1e Wintercross Tuk (24 november 2018)

1e wintercross op 24 november 2018 te Tuk.

     
Jongens Minipupillen, 410m:    
 1 Reza Middelbrink NL 2.53  
Meisjes Pupillen C, 410m:    
 1 Djura Lubbinge 2.13  
Jongens Pupillen B, 820m:    
 1 Lieuwe v d Zee 3.38  
 2 Gijs Dalstra 3.47  
 3 Teun de Vries 3.50  
 4 Jelmer Paulus 3.55  
 5 Dylan Dokter NL 3.58  
 6 Jesse de Vries 4.30  
Meisjes Pupillen A, 820m:    
 1 Philline Buiter 3.50  
 2 Robine Lubbinge 3.58  
Jongens Pupillen A, 820m:    
 1 Stijn Weijdema 3.35  
 2 Nathan Brandsma 3.36  
 3 Wout ten Veen 3.36  
 4 Julian Brandsma 3.57  
 5 Ruben van Veen 4.02  
Meisjes D, 1400m:    
 1 Sarah Veenstra NL 6.25  
 2 Nikki Duiven 6.27  
 3 Charlotte Brandsma 6.46  
 4 Mette Hamstra 6.48  
 5 Femke ten Veen NL 7.13  
 6 Lisa Bosscha 8.07  
 7 Rozemarijn van Emst 8.55  
Jongens D, 1400m:    
 1 Tymen Paulus 6.00  
 2 Izak Venema 6.07  
 3 Maxim Hoeve NL 6.11  
 4 Wessel Meskers NL 6.21  
 5 Thomas van Emst 7.18  
 6 Joost Kolvoort 7.25  
Meisjes C, 1400m:    
 1 Jolein Weijdema 7.18  
Jongens C, 1400m:    
 1 Tom Weijdema 6.55  
Vrouwen korte cross 1400m:    
 1 Wieke Nijmeijer 11.30  
Jongens A, 4200m:    
 1 Daniël Huis in ’t Veld 17.36  
Vrouwen, 4200m:    
 1 Dinie Ras NL 16.29  
 2 Eline Kellij 17.40  
 3 Karen Willemsma NL 19.36  
 4 Jamie Jonkman NL 19.36  
 5 Ilse Donker 21.03  
 6 Lisette ten Wolde NL 21.28  
 7 Eline Luijten NL 23.10  
 8 Geesje Nijmeijer 25.24  
 9 Ruth Roman NL 25.26  
10 Marije Verlaat 27.02  
Vrouwen V35, 4200m:    
 1 Hannelore v d Spek NL 19.20  
 2 Saskia Witteveen 22.53  
 3 Geeske Sterkenburgh NL 23.12  
 4 Anneloes van Emst NL 24.05  
 5 Karin Bootsman NL 24.07  
 6 Birgitta Damhuis NL 24.37  
 7 Kirsten Snoek NL 25.08  
Vrouwen V45, 4200m:    
 1 Gerdi Wicherson NL 20.52  
 2 Babette Jonkman NL 23.47  
 3 Marga Bijdevaate NL 31.55  
Vrouwen V55+, 4200m:    
 1 Wilma van Galen 20.35  
 2 José Stuivenvolt NL 22.42  
 3 Erica Verdegaal NL 23.45  
Mannen M55+, 4200m:    
 1 Pieter Jan Vlaming NL 18.20  
 2 Jan Vis 23.52  
 3 Lieuwe Dirksma 24.03  
 4 Jan Nijmeijer 27.01  
Mannen, 7000m:    
 1 Steven Oostindie 31.17  
    Stefan de Vries NL 4200m 18.46  
    Rogier Kattenberg NL 4200 21.21  
Mannen M35, 7000m:    
 1 Erik Bolding 25.11  
 2 Jan Loosman NL 28.01  
 3 Tjeerd Popkema NL 30.06  
 4 Jacob Snoek NL 30.08  
 5 Schelte Dirksma NL 39.50  
Mannen M45, 7000m:    
 1 Bob Leentjens 28.27  
 2 Doede Terluin NL 29.40  
 3 Maurice Mulder NL 29.59  
 4 Joost Jansen NL 30.10  
 5 Harry Terluin NL 31.25  
 6 Johan Kommerij NL 34.03  
 7 Jan Hakvoort NL 34.19  
 8 Hendry Mulder 38.35  
    Hans Apperloo 4200m 24.59  
Mannen M55+, 7000m:    
 1 Klaas de Haan 31.22  
 2 Roelof Sondaar NL 33.59  
 3 Alfred Ubels NL 34.25  
 4 Jebbe Westerbeek 34.51  
 5 Cor Wetting NL 36.32  

 

Reacties zijn gesloten.