  
 4 Merel Dalstra 4.09  
 5 Solène Ritsema NL 4.14  
 6 Foske Bouma NL 4.30  
 7 Aniek Wubs 5.16  
Jongens Pupillen B, 820m:    
 1 Stijn Weijdema 4.09  
 2 Thijs Olthof 4.10  
 3 Rico Hassing 4.33  
 4 Jim de Vries NL 4.45  
Meisjes Pupillen A, 820m:    
 1 Sara Veenstra NL 3.59  
 2 Nikki Duiven 4.03  
 3 Sanne Hoogstra NL 4.07  
 4 Charlotte Brandsma 4.17  
 5 Fiona Croese 4.24  
 6 Sasha Beun NL 4.27  
 7 Loena Duiven 4.36  
 8 Dian Schrotenboer NL 4.46  
 9 Anne-Mijke Boerema 4.48  
10 Lisa Bosscha 4.56  
Jongens Pupillen A, 820m:    
 1 Mika Keizer NL 3.50  
 2 Wessel Meskers NL 3.59  
 3 Chris vd Walle 4.00  
 4 Kay de Boer 4.00  
 5 Tymen Paulus 4.02  
 6 Tim Duiven 4.03  
 7 Rick Mastenbroek 4.29  
 8 Jens Bulten 4.32  
 9 Thomas van Emst 4.35  
10 Joost Kolvoort 4.38  
Meisjes D, 1400m:    
 1 Dione Schipper 5.34  
 2 Jolein Weijdema 8.50  
Jongens D, 1400m:    
 1 Tammo Deems 6.04  
 2 Kay van Sleen NL 7.26  
Meisjes C, 1400m:    
 1 Eke Tibben 6.27  
 2 Nathalie vd Meulen 6.58  
 3 Mila Vaessen 7.23  
Jongens C, 1400m:    
 1 Lasse Deems 5.28  
 2 Thijmen Bakker NL 5.28  
 3 Jesper Mulder NL 5.36  
 4 Jelle Hakvoort NL 5.57  
 5 Kars Dijkstra NL 5.57  
 6 Jasper Krommenhoek NL 6.00  
Meisjes B, 1400m:    
 1 Lisanne vd Meulen 6.48  
Vrouwen korte cross 1400m:    
 1 Anneloes van Emst NL 7.34  
 2 Karin Bootsman NL 9.23  
 3 Wieke Nijmeijer 12.04  
Mannen korte cross 1400m:    
 1 Jeen Nauta 4.54  
 2 Eric Stuiver 4.56  
 3 Stefan de Vries 5.00  
 4 Jacco Leentjens 5.32  
 5 Remco Mulder 5.50  
 6 Jochem de Graaf NL 6.03  
 7 Richard Keizer 7.28  
 8 Wolter Nijmeijer 9.24  
Jongens A, 4200m:    
 1 Luc Beuckens NL 15.47  
Vrouwen, 4200m:    
 1 Marleen Loman NL 18.08  
 2 Anniek de Jong NL 21.45  
 3 Geesje Nijmeijer 25.24  
Vrouwen V35, 4200m:    
 1 Monique Seijger 20.29  
 2 Sandra Hofstra NL 22.30  
 3 Cindy Boerema 24.23  
Vrouwen V45, 4200m:    
 1 Wilma van Galen 20.59  
Mannen M55+, 4200m:    
 1 Pieter Jan Vlaming NL 18.28  
 2 Jaap Vlaming NL 18.53  
 3 Jan Vis 25.31  
 4 Ruud van Brevoort 25.36  
 5 Jan Nijmeijer 27.13  
Vrouwen, 7000m:    
 1 Ima Stroek 39.17  
Mannen, 7000m:    
 1 Erik Bolding 26.59  
 2 Jacob Snoek NL 29.18  
 3 Maarten vd Werff 30.36  
 4 Jens Dijkstra NL 30.45  
 5 Tom Best 30.50  
 6 Steven Oostindie 30.59  
 7 Jeroen Wisman NL 34.11  
    Bart Loman NL 4200m 19.39  
    Tim de Vries NL 4200m 25.21  
Mannen M35, 7000m:    
 1 Jan Loosman NL 28.06  
 2 Albert Pieter Venema NL 28.20  
 3 Leendert Hakvoort NL 30.57  
 4 Ferdinand Sterkenburgh NL 33.52  
Mannen M45, 7000m:    
 1 Hans Hendriks NL 28.48  
 2 Bob Leentjens 29.07  
 3 Tjerk Dijkstra NL 29.18  
 4 Maurice Mulder NL 29.46  
 5 Martin Bijdevaate NL 31.10  
 6 Jeroen Vels NL 32.13  
 7 Gerwin Kamps 33.00  
 8 Jan Hakvoort NL 33.51  
 9 Rien Janse NL 35.35  
     Gert-Jan Ubels NL 25.44  
Mannen M55+, 7000m:    
 1 Eddy Oosterkamp 32.33  
 2 Jan Stolker 33.32  
 3 Jebbe Westerbeek 34.37  
 4 Willem de Vries NL 34.56  
 5 Cor Wetting NL 35.22  
 6 Alfred Ubels NL 36.03  

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.