35e Visscher Sport Indoor Gala Steenwijk, alleen start 78 leden (7 maart 2020)

35e Visscher Sport Indoor Gala Steenwijk, alleen start 78 leden (7 maart 2020).

           
Jongens Minipupillen: 40m: Medicinebal: Ver: Punten: Plaats:
Kaj de Lange 8.93 3.55 2.04 577 2e
           
Jongens Pupillen C: 40m: Medicinebal: Ver: Punten: Plaats:
Joris Vink 8.07 3.70 2.06 722 7e
           
Meisjes Pupillen B: 40m: Medicinebal: Ver: Punten: Plaats:
Mieke van Lubek 8.01 5.24 2.59 949 8e
Rianne Hulzinga 7.45 3.62 2.60 936 9e
Djura Lubbinge 8.02 4.47 2.51 878 10e
           
Meisjes Pupillen A, 1e jaars: 40m: Kogel: Ver: Punten: Plaats:
Marinda van Vulpen 7.44 3.03 2.60 889 11e
Sylve Hoekstra 7.84 3.74 2.46 844 12e
Birgit de Haas 7.83 3.07 2.39 777 14e
           
Jongens Pupillen A, 1e jaars: 40m: Kogel: Ver: Punten: Plaats:
Jesse de Vries 7.35 5.23 3.25 1203 7e
Noah Meijer 8.39 4.26 2.57 816 12de
           
Meisjes Pupillen A, 2e jaars: 40m: Kogel: Hoog: Punten: Plaats:
Robine Lubbinge 6.80 4.61 1.20 1400 1e
Philline Buiter 7.24 5.43 1.10 1286 3e
           
Jongens Pupillen A, 2e jaars: 40m: Kogel: Hoog: Punten: Plaats:
Joey Munsterman 7.60 6.02 1.00 1178 5e
           
Meisjes D, 1e jaars: 40m: 50m: Punten: Plaats:  
Annelein Sturre 7.07 8.78 785 20e  
Dana de Haas 7.21 8.94 728 23e  
Kogel:          
Annelein Sturre 6.46 13e      
Ver:          
Annelein Sturre 3.17 18e      
Dana de Haas 3.16 19e      
           
Jongens D, 1e jaars: 40m: 50m: Punten: Plaats:  
Wout ten Veen 7.64 9.21 601 9e  
Kogel:          
Wout ten Veen 6.18 4e      
Ver:          
Wout ten Veen 2.92 8e      
           
Meisjes D, 2e jaars: 40m: 50m: Punten: Plaats:  
Jennifer Munsterman 6.75 8.20 963 8e  
Skye Hoekstra 6.86 8.34 911 11e  
Kogel:          
Jennifer Munsterman 7.22 10e      
Hoog:          
Skye Hoekstra 1.25 6e      
           
Meisjes C: 40m: 50m: Punten: Plaats:  
Mette Hamstra 6.75 8.36 933 14e  
Lisa Bosscha 7.67 9.78 512 17e  
Kogel:          
Nikki Duiven 7.55 10e      
Mette Hamstra 7.11 12e      
Lisa Bosscha 4.64 14e      
Hoog:          
Nikki Duiven 1.25 9e      
Mette Hamstra 1.10 13e      
           
Jongens C: 40m: 50m: Punten: Plaats:  
Chris van der Walle 6.46 7.85 1107 7e  
Kogel:          
Chris van der Walle 8.63 5e      
Ver:          
Chris van der Walle 3.93 7e      
           
Meisjes B: 40m: 50m: Punten: Plaats:  
Meike Sturre 6.75 8.23 724 3e  
Kogel:          
Meike Sturre 8.16 4e      
           
Jongens B: 40m: 50m: Punten: Plaats:  
Quincent van der Knokke 5.96 7.09 907 4e  
Joshua Gaal 5.88 7.25 886 5e  
Kogel:          
Gijs Bodbijl 8.30 4e      
Ver:          
Quincent van der Knokke 4.56 2e      
Joshua Gaal 4.52 3e      
           
Jongens A: 40m: 50m: Punten: Plaats:  
Luuk Geerders 5.63 6.74 1167 2e  
Ver:          
Luuk Geerders 5.45 `1e      
           
Vrouwen: 40m: 50m: Punten: Plaats:  
Marleen Postma 7.03 8.46 592 1e  
Geesje Nijmeijer 7.13 8.62 530 2e  
Kogel:          
Marleen Postma 8.18 1e      
Wieke Nijmeijer 7.05 2e      
Geesje Nijmeijer 5.97 3e      
           
Mannen: Kogel: Plaats:      
Wolter Nijmeijer 8.53 3e      
           
Vrouwen Masters: 40m: 50m: Punten: Plaats:  
Louise Munsterman V35 6.78+ 8.16 732 3e  
Lotte Meijnen V45 6.95 8.42 623 5e  
Kogel:          
Louise Munsterman V35 7.54 6e      
Lotte Meijnen V45 6.72 7e      
Hoog:          
Louise Munsterman V35 1.25 3e      
Lotte Meijnen V45 1.20 5e      
           
Mannen Masters: 40m: 50m: Punten: Plaats:  
Jeroen van Riel M50 6.19+ 7.59+ 665 2e  
Kogel:          
Jeroen van Riel M50 10.62+ 1e      
Jan Nijmeijer M65 5.98 5e      
Ver:          
Jeroen van Riel M50 4.40+ 1e      

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.