1e wintercross Tuk (23 november 2019)

1e wintercross op 23 november 2019 te Tuk.

     
Meisjes Minipupillen, 410m:    
 1 Madelijn Klomp NL 2.19  
Jongens Minipupillen, 410m:    
 1 Dez Ruinemans NL 4.33  
Jongens Pupillen C, 410m:    
 1 Joris Vink 2.00  
 2 Niek vd Sluis NL 2.01  
Meisjes Pupillen B, 820m:    
 1 Bernice Ritsema NL 4.01  
 2 Djura Lubbinge 4.45  
Jongens Pupillen B, 820m:    
 1 Julian Bouman NL 3.56  
 2 Hugo Maes NL 4.08  
Meisjes Pupillen A, 820m:    
 1 Robine Lubbinge 3.56  
 2 Merle Sterkenburgh NL 3.59  
 3 Feline Klomp NL 4.01  
Jongens Pupillen A, 820m:    
 1 Noud Assinck 3.18  
 2 Jurre Muller NL 3.30  
 3 Lars Wardenier 3.51  
 4 Gijs Dalstra 3.53  
 5 Tyler de Lange NL 3.56  
 6 Jelmer Paulus 4.05  
 7 Joey Munsterman 4.07  
 8 Noah Meijer 4.07  
Meisjes D, 1400m:    
 1 Solène Ritsema NL 5.56  
 2 Daniek Boer NL 6.55  
 3 Evie Meijerink NL 7.19  
Jongens D, 1400m:    
 1 Tymen Paulus 5.47  
 2 Maxim Hoeve NL 5.56  
 3 Wout ten Veen 6.09  
 4 Izak Venema NL 6.16  
 5 Brian Wevers NL 8.19  
Meisjes C, 1400m:    
 1 Anniek Draaistra NL 5.31  
 2 Nikki Duiven 6.19  
 3 Mette Hamstra 6.44  
 4 Lisa Bosscha 8.17  
Jongens C, 1400m:    
 1 Sam Koeleman NL 5.16  
 2 Artjom Hulsenberg NL 5.56  
 3 Joost Kolvoort 7.14  
Vrouwen korte cross 1400m:    
 1 Mandy Zijlstra NL 5.51  
 2 Wieke Nijmeijer 12.19  
Jongens A, 4200m:    
 1 Daniël Huis in ’t Veld 16.22  
Vrouwen, 4200m:    
 1 Marene Scholten NL 18.10  
 2 Jantina Loosman NL 18.36  
 3 Jamie Jongman NL 19.24  
 4 Carolina Vink NL 20.18  
 5 Jalisa Rozendal NL 22.39  
 6 Naomi de Leeuw 22.45  
 7 Lisa Hakkert 22.51  
 8 Geesje Nijmeijer 25.55  
Vrouwen V35, 4200m:    
 1 Jazlin Ruinemans 17.35  
 2 Carla Lukkes 26.13  
Vrouwen V45, 4200m:    
 1 Lianne vd Guchte NL 20.11  
 2 Agnes Olgers NL 21.25  
 3 Cationa Campbell NL 21.35  
 4 Ada Folio NL 24.14  
 5 Edith Slager 30.24  
 6 Marga Bijdevaate NL 31.08  
 7 Rafaela Colina NL 33.15  
Vrouwen V55+, 4200m:    
 1 Wilma van Galen 20.56  
 2 Erica Verdegaal NL 23.49  
 3 Inge Helder NL 25.53  
 4 Colina vd Heide NL 34.04  
Mannen M55+, 4200m:    
 1 Jos Ruijter NL 17.50  
 2 Jaap Vlaming NL 18.25  
 3 Pieter Jan Vlaming NL 19.08  
 4 Cor Wetting NL 21.14  
 5 Jebbe Westerbeek 21.50  
 6 Henk Bremer NL 22.13  
 7 Piet Siedsma NL 22.39  
 8 Jan Vis 24.38  
 9 Jan Nijmeijer 26.38  
10 Dick Duiker NL 28.23  
11 Wietse vd Heide NL 34.05  
Vrouwen, 7000m:    
 1 Hannelore vd Spek NL 33.14  
Mannen, 7000m:    
 1 Thomas Straathof NL 27.22  
 2 Freek Koffeman NL 27.42  
 3 Maurice Bouw NL 29.21  
 4 Steven oostindie 30.39  
 5 Michel van Hout NL 35.24  
Mannen M35, 7000m:    
 1 Erik Bolding 22.44  
 2 Jan Sinke NL 27.04  
 3 Albert Pieter Venema NL 27.28  
 4 Jacob Snoek NL 27.53  
 5 Jan Loosman NL 28.35  
 6 Ruben Muller NL 29.27  
 7 Ferdinand Sterkenburgh NL 32.30  
    Wiebe Ypinga NL 4200m 18.03  
Mannen M45, 7000m:    
 1 Bob Leentjens 27.45  
 2 Joost Jansen NL 29.18  
 3 Maurice Mulder NL 29.34  
 4 Martin Bijdevaate NL 29.52  
 5 Doede Terluin NL 29.58  
 6 Jeroen Vels NL 30.42  
 7 Machiel Paulus NL 32.30  
 8 Henri Mulder 34.19  
Mannen M55+, 7000m:    
 1 Peter Iepsma NL 29.35  
 2 Eddy Oosterkamp 31.26  
 3 Alfred Ubels NL 34.23  
 4 Roelof Sondaar NL 35.36  
 5 Geert de Nekker NL 36.06  
 6 Jan Stolker 36.14  
 7 Jan Ennik NL 40.51  

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.