3e Test Medaillewedstrijd Steenwijk (27 augustus 2021)

3e test medaillewedstrijd op 27 augustus 2021 te Steenwijk.

         
Jongens pupillen C      
40m        
1 Manuel van  Dijk   8.0  
2 Kaj de Lange mini 8.1  
3 Rune de Haas mini 8.5  
4 Maurits  Reijnaars   9.1  
4 Thomas Reijnierse mini 9.1  
6 Jelte Peters mini 9.3  
7 Jorre Bastiaansen mini 9.3  
ver        
1 Kaj de Lange mini 2.79  
2 Manuel van  Dijk   2.61  
3 Rune de Haas mini 2.31  
4 Maurits  Reijnaars   2.20  
5 Jorre Bastiaansen mini 2.02  
6 Jelte Peters mini 1.86  
7 Thomas Reijnierse mini 1.83  
600m        
1 Manuel van  Dijk   2.32.6  
2 Kaj de Lange mini 2.33.5  
3 Rune de Haas mini 2.39.1  
4 Maurits  Reijnaars   2.43.0  
5 Thomas Reijnierse mini 2.53.3  
6 Jelte Peters mini 2.53.4  
7 Jorre Bastiaansen mini 3.00.0  
8 Dez Ruinemans mini 3.53.7  
Balstoten      
1 Maurits  Reijnaars   4.65  
2 Kaj de Lange mini 4.58  
3 Rune de Haas mini 3.61  
4 Manuel van  Dijk   3.50  
5 Jelte Peters mini 2.82  
6 Jorre Bastiaansen mini 2.63  
7 Thomas Reijnierse mini 2.32  
         
Meisjes pupillen C      
40m        
1 Bente  Daleman   7.7  
2 Axelle Hoeve mini 8.6  
3 Maud  Bruulsema   9.0  
4 Mette Pijlman mini 9.1  
ver        
1 Bente  Daleman   2.58  
2 Axelle Hoeve mini 2.33  
3 Maud  Bruulsema   2.07  
4 Mette Pijlman mini 1.93  
600m        
1 Bente  Daleman   2.21.6  
2 Axelle Hoeve mini 2.34.5  
3 Mette Pijlman mini 3.15.8  
4 Maud  Bruulsema   3.24.7  
Balstoten      
1 Bente  Daleman   3.98  
2 Mette Pijlman mini 3.38  
3 Axelle Hoeve mini 3.20  
4 Maud  Bruulsema   2.89  
         
Jongens pupillen B      
40m        
1 Joris  Vink   7.6  
2 Merynn  Hetterschijt   7.8  
ver        
1 Joris  Vink   2.71  
2 Merynn  Hetterschijt   2.49  
1000m        
1 Joris  Vink   4.29.2  
2 Merynn  Hetterschijt   4.33.8  
Balstoten      
1 Merynn  Hetterschijt   5.39  
2 Joris  Vink   4.46  
         
Meisjes pupillen B      
40m        
1 Iris  Bode   7.7  
2 Lieke de Jong   7.9  
ver        
1 Iris  Bode   2.48  
2 Lieke de Jong   2.45  
1000m        
1 Iris  Bode   5.06.5  
2 Lieke de Jong   5.14.4  
Balstoten      
1 Iris  Bode   3.67  
2 Lieke de Jong   3.53  
         
Jongens pupillen A      
60m        
1 Justin van Dijk   9.8  
2 Jesse de Vries   10.1  
3 Jacco de Lange   10.5  
4 Noah  Kroek   11.3  
4 Matthias  Wolters   11.3  
6 Noah  Meijer   11.4  
7 Teun  Bruulsema   13.6  
hoog        
1 Jesse de Vries   1.05  
2 Justin van Dijk   1.05  
2 Jacco de Lange   1.05  
4 Noah  Kroek   0.95  
5 Noah  Meijer   0.90  
6 Teun  Bruulsema   0.90  
7 Matthias  Wolters   0.90  
1000m        
1 Jacco de Lange   3.54.1  
2 Justin van Dijk   4.23.1  
3 Jesse de Vries   4.24.2  
4 Noah  Kroek   4.25.3  
5 Noah  Meijer   4.33.2  
6 Matthias  Wolters   4.51.0  
7 Teun  Bruulsema   5.19.8  
kogel        
1 Jacco de Lange   6.18  
2 Jesse de Vries   5.77  
3 Noah  Meijer   5.10  
4 Teun  Bruulsema   4.73  
5 Justin van Dijk   4.55  
6 Noah  Kroek   3.45  
7 Matthias  Wolters   3.44  
         
Meisjes pupillen A      
60m        
1 Marinda van Vulpen   9.9  
2 Kato  Smits   10.6  
3 Djura  Lubbinge   10.8  
3 Sylve  Hoekstra   10.8  
5 Anouk van Ass   11.1  
6 Tamar  Daleman   11.4  
7 Jasmijn  Reijnierse   12.2  
hoog        
1 Marinda van Vulpen   1.00  
2 Anouk van Ass   1.00  
3 Sylve  Hoekstra   0.95  
4 Djura Lubbinge   0.95  
5 Tamar  Daleman   0.90  
6 Jasmijn  Reijnierse   0.85  
  Kato  Smits   0.00  
1000m        
1 Kato  Smits   3.56.5  
2 Marinda van Vulpen   4.07.6  
3 Jasmijn  Reijnierse   4.20.7  
4 Anouk van Ass   4.36.9  
5 Sylve  Hoekstra   4.37.2  
6 Tamar  Daleman   4.39.7  
7 Djura  Lubbinge   5.20.4  
kogel        
1 Marinda van Vulpen   4.59  
2 Kato Smits   4.59  
3 Djura  Lubbinge   4.46  
4 Sylve  Hoekstra   4.33  
5 Tamar  Daleman   4.12  
6 Anouk van Ass   3.48  
7 Jasmijn  Reijnierse   3.13  
         
Jongens junioren D      
1000m        
1 Noud  Assinck   3.32.2  
2 Maxim  Hoeve   3.34.1  
ver        
1 Noud  Assinck   3.67  
2 Maxim  Hoeve   3.23  
hoog        
1 Maxim  Hoeve   1.30  
2 Noud  Assinck   1.30  
speer        
1 Noud  Assinck   15.67  
2 Maxim  Hoeve   12.82  
         
Meisjes junioren D      
1000m        
1 Dana de Haas   3.58.9  
2 Sofie  Bode   4.20.6  
3 Annelein  Sturre   4.50.8  
ver        
1 Dana de Haas   3.66  
2 Annelein  Sturre   3.18  
3 Sofie  Bode   0.00  
hoog        
1 Dana de Haas   1.25  
1 Sofie  Bode   1.25  
3 Annelein  Sturre   1.10  
speer        
1 Dana de Haas   17.34  
2 Sofie  Bode   14.73  
3 Annelein  Sturre   9.49  
         
Jongens junioren C      
800m        
1 Mark  Postma   4.35.0  
hoog        
1 Mark  Postma   1.00  
ver        
1 Mark  Postma   2.14  
speer        
1 Mark  Postma   13.23  
         
Meisjes junioren C      
hoog        
1 Marin van Triest   1.40  
2 Charlotte  Brandsma   1.30  
3 Skye  Hoekstra   1.25  
4 Rozemarijn van Emst   1.20  
5 Mette  Hamstra   1.20  
6 Lisa  Bosscha   1.15  
7 Nikki  Duiven   0.00  
ver        
1 Charlotte  Brandsma   3.66  
2 Nikki  Duiven   3.41  
3 Skye  Hoekstra   3.40  
4 Mette  Hamstra   3.32  
5 Marin van Triest   3.18  
6 Rozemarijn van Emst   3.05  
7 Lisa  Bosscha   2.88  
speer        
1 Nikki  Duiven   20.27  
2 Mette  Hamstra   19.44  
3 Skye  Hoekstra   16.52  
4 Charlotte  Brandsma   14.56  
5 Lisa  Bosscha   12.96  
6 Marin van Triest   11.32  
7 Rozemarijn van Emst   10.83  
800m        
1 Demi  Moed   3.05.7  
2 Marin van Triest   3.06.8  
3 Mette  Hamstra   3.07.8  
4 Nikki  Duiven   3.11.1  
5 Skye  Hoekstra   3.11.6  
6 Charlotte  Brandsma   3.17.5  
7 Rozemarijn van Emst   3.21.8  
8 Lisa  Bosscha   3.40.5  
         
Jongens junioren B      
800m        
1 Joshua  Gaal   3.02.6  
2 Kevin  Zantinga   3.48.8  
discus        
1 Joshua  Gaal   25.92  
2 Kevin  Zantinga   12.30  
ver        
1 Joshua  Gaal   4.74  
2 Kevin  Zantinga   2.98  
kogel        
1 Joshua  Gaal   8.77  
2 Kevin  Zantinga   4.02  
         
Meisjes junioren A      
800m        
1 Meike  Sturre   3.51.0  
discus        
1 Meike  Sturre   22.43  
ver        
1 Meike  Sturre   3.40  
kogel        
1 Meike  Sturre   7.21  
         
Mannen Senioren      
800m        
1 Remco  Mulder   2.50.2  
2 Wolter  Nijmeijer   3.16.8  
discus        
1 Wolter  Nijmeijer   25.45  
2 Remco  Mulder   19.85  
ver        
1 Remco  Mulder   4.58  
2 Wolter  Nijmeijer   3.86  
kogel        
1 Wolter  Nijmeijer   8.88  
2 Remco  Mulder   8.22  
         
Vrouwen Senioren      
800m        
1 Mathilde  Spitzen   2.58.6  
2 Marleen  Postma   3.31.6  
3 Geesje  Nijmeijer   3.51.6  
4 Wieke  Nijmeijer   5.03.6  
discus        
1 Mathilde  Spitzen   29.22  
2 Marleen  Postma   24.57  
3 Wieke  Nijmeijer   16.21  
4 Geesje  Nijmeijer   14.49  
ver        
1 Mathilde  Spitzen   3.89  
2 Geesje  Nijmeijer   2.92  
  Wieke  Nijmeijer   dns  
kogel        
1 Mathilde  Spitzen   9.71  
2 Marleen  Postma   7.77  
3 Wieke  Nijmeijer   6.37  
4 Geesje  Nijmeijer   6.28  
speer        
1 Marleen  Postma   18.69  
         
L.A. – groep      
3000m        
1 Jazlin Ruinemans V40 11.00.8+  
5000m        
1 Erik Bolding M35 15.21.2  
2 Joris van den  Bosch   17.39.9  
3 Victor Bastiaansen M40 17.50.0  
4 Maarten van der Werff M35 17.58.3  
5 Eline  Kellij   18.26.7  
6 Daniël  Huis in ’t Veld   18.59.9  
7 Freddie Bouma M60 19.45.1  
8 Harry van Ruitenbeek M60 20.04.8  
9 Nynke  de Lange V40 21.17.9  
10 Berry Pees M50 21.26.8  
11 Geesje  Niimeijer   25.16.9  
12 Susan van der Vegt V35 27.34.8  
  Arjan  Peters   dnf  
         
Mannen Masters      
800m        
1 Edwin de Haas M35 3.16.2  
  Peter Mulder M50 dns  
discus        
1 Edwin de Haas M35 24.69  
  Peter Mulder M50 dns  
ver        
1 Peter Mulder M50 3.67  
2 Edwin de Haas M35 3.64  
kogel        
1 Edwin de Haas M35 7.31  
  Peter Mulder M50 dns  
         
Vrouwen Masters      
800m        
1 Marjolijn Jongens V45 3.30.5  
2 Louise Munsterman V40 3.30.9  
discus        
1 Louise Munsterman V40 24.21  
2 Marjolijn Jongens V45 23.30  
3 José van der Laan V55 19.62  
ver        
1 Marjolijn Jongens V45 4.52  
2 Louise Munsterman V40 3.58  
3 José van der Laan V55 2.92  
kogel        
1 José van der Laan V55 8.09  
2 Louise Munsterman V40 7.91  
3 Marjolijn Jongens V45 7.40  
speer        
1 José van der Laan V55 17.86  

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.