Clubkampioenschap Steenwijk (22 september 2018)

Clubkampioenschap op 22 september 2018 te Steenwijk.

                 
Meisjes Minipupillen              
Plaats Naam   40m Ver Vortex Tot. 600m Plaats
1 Djura  Lubbinge   8.5 2.21 6.79 485 3.05.7 1
                 
Jongens pupillen C              
Plaats Naam   40m Ver Vortex Tot. 600m Plaats
1 Jelmer  Paulus   7.7 3.05 14.30 926 2.44.7 5
2 Lieuwe van de  Zee   7.3 2.92 10.99 914 2.18.5 1
3 Gijs  Dalstra   7.9 2.83 15.75 872 2.23.7 2
4 George  Muurling   7.6 2.69 12.63 843 2.38.0 4
5 Teun de Vries   8.0 2.75 10.51 748 2.32.4 3
                 
Meisjes pupillen C              
Plaats Naam   40m Ver Vortex Tot. 600m Plaats
1 Sylve  Hoekstra   8.5 2.44 12.42 647 2.57.1 1
                 
Jongens pupillen B              
Plaats Naam   40m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 Joey  Munsterman   7.3 3.10 15.93 1035 4.36.8 2
2 Noud  Assinck   7.3 3.02 15.28 1009 3.51.8 1
                 
Meisjes pupillen B              
Plaats Naam   40m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 Robine  Lubbinge   7.1 2.82 14.00 987 4.50.9 1
                 
Jongens pupillen A              
Plaats Naam   60m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 Tymen  Paulus   10.1 3.27 28.04 1220 3.57.9 2
2 Ian  Heite   10.2 3.05 26.06 1138 4.57.4 7
3 Stijn  Weijdema   9.9 3.22 17.70 1103 3.55.7 1
4 Rico  Hassing   10.4 3.13 18.95 1032 4.38.8 5
5 Tim  Duiven   10.8 2.88 16.10 887 4.02.2 3
6 Daniël  Derks   11.3 2.80 19.30 859 4.20.1 4
7 Thomas van Emst   11.2 2.28 16.56 726 dns  
8 Thomas van der Molen   11.8 2.86 13.29 721 4.55.3 6
9 Mark  Postma   11.9 2.32 14.58 624 5.05.5 8
                 
Meisjes pupillen A              
Plaats Naam   60m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 Jula  Kraak   10.3 3.09 18.03 1024 4.39.3 3
2 Zara  Alblas   10.7 2.89 15.43 891 4.59.9 5
3 Jennifer  Munsterman   10.6 2.81 9.61 784 4.36.8 2
4 Annelein  Sturre   11.1 2.85 10.59 748 5.07.3 7
5 Julie  Bodbijl   11.2 2.37 15.68 730 5.49.3 8
6 Aniek  Wubs   11.2 2.72 11.33 725 5.04.4 6
7 Merel  Dalstra   11.7 2.76 10.62 663 4.36.2 1
8 Rozemarijn  van Emst   12.1 2.58 11.31 599 4.42.2 4
                 
Jongens junioren D              
Plaats Naam   80m 1000m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Chris van der Walle   12.2 4.09.9 1.30 8.12 26.01 1998
                 
Meisjes junioren D              
Plaats Naam   60m 600m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Nikki  Duiven   10.2 2.15.4 1.15 7.53 11.00 1460
2 Charlotte  Brandsma   10.2 2.23.0 1.20 6.20 10.96 1356
3 Mette  Hamstra   9.9 2.14.0 1.00 5.47 11.41 1295
4 Jolein  Weijdema   10.2 2.40.2 1.00 6.40 8.74 1041
5 Lisa  Bosscha   10.5 2.52.0 1.05 4.37 9.35 852
                 
Jongens junioren C              
Plaats Naam   100m 800m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Joshua  Gaal   14.3 3.53.7 1.45 6.51 17.80 1711
2 Gijs  Bodbijl   15.4 3.54.1 1.20 7.92 19.30 1508
                 
Meisjes junioren C              
Plaats Naam   80m 600m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Mileen  Bruinewoud   10.5 2.05.9 1.40 8.93 27.34 2489
2 Meike  Sturre   12.2 2.18.1 1.10 7.11 17.45 1621
3 Eke  Tibben   12.2 2.12.0 1.25 4.84 13.45 1556
4 Mila  Vaessen   13.4 2.27.8 1.20 6.10 12.79 1314
                 
Jongens junioren B              
Plaats Naam   100m 1500m Ver Kogel Discus Tot.
1 Daniël  Huis in ’t Veld   12.8 5.13.7 4.66 6.61 10.91 1195
                 
Jongens junioren A              
Plaats Naam   100m 1500m Ver Kogel Discus Tot.
1 Remco  Mulder   13.4 5.33.2 4.53 9.70 19.68 1434
2 Wolter  Nijmeijer   15.1 6.36.2 4.06 9.83 24.42 972
                 
Meisjes junioren A              
Plaats Naam   100m 800m Ver Kogel Discus Tot.
  Amber  Bekius (BM)   14.9 3.26.7 3.83 7.80 23.46 1772
1 Marleen  Postma   15.3 3.21.5 3.55 7.45 23.31 1642
                 
Vrouwen Senioren              
Plaats Naam   100m 800m Ver Kogel Discus Tot.
1 Ryanne  Bekius   14.8 3.32.1 4.17 9.81 30.18 2137
2 Geesje  Nijmeijer   19.4 3.13.6 3.21 5.95 14.17 937
3 Wieke  Nijmeijer   21.9 4.54.6 2.56 6.34 15.01 497
                 
Mannen Masters              
Plaats Naam   100m 1500m Ver Kogel Discus Tot.
  Hans Spitzen M65 dns dns dns 9.46+ 37.41  
1 Jan Nijmeijer M65 19.1 7.46.3 2.63 5.25 18.58 240
        (speer)        
  Hans Spitzen M65   29.59+        
                 
Vrouwen Masters              
Plaats Naam   100m 800m Ver Kogel Discus Tot.
1 Marjolijn  Jongens V40 14.8 3.19.3 4.30 7.89 23.34 1959
2 Lysbeth Gijsen V50 15.4 3.15.8 3.63 8.65 25.94 1838
3 Debora Peter V40 14.7 2.56.6 3.42 6.82 16.59 1637
4 Gerdy Berger V45 14.8 3.48.9 3.73 6.58 17.17 1386
                 
LA groep 1500m              
1 Stefan de Vries JB   4.40.7        
2 Jelmer Hofstra JA   4.59.5        
3 Dione Schipper MC   5.00.0        
4 Berry Pees M50   5.49.1        
5 Jan Stolker M65   6.24.3        
6 Jan Vis M70   6.57.1        
7 Egbert Vink M45   7.36.1        
                 
Familie estafette              
                 
1 Fam. Bruinewoud     Peter Mats Mileen 51.1  
2 Huis in ’t Veld     Monique André Daniël 52.6  
2 De Beste Lopers     Gosse Lieuwe Remco 52.6  
4 Sturre Runners     Annelein Meike René 55.3  
5 De Racende Katten     Wieke Geesje Gerdo 55.8  
6 De 3 Bee’s     Ryanne Amber Martijn 56.7  
7 Big Mama     Sjoerd Mette Coen 57.4  
8 LBC Sprinters     Liselotte Berry P Chris 58.4  
8 de Weijdema’s     Stijn Jolein Jeroen 58.4  
10 de Vliegende Cheeta’s     Mark Gijsbert Marleen 59.9  
11 de Munnegies     Jennifer Joey Louise 1.01.2  
12 de Vliegende Slakken     Lisa Charlotte Nikki 1.05.7  
13 Finish ’78     Djura Zara Robine 1.08.9  
14 de Assincks     Jort Falentijn Noud 1.21.2  

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.