2e Wintercross Tuk (correctie) (21 december 2019)

2e wintercross (correctie) op 21 december 2019 te Tuk.

     
Meisjes Minipupillen, 410m:    
 1 Madelijn Klomp NL 2.59  
Jongens Minipupillen, 410m:    
 1 Thies Boldewijn NL 2.09  
 2 Kaj de Lange 2.11  
 3 Dez Ruinemans NL 4.27  
Meisjes Pupillen C, 410m:    
 1 Sara Boldewijn NL 1.54  
Jongens Pupillen C, 410m:    
 1 Joris Vink 1.49  
 2 Niek vd Sluis NL 1.53  
Meisjes Pupillen B, 820m:    
 1 Saline Wanninge NL 3.54  
 2 Djura Lubbinge 4.44  
Jongens Pupillen B, 820m:    
 1 Julian Bouman NL 3.50  
 2 Teije Oord NL 3.56  
 3 Zenna Sterkenburgh NL 4.00  
 4 Storm Leeflang NL 4.01  
 5 Fabian Beekenkamp NL 4.05  
 6 Hugo Maes NL 4.07  
 7 Teun IJspeert NL 4.09  
Meisjes Pupillen A, 820m:    
 1 Robine Lubbinge 3.46  
 2 Noor Boldewijn NL 3.49  
 3 Noortje IJspeert NL 4.04  
 4 Noa Dolstra NL 4.05  
 5 Feline Klomp NL 4.08  
Jongens Pupillen A, 820m:    
 1 Noud Assinck 3.20  
 2 Lars Wardenier NL 3.42  
 3 Hidde Oord NL 3.43  
 4 Jelmer Paulus 4.00  
 5 Joey Munsterman 4.07  
Meisjes D, 1400m:    
 1 Eva Boldewijn NL 6.58  
 2 Daniek Boer NL 7.02  
Jongens D, 1400m:    
 1 Tymen Paulus 5.44  
 2 Senn Karsevoort NL 6.03  
 3 Max Beekenkamp NL 6.03  
 4 Wessel Mesker NL 6.04  
 5 Wout ten Veen 6.05  
 6 Niels Cornelis NL 6.08  
 7 Brian Wevers NL 8.27  
Meisjes C, 1400m:    
 1 Nikki Duiven 6.31  
 2 Mette Hamstra 6.51  
 3 Femke ten Veen NL 7.07  
 4 Lisa Bosscha 7.56  
Jongens C, 1400m:    
 1 Joost Kolvoort 6.53  
Vrouwen korte cross 1400m:    
 1 Wieke Nijmeijer 12.04  
Mannen korte cross 1400m:    
 1 Harm Kolvoort NL 6.06  
Jongens B, 4200m:    
 1 Izak Venema NL 21.05  
Jongens A, 4200m:    
 1 Daniël Huis in ’t Veld 17.16  
Vrouwen, 4200m:    
 1 Mare te Biezebeek NL 18.01  
 2 Laurie Ras NL 19.48  
 3 Wianne Schipper NL 19.54  
 4 Naomi de Leeuw 21.14  
 5 Geesje Nijmeijer 22.39  
Vrouwen V35, 4200m:    
 1 Jazlin Ruinemans 17.39  
 2 Tiny de Vries NL 18.59  
 3 Gerda de Jong NL 19.08  
 4 Marja Kramer NL 23.47  
Vrouwen V45, 4200m:    
 1 Agnes Olgers NL 20.03  
 2 Lianne vd Guchte NL 20.10  
 3 Annelies Schipper NL 23.56  
 4 Femmy Prakken 29.10  
 5 Edith Slager 29.22  
 6 Marga Bijdevaate NL 29.29  
 7 Belinda Kater NL 32.42  
 8 Elisabeth Bijker NL 32.42  
Vrouwen V55+, 4200m:    
 1 Wilma van Galen 21.28  
Mannen M55+, 4200m:    
 1 Jos Ruijter NL 17.44  
 2 Pieter Jan Vlaming NL 18.21  
 3 Jaap Vlaming NL 18.23  
 4 Jan Ruijter NL 18.54  
 5 Jebbe Westerbeek 21.35  
 6 Jan Ennik NL 24.31  
 7 Jan Nijmeijer 27.02  
 8 Ruud van Brevoort 27.52  
Mannen, 7000m:    
 1 Jonatan Venema 25.26  
 2 Thomas Straathof NL 27.23  
 3 Freek Koffeman NL 27.25  
 4 Tom Best 28.41  
 5 Steven Oostindie 30.19  
 6 Marco Bosma 35.33  
   Thom Dercksen  4200m 18.24  
   Willem Hoekstra NL 4200m 21.42  
Mannen M35, 7000m:    
 1 Erik Driesen NL 24.34  
 2 Tjeerd Popkema NL 26.26  
 3 Jan Loosman NL 28.01  
 4 Albert Pieter Venema NL 28.04  
 5 Ferdinand Sterkenburgh NL 32.27  
 6 Olaf Dolstra NL 33.01  
Mannen M45, 7000m:    
 1 Arjen Driesen NL 28.11  
 2 Joost Jansen NL 29.25  
 3 Martin Bijdevaate NL 29.37  
 4 Eugene Olgers NL 29.42  
 5 Maurice Mulder NL 29.49  
 6 Rien Janse NL 29.55  
 7 Jaap Vermaas NL 31.26  
 8 Machiel Paulus NL 32.02  
 9 Jan Hakvoort NL 34.54  
   Berry Pees 4200m 19.27  
Mannen M55+, 7000m:    
 1 Wim Ritsema NL 27.39  
 2 Freddie Bouma 30.53  
 3 Eddy Oosterkamp 31.21  
 4 Alfred Ubels NL 33.35  
 5 Roelof Sondaar NL 34.33  

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.