4e Medaillewedstrijd Steenwijk (9 september 2016)

4e medaillewedstrijd op 9 september 2016 te Steenwijk.

Jongens pupillen C
40m
1 Stijn  Weijdema 7.1
2 Thijmen  Smit 7.1
3 Rico  Hassing 7.1
4 Nathan  Brandsma 7.6
5 Jasper  van Beek mini 7.6
6 Julian  Brandsma 7.7
7 Ruben   Westra 8.6
Vortex
1 Rico  Hassing 19.03
2 Julian  Brandsma 15.71
3 Nathan  Brandsma 13.98
4 Stijn  Weijdema 13.60
5 Thijmen  Smit 13.09
6 Jasper  van Beek mini 12.19
7 Ruben   Westra 10.46
Hurkhoog
1 Thijmen  Smit 0.85
2 Stijn  Weijdema 0.70
2 Nathan  Brandsma 0.70
2 Rico  Hassing 0.70
5 Jasper  van Beek mini 0.65
6 Julian  Brandsma 0.60
7 Ruben   Westra 0.45
Meisjes pupillen C
40m
1 Zara  Alblas 7.6
2 Aniek  Wubs 7.6
ver
1 Aniek  Wubs 2.77
2 Zara  Alblas 2.58
Vortex
1 Zara  Alblas 10.62
2 Aniek  Wubs 8.82
Jongens pupillen B
40m
1 Tim  Duiven 7.8
2 Thomas van Emst 7.8
3 Pelle  Sassen 8.0
4 Rick  Mastenbroek 8.4
Vortex
1 Thomas van Emst 15.32
2 Pelle  Sassen 15.02
3 Tim  Duiven 14.77
4 Rick  Mastenbroek 13.83
Hurkhoog
1 Pelle  Sassen 0.80
2 Rick  Mastenbroek 0.75
3 Thomas van Emst 0.70
3 Tim  Duiven 0.70
Meisjes pupillen B
40m
1 Jula  Kraak 7.5
2 Loena  Duiven 8.1
3 Julie  Bodbijl 8.3
4 Rozemarijn van Emst 8.7
ver
1 Jula  Kraak 2.84
2 Loena  Duiven 2.50
3 Julie  Bodbijl 2.25
4 Rozemarijn van Emst 2.18
Vortex
1 Jula  Kraak 14.28
2 Loena  Duiven 11.06
3 Julie  Bodbijl 8.56
4 Rozemarijn van Emst 7.00
Jongens pupillen A
Vortex
1 Body  Bruil 25.58
2 Tammo  Deems 24.78
3 Chris van der Walle 24.33
4 Jens  Bulten 20.69
60m
1 Tammo  Deems 9.0
2 Chris van der Walle 9.5
3 Body  Bruil 9.8
4 Jens  Bulten 11.0
hoog
1 Body  Bruil 1.20
2 Tammo  Deems 1.15
3 Chris van der Walle 0.95
4 Jens  Bulten 0.90
Meisjes pupillen A
Vortex
1 Charlotte  Brandsma 15.08
2 Anne Mijke  Boerema 13.02
3 Sharon van den  Hoed 12.23
4 Nienke  Bakker 11.05
5 Nikki  Duiven 10.74
6 Jolein  Weijdema 10.11
60m
1 Charlotte  Brandsma 10.6
2 Sharon van den  Hoed 10.8
3 Anne Mijke  Boerema 10.9
3 Nikki  Duiven 10.9
5 Nienke  Bakker 10.9
5 Jolein  Weijdema 10.9
hoog
1 Charlotte  Brandsma 1.05
2 Nienke  Bakker 1.05
3 Nikki  Duiven 1.00
4 Sharon van den  Hoed 0.95
5 Jolein  Weijdema 0.95
6 Anne Mijke  Boerema 0.85
Jongens junioren D
kogel
1 Daan  Bijdevaate 7.65
2 Thijmen  Bakker 6.68
3 Joshua  Gaal 6.13
4 Gijs  Bodbijl 5.04
5 Sander van Beek 4.85
Lasse  Deems dns
800m
1 Kylian  Petter 2.48.6
1000m
1 Lasse  Deems 3.22.2
2 Thijmen  Bakker 3.37.6
3 Daan  Bijdevaate 4.14.3
4 Joshua  Gaal 4.19.5
5 Sander van Beek 4.31.7
6 Gijs  Bodbijl 4.36.2
ver
1 Joshua  Gaal 3.73
2 Thijmen  Bakker 3.72
3 Daan  Bijdevaate 3.69
4 Kylian  Petter 3.63
5 Sander van Beek 3.15
6 Gijs  Bodbijl 2.59
Lasse  Deems dns
discus
1 Kylian  Petter 15.26
Meisjes junioren D
kogel
1 Mileen  Bruinewoud 9.29
2 Sanne de Goede 6.79
3 Nina  Vreeling 6.23
4 Nynke  Geerders 5.86
5 Nathalie vd Meulen 5.69
1000m
1 Mileen  Bruinewoud 3.47.9
2 Nathalie vd Meulen 3.55.1
3 Nina  Vreeling 3.58.2
4 Sanne de Goede 4.13.2
Nynke  Geerders dns
ver
1 Mileen  Bruinewoud 4.23
2 Sanne de Goede 3.81
3 Nynke  Geerders 3.57
4 Nina  Vreeling 3.47
5 Nathalie vd Meulen 3.38
Jongens junioren C
ver
1 Luuk  Geerdes 4.33
Stefan de Vries dns
discus
1 Luuk  Geerdes 16.59
Stefan de Vries dns
800m
1 Stefan de Vries 2.09.0
Luuk  Geerdes dns
Meisjes junioren C
hoog
1 Lisanne van der Meulen 1.25
2 Joyce  Petter 1.25
Joline  Visser nm
kogel
1 Joyce  Petter 6.86
2 Joline  Visser 6.29
3 Lisanne van der Meulen 5.77
800m
1 Lisanne van der Meulen 3.00.5
2 Joyce  Petter 3.14.0
Joline  Visser dns
Jongens junioren B
ver
1 Wesley  Hoekstra 5.49
2 Bram  Bijdevaate 5.42
3 Kevin  Boes 5.16
4 Remco  Mulder 4.41
5 Peter  Hoekstra 4.15
6 Wolter  Nijmeijer 3.55
Eric  Stuiver dns
discus
1 Kevin  Boes 26.91
2 Wesley  Hoekstra 24.43
3 Wolter  Nijmeijer 22.27
4 Bram  Bijdevaate 19.71
5 Remco  Mulder 18.67
6 Peter  Hoekstra 18.10
Eric  Stuiver dns
800m
1 Eric  Stuiver 2.08.0
2 Wesley  Hoekstra 2.19.3
3 Bram  Bijdevaate 2.30.0
4 Peter  Hoekstra 2.50.4
5 Wolter  Nijmeijer 3.27.0
Remco  Mulder dnf
Meisjes junioren B
hoog
1 Rosalie  Tissingh 1.45
2 Marleen  Postma 1.20
kogel
1 Rosalie  Tissingh 9.44
2 Marleen  Postma 7.61
800m
1 Marleen  Postma 3.21.6
Rosalie  Tissingh dns
Jongens junioren A
800m
1 Julian  Vreeling 2.05.3
Mannen Senioren
ver
1 Richard  Keizer 3.53
discus
1 Richard  Keizer 18.25
800m
1 Richard  Keizer 3.33.8
Vrouwen Senioren
hoog
1 Geesje  Nijmeijer 1.10
kogel
1 Geesje  Nijmeijer 5.45
800m
1 Geesje  Nijmeijer 3.04.8
Mannen Masters
ver
1 Albert van Hien M55 3.93
2 Peter Mulder M45 3.89
Jeen Nauta M35 dns
discus
1 Hans Spitzen M60 40.00
2 Albert van Hien M55 22.49
3 Peter Mulder M45 21.19
4 Hans Hes M70 18.09
Jeen Nauta M35 dns
800m
1 Albert van Hien M55 2.49.3
Jeen Nauta M35 dnf
Peter Mulder M45 dns
kogel
1 Hans Spitzen M60 9.27
2 Hans Hes M70 8.02
Vrouwen Masters
kogel
1 Jolanda Hes V50 8.55
discus
1 Jolanda Hes V50 16.95
L.A. groep 3000m
1 Ernst  Kellij 11.08.0
2 Jan Stolker M65 12.41.2
3 Nynke de Lange V35 12.43.3
4 Edward Rozendal M40 12.43.8
5 Freddie Bouma M55 12.44.5
6 Margreet Wagteveld V45 14.07.1
7 René Gaal M50 14.08.4

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.