3e Medaillewedstrijd Steenwijk (15 juli 2016)

3e medaillewedstrijd op 15 juli 2016 te Steenwijk

Jongens pupillen C
Balstoten
1 Stijn  Weijdema 5.67
2 Rico  Hassing 4.58
3 Thijmen  Smit 4.23
4 Nathan  Brandsma 4.22
5 Jasper  van Beek mini 3.38
6 Ruben   Westra 2.90
7 Ward  Ekkel 2.83
8 Julian  Brandsma 2.44
ver
1 Thijmen  Smit 2.89
2 Rico  Hassing 2.76
3 Jasper  van Beek mini 2.75
4 Nathan  Brandsma 2.66
5 Stijn  Weijdema 2.63
6 Ward  Ekkel 2.30
7 Ruben   Westra 2.29
8 Julian  Brandsma 2.28
600m
1 Stijn  Weijdema 2.20.9
2 Thijmen  Smit 2.22.1
3 Rico  Hassing 2.31.4
4 Ruben   Westra 2.34.8
5 Nathan  Brandsma 2.37.2
6 Julian  Brandsma 2.41.9
7 Ward  Ekkel 2.46.0
Jasper  van Beek mini dnf
Meisjes pupillen C
Hurkhoog
1 Dana de  Haas 0.85
2 Aniek  Wubs 0.65
3 Kim  Wiersma 0.60
4 Birgit de Haas mini 0.50
Balstoten
1 Aniek  Wubs 4.31
2 Kim  Wiersma 3.59
3 Dana de  Haas 3.43
4 Birgit de Haas mini 1.69
600m
1 Dana de  Haas 2.42.7
2 Aniek  Wubs 2.47.5
3 Kim  Wiersma 2.51.2
4 Birgit de Haas mini 3.10.2
Jongens pupillen B
Balstoten
1 Tymen  Paulus 4.22
2 Thomas van Emst 4.22
3 Rick  Mastenbroek 3.24
4 Tim  Duiven 2.99
ver
1 Tymen  Paulus 3.16
2 Tim  Duiven 2.71
3 Thomas van Emst 2.43
4 Rick  Mastenbroek 2.42
1000m
1 Tymen  Paulus 4.15.9
2 Tim  Duiven 4.39.9
3 Thomas van Emst 4.40.3
4 Rick  Mastenbroek 4.49.2
Meisjes pupillen B
Hurkhoog
1 Julie  Bodbijl 0.65
2 Rozemarijn van Emst 0.60
Balstoten
1 Rozemarijn van Emst 3.68
2 Julie  Bodbijl 2.95
1000m
1 Rozemarijn van Emst 5.20.4
2 Julie  Bodbijl 5.40.7
Jongens pupillen A
ver
1 Tammo  Deems 3.82
2 Chris van der Walle 3.44
3 Jens  Bulten 3.03
kogel
1 Tammo  Deems 6.73
2 Chris van der Walle 6.52
3 Jens  Bulten 4.90
1000m
1 Tammo  Deems 3.45.5
2 Chris van der Walle 4.12.7
3 Jens  Bulten 4.33.7
Meisjes pupillen A
ver
1 Charlotte  Brandsma 2.94
2 Mette  Hamstra 2.84
3 Nikki Duiven 2.82
4 Nienke  Bakker 2.82
5 Jolein  Weijdema 2.80
6 Sharon van den  Hoed 2.75
7 Lisa  Bosscha 2.40
kogel
1 Nikki  Duiven 4.55
2 Sharon van den  Hoed 4.40
3 Charlotte  Brandsma 4.03
4 Mette  Hamstra 3.96
5 Jolein  Weijdema 3.77
6 Lisa  Bosscha 3.61
7 Nienke  Bakker 3.59
1000m
1 Mette  Hamstra 4.05.7
2 Charlotte  Brandsma 4.26.7
3 Nikki  Duiven 4.28.7
4 Sharon van den  Hoed 4.32.4
5 Nienke  Bakker 4.35.4
6 Jolein  Weijdema 4.48.9
7 Lisa  Bosscha 5.16.4
Jongens junioren D
80m
1 Lasse  Deems 11.1
2 Joshua  Gaal 11.9
3 Daan  Bijdevaate 12.0
4 Thijmen  Bakker 12.5
speer
1 Daan  Bijdevaate 22.70
2 Joshua  Gaal 20.85
3 Thijmen  Bakker 15.12
4 Lasse  Deems 12.11
hoog
1 Lasse  Deems 1.25
2 Daan  Bijdevaate 1.25
3 Thijmen  Bakker 1.20
3 Joshua  Gaal 1.20
Meisjes junioren D
60m
1 Sanne de Goede 9.3
2 Nathalie vd Meulen 10.1
Meike  Sturre dns
speer
1 Sanne de Goede 13.53
2 Meike  Sturre 12.92
3 Nathalie vd Meulen 9.06
hoog
1 Sanne de Goede 1.30
2 Nathalie vd Meulen 1.05
2 Meike  Sturre 1.05
Jongens junioren C
kogel
1 Stefan de Vries 6.58
100m
1 Stefan de Vries 12.2
hoog
1 Stefan de Vries 1.40
Meisjes junioren C
80m
1 Lara  Evers 11.2
2 Joyce  Petter 12.2
3 Lisanne van der Meulen 12.3
4 Evelien van der Hoeven 13.2
5 Joline  Visser 13.4
ver
1 Lara  Evers 4.03
2 Lisanne van der Meulen 3.76
3 Joyce  Petter 3.67
4 Evelien van der Hoeven 3.43
5 Joline  Visser 3.22
speer
1 Joyce  Petter 13.36
2 Evelien van der Hoeven 13.01
3 Joline  Visser 12.98
4 Lisanne van der Meulen 12.57
5 Lara  Evers 9.88
Jongens junioren B
kogel
1 Kevin  Boes 11.82
2 Peter  Hoekstra 9.94
3 Wesley  Hoekstra 8.97
4 Remco  Mulder 8.81
5 Bram  Bijdevaate 8.53
6 Eric  Stuiver 8.38
7 Wolter  Nijmeijer 8.29
100m
1 Wesley  Hoekstra 11.7
2 Bram  Bijdevaate 12.2
3 Kevin  Boes 12.4
4 Peter  Hoekstra 12.8
5 Eric  Stuiver 13.2
6 Remco  Mulder 13.4
7 Wolter  Nijmeijer 16.6
hoog
1 Bram  Bijdevaate 1.70
2 Wesley  Hoekstra 1.55
3 Eric  Stuiver 1.55
4 Kevin  Boes 1.50
5 Remco  Mulder 1.45
6 Peter  Hoekstra 1.35
7 Wolter  Nijmeijer 1.25
Meisjes junioren B
100m
1 Demi  Berger 13.9
2 Marleen  Postma 15.3
ver
1 Marleen  Postma 3.86
Demi  Berger dns
speer
1 Demi  Berger 21.54
2 Marleen  Postma 15.67
Mannen Senioren
kogel
1 Bram  Leemburg 8.26
2 Richard  Keizer 5.81
Gerdo van Dalen dns
100m
1 Bram  Leemburg 13.6
2 Richard  Keizer 14.1
hoog
1 Bram  Leemburg 1.40
Richard  Keizer nm
speer
1 Gerdo van Dalen 38.95
Vrouwen Senioren
100m
1 Corien  Zwerver 15.6
2 Geesje  Nijmeijer 18.0
3 Wieke  Nijmeijer 18.4
ver
1 Corien  Zwerver 3.95
2 Geesje  Nijmeijer 2.96
3 Wieke  Nijmeijer 2.39
speer
1 Corien  Zwerver 17.35
2 Wieke  Nijmeijer 10.87
3 Geesje  Nijmeijer 9.91
Mannen Masters
kogel
1 Hans Spitzen M60 9.42
2 Albert van Hien M55 8.66
3 Peter Mulder M45 8.03
4 Jan Nijmeijer M60 5.64
100m
1 Peter Mulder M45 14.1
2 Albert van Hien M55 14.6
3 Jan Nijmeijer M60 18.1
hoog
1 Peter Mulder M45 1.45
2 Albert van Hien M55 1.30
3 Jan Nijmeijer M60 1.15
speer
1 Hans Spitzen M60 32.06
Vrouwen Masters
100m
1 Gerdy Berger V45 14.6
ver
1 Gerdy Berger V45 4.21
speer
1 Gerdy Berger V45 dns
L.A. groep 5000m
1 Danny  Bruinemberg 17.32.9
2 Edward Rozendal M40 21.47.7
3 Nynke de Lange V35 22.10.4
4 Edwin de Haas 22.35.1
5 Allart  Middelbrink 23.10.3
6 Ima  Stroek 23.34.9
7 Egbert Vink M45 23.38.3
8 Ruud van Brevoort M60 29.00.0
9 Wim van Oosten M75 29.51.4

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.