4e Wintercross en eindstand wintercross competitie Steenwijk corr (15 februari 2020)

4e wintercross op 15 februari 2020 en eindstand wintercrosscompetitie.

           
Uitslag 4e wintercross.       Eindstand Wintercross competitie.
           
Meisjes Minipupillen, 410m:       Meisjes Minipupillen:  
 1 Yare Dolstra NL 2.07        Madelijn Klomp NL  
 2 Madelijn Klomp NL 3.22        
Jongens Minipupillen, 410m:       Jongens Minipupillen:  
 1 Goos Meijerink NL 2.08        Dez Ruinemans NL  
 2 Kaj de Lange 2.12        
 3 Dez Ruinemans NL 4.35        
 4 Vilano Waninge NL 4.38        
Jongens Pupillen C, 410m:       Jongens Pupillen C:  
 1 Levi Deen NL 2.01      1 Joris Vink 3
 2 Hugo Deen NL 2.06        Niek vd Sluis NL  
Meisjes Pupillen B, 820m:       Meisjes pupillen B:  
 1 Bernice Ritsema NL 3.58        Bernice Ritsema NL  
 2 Saline Waninge NL 4.11        Saline Waninge NL  
 3 Djura Lubbinge 4.42      1 Djura Lubbinge 3
Jongens Pupillen B, 820m:       Jongens Pupillen B:  
 1 Jari Heppener NL 3.27        Julian Bouman NL  
 2 Tije Oord NL 3.41        Tije Oord NL  
 3 Thijme Bouma NL 3.46        Storm Leeflang NL  
 4 Storm Leeflang NL 4.01        Hugo Maes NL  
 5 Hugo Maes NL 6.33        
Meisjes Pupillen A, 820m:       Meisjes Pupillen A:  
 1 Claudette Ritsema NL 3.22     1 Robine Lubbinge 3
 2 Robine Lubbinge 3.40        Merle Sterkenburgh NL  
 3 Merle Sterkenburgh NL 3.54        
 4 Noa Dolstra NL 4.02        
Jongens Pupillen A, 820m:       Jongens Pupillen A:  
 1 Noud Assinck 3.19      1 Noud Assinck 3
 2 Hidde Oord NL 3.46        Hidde Oord NL  
 3 Joey Munsterman 4.10      2 Joey Munsterman 12
Meisjes D, 1400m:       Meisjes D:  
 1 Marit Versefeld NL 5.41        Solene Ritsema NL  
 2 Solene Ritsema NL 6.09        Daniek Boer NL  
 3 Jara Heppener NL 6.16        Evie Meijerink NL  
 4 Foske Bouma NL 6.18        
 5 Evie Meijerink NL 7.19        
Jongens D, 1400m:       Jongens D:  
 1 Johannes Hoekstra NL 5.53      1 Tymen Paulus 3
 2 Izak Venema 5.58      2 Wout ten Veen 6
 3 Martien Ensing NL 6.07        Wessel Mesker NL  
 4 Wessel Mesker NL 6.13        Brian Wevers NL  
 5 Brian Wevers NL 8.24        
Meisjes C, 1400m:       Meisjes C:  
 1 Lisa Bosscha 8.07      1 Nikki Duiven 3
         2 Mette Hamstra 6
         3 Lisa Bosscha 7
Jongens C, 1400m:       Jongens C:  
 1 Matthijs Onink NL 5.21      1 Joost Kolvoort 3
 2 Joost Kolvoort 6.27        
   Jiri Heppener NL 2800m 11.02        
   Twan Frankema NL 2800m 11.40        
Korte Cross Vrouwen, 1400m:       Korte Cross Vrouwen:  
 1 Wieke Nijmeijer 12.23      1 Wieke Nijmeijer 3
Jongens A, 4200m:       Jongens A:  
 1 Jonatan Venema 15.30      1 Daniël Huis in ’t Veld 3
Vrouwen, 4200m:       Vrouwen, 4200m:  
 1 Eline Kellij 16.43        Wianne Schipper NL  
 2 Wianne Schipper NL 21.51      1 Naomi de Leeuw 3
 3 Bonnette vd Berg NL 22.21      2 Geesje Nijmeijer 7
 4 Marije Peters 22.34        
Vrouwen V35, 4200m:       Vrouwen V35, 4200m:  
 1 Jacolien Ruizendaal NL 17.03      1 Jazlin Ruinemans 3
 2 Jazlin Ruinemans 17.37        
 3 Tiny de Vries NL 18.50        
 4 Nynke de Lange 20.32        
 5 Louise Munsterman 22.26        
Vrouwen V45, 4200m:       Vrouwen V45, 4200m:  
 1 Agnes Olgers NL 19.59        Agnes Olgers NL  
 2 Klazien van Drie 27.21        Lianne vd Guchte NL  
 3 Femmy Prakken 29.10      1 Femmy Prakken 5
 4 Marga Bijdevaate NL 29.59      2 Edith Slager 6
 5 Edith Slager 30.28        Marga Bijdevaate  
Vrouwen V55+, 4200m:       Vrouwen V55+, 4200m:  
 1 Wilma van Galen 21.04      1 Wilma van Galen 3
 2 Sylvia Talen NL 23.41        Erica Verdegaal NL  
 3 Erica Verdegaal NL 24.12        
 4 Dieuwke vd Honing NL 28.26        
 5 Agatha Hofstra 28.33        
 6 Ria van Zwieten 32.13        
Mannen M55+, 4200m:       Mannen M55+, 4200m:  
 1 Jos Ruijter NL 17.37        Jos Ruiter NL  
 2 Pieter Jan Vlaming NL 18.30        Pieter Jan Vlaming  
 3 Jaap Vlaming NL 18.43        Jaap Vlaming NL  
 4 Jebbe Westerbeek 21.38        Cor Wetting NL  
 5 Cor Wetting NL 22.17      1 Jebbe Westerbeek 3
 6 Jan Vis 24.25      2 Jan Vis 6
 7 J Groeneveld NL 28.35      3 Jan Nijmeijer 9
Mannen, 7000m:       Mannen, 7000m:  
 1 Thomas Straathof NL 26.26        Thomas Straathof NL  
 2 Jordi Dommenholt NL 26.39        Freek Koffeman NL  
 3 Patrick Postma NL 27.11        
 4 Freek Koffeman NL 29.14        
 5 Johan Fleer 29.21        
 6 Daniël Huis in ’t Veld 29.37        
   Arjan Peters 4200m 23.54        
   Marco Veenstra NL 4200m 25.17        
Mannen M35, 7000m:       Mannen M35, 7000m:  
 1 Erik Driesen NL 24.48        Erik Driesen NL  
 2 Tjeerd Popkema NL 26.01        Jan Sinke NL  
 3 Jan Sinke NL 26.42        Jacob Snoek NL  
 4 Jacob Snoek NL 26.55        Albert Pieter Venema NL  
 5 Jeen Nauta 27.21        Ferdinand Sterkenburgh NL  
 6 Albert Pieter Venema NL 29.28        
 7 Hugo Jongejan NL 31.04        
 8 Joop Dekker NL 31.10        
 9 Olaf Dolstra NL 33.08        
10 Ferdinand Sterkenburgh NL 33.10        
11 Martijn Jansma 36.14        
Mannen M45, 7000m:       Mannen M45, 7000m:  
 1 Arjen Driesen NL 27.59        Arjen Driesen NL  
 2 Maurice Mulder NL 29.35        Joost Jansen NL  
 3 Eugene Olgers NL 29.35        Maurice Mulder NL  
 4 Rien Janse NL 29.40        Martin Bijdevaate NL  
 5 Martin Bijdevaate NL 29.56        
 6 Hendrik Hoekstra NL 31.21        
 7 Jeroen Vels NL 31.27        
 8 Johan Kommerij NL 33.38        
 9 Jan Hakvoort NL 35.07        
    Tjerk Dijkstra NL 4200m 18.32        
    Berry Pees 4200m 19.31        
Mannen M55+, 7000m:       Mannen M55+, 7000m:  
 1 Henri Veldman NL 27.19        Peter Iepsma NL  
 2 Peter Iepsma NL 29.59      1 Eddy Oosterkamp 4
 3 Eddy Oosterkamp 34.31        Alfred Ubels NL  
 4 Jan Stolker 34.45      2 Jan Stolker 5
 5 Alfred Ubels NL 36.02        

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.