3e Wintercross Tuk (correctie) (18 januari 2020)

3e wintercross op 18 januari 2020 te Tuk (correctie).

     
Meisjes Minipupillen, 410m:    
 1 Evie Bolding NL 2.27  
Jongens Minipupillen, 410m:    
 1 Kick Leeflang NL 1.58  
Jongens Pupillen C, 410m:    
 1 Levi Deen NL 1.52  
 2 Joris Vink 1.52  
 3 Niek vd Sluis NL 1.52  
 4 Hugo Deen NL 2.01  
 5 Jasper Stobbe NL 2.21  
Meisjes Pupillen B, 820m:    
 1 Bernice Ritsema NL 3.55  
 2 Saline Wanninge NL 3.57  
 3 Djura Lubbinge 4.42  
Jongens Pupillen B, 820m:    
 1 Julian Bouman NL 3.49  
 2 Teije Oord NL 3.52  
 3 Hugo Maes NL 3.57  
 4 Storm Leeflang NL 3.57  
Meisjes Pupillen A, 820m:    
 1 Robine Lubbinge 3.42  
 2 Philline Buiter 3.44  
 3 Merle Sterkenburgh NL 3.53  
 4 Noah Leeflang NL 4.05  
Jongens Pupillen A, 820m:    
 1 Noah Meijer 4.06  
 2 Hidde Oord NL 4.09  
 3 Thijn Wesselboer NL 4.13  
Meisjes D, 1400m:    
 1 Marit Versefeld NL 5.44  
 2 Solaine Ritsema NL 6.03  
 3 Foske Bouma NL 6.26  
 4 Daniek Boer NL 6.54  
 5 Evie Meijerink NL 7.26  
Jongens D, 1400m:    
 1 Tymen Paulus 5.40  
 2 Wout ten Veen 6.02  
 3 Maxim Hoeve NL 6.03  
 4 Wessel Mesker NL 6.24  
 5 Jelte Oord NL 6.38  
 6 Brian Wevers NL 8.50  
Meisjes C, 1400m:    
 1 Nikki Duiven 6.23  
 2 Mette Hamstra 6.42  
 3 Lisa Bosscha 8.08  
Jongens C, 1400m:    
 1 Joost Kolvoort 6.59  
Vrouwen korte cross 1400m:    
 1 Wieke Nijmeijer 11.55  
Mannen korte cross 1400m:    
 2 Thijmen Bakker NL 4.56  
Jongens A, 4200m:    
 1 Daniël Huis in ’t Veld 16.54  
Vrouwen, 4200m:    
 1 Fera de Vries NL 19.48  
 2 Wianne Schipper NL 20.23  
 3 Naomi de Leeuw 21.18  
 4 Geesje Nijmeijer 21.37  
 5 Marleen vd Wal NL 21.52  
 6 Bonnette vd Berg NL 21.53  
 7 Marije Peters 23.29  
 8 Lara Clason NL 29.49  
Vrouwen V35, 4200m:    
 1 Jacolien Ruisendaal NL 16.55  
 2 Annemiek Dekker NL 18.54  
 3 Louise Munsterman 22.51  
 4 Isabel Sol 25.01  
Vrouwen V45, 4200m:    
 1 Agnes Olgers NL 19.48  
 2 Lianne vd Guchte NL 20.28  
 3 Anneke Mook 23.40  
 4 Annelies Schipper NL 24.23  
 5 Femmy Prakken 28.44  
 6 Anne Kwakkernaat NL 29.44  
 7 Marga Bijdevaate NL 29.59  
Vrouwen V55+, 4200m:    
 1 Wilma van Galen 20.45  
 2 Erika Verdegaal NL 22.56  
 3 Agatha Hofstra 28.54  
 4 Dieuwke vd Honing NL 29.48  
Mannen M55+, 4200m:    
 1 Jos Ruijter NL 17.48  
 2 Pieter Jan Vlaming NL 18.55  
 3 Cor Wetting NL 21.26  
 4 Henk Bremer NL 21.58  
 5 Jebbe Westerbeek 22.40  
 6 Jouke de Vries NL 22.40  
 7 Jan Vis 24.35  
 8 Martin Pool 25.13  
 9 Jan Nijmeijer 26.24  
10 Ruud van Brevoort 26.31  
Mannen, 7000m:    
 1 Patrick Postma NL 27.34  
 2 Freek Kofferman NL 28.42  
 3 Thom Dercksen 32.57  
 4 Marco Bosma 34.10  
   Marco Veenstra NL 2800m 17.05  
   Kars Dijkstra NL 4200m 19.00  
Mannen M35, 7000m:    
 1 Erik Driesen NL 24.37  
 2 Jan Sinke NL 26.59  
 3 Jacob Snoek NL 27.21  
 4 Wiebe Ypinga NL 30.33  
 5 Erik Maes NL 31.11  
 6 Hugo Jongejan NL 31.34  
 7 Ferdinand Sterkenburgh NL 32.37  
 8 Frank Stobbe NL 34.00  
Mannen M45, 7000m:    
 1 Arjen Driesen NL 28.03  
 2 Joost Jansen NL 28.47  
 3 Tjerk Dijkstra NL 29.05  
 4 Maurice Mulder NL 29.28  
 5 Martin Bijdevaate NL 30.00  
 6 Jaap Vermaas NL 30.22  
 7 Gert Dijkstra NL 30.53  
 8 Johan Kommerij NL 33.36  
 9 Henri Mulder 33.54  
    Jeroen Vels NL 4200m 18.00  
Mannen M55+, 7000m:    
 1 Peter Iepsma NL 29.35  
 2 Jan Stolker 34.51  
 3 Abe Hofstra 40.14  

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.