Clubkampioenschappen Start ’78 (26 september 2020)

Clubkampioenschap op 26 september 2020 te Steenwijk.

                 
Jongens Minipupillen              
Plaats: Naam:   40m: Ver: Vortex: Tot.: 600m: Plaats:
1 Kaj de Lange   8.3 2.37 16.28 726 2.42.9 1
2 Sylvan  Kasten   9.1 1.86 9.77 401 3.05.8 2
3 Thomas Reijnierse   10.1 1.41 4.57 74 3.20.9 3
                 
Jongens Pupillen C              
Plaats: Naam:   40m: Ver: Vortex: Tot.: 600m: Plaats:
1 Joris Vink   7.9 2.57 9.45 707 2.40.9 1
2 Norick Kasten   9.3 2.09 10.71 441 3.17.4 2
                 
Meisjes Pupillen C              
Plaats: Naam:   40m: Ver: Vortex: Tot.: 600m: Plaats:
1 Amy Andriol   7.8 2.51 8.99 703 2.47.4 1
                 
Meisjes Pupillen B              
Plaats: Naam:   40m: Ver: Vortex: Tot.: 1000m Plaats:
1 Djura Lubbinge   7.5 2.71 10.74 830 5.21.7 1
                 
Jongens Pupillen A              
Plaats: Naam:   60m: Ver: Vortex: Tot.: 1000m Plaats:
1 Noud Assinck   9.3 3.62 23.71 1362 3.39.9 1
2 George Muurling   10.6 3.00 32.15 1145 4.24.7 2
3 Joey Munsterman   10.5 3.35 23.29 1122 4.28.2 3
4 Jesse de Vries   11.2 3.27 15.23 903 4.37.0 4
5 Jasper Koolma   13.8 2.17 10.56 351 5.37.5 5
                 
Meisjes Pupillen A              
Plaats: Naam:   60m: Ver: Vortex: Tot.: 1000m Plaats:
1 Robine Lubbinge   9.6 3.46 20.21 1233 4.12.0 2
2 Marinda van Vulpen   10.3 3.28 11.32 951 4.02.2 1
3 Sylve Hoekstra   11.6 2.83 14.54 757 4.40.6 3
4 Birgit de Haas   11.2 2.56 12.90 722 dnf  
                 
Jongens Junioren D              
Plaats Naam:   80m: 1000m: Hoog: Kogel: Speer: Tot.:
1 Tymen Paulus   12.4 3.46.9 1.15 6.67 18.05 1748
2 Wout ten Veen   13.6 4.18.6 0.90 6.08 13.96 1158
3 Mark Postma   17.1 5.47.2 nm 3.87 12.91 334
                 
Meisjes Junioren D              
Plaats Naam:   60m: 600m: Hoog: Kogel: Speer: Tot.:
1 Jula Kraak   9.5 2.11.0 1.35 7.23 12.73 1780
2 Skye Hoekstra   9.5 2.09.1 1.30 7.11 13.57 1774
3 Jennifer Munsterman   9.4 2.08.0 1.20 7.09 12.49 1701
4 Dana de Haas   10.5 2.06.7 1.15 6.92 15.29 1568
5 Annelein Sturre   10.0 2.24.8 1.20 6.45 8.11 1307
6 Rozemarijn van Emst   11.1 2.34.8 1.15 6.35 12.99 1176
7 Julie Bodbijl   10.6 2.37.7 1.00 6.98 11.34 1107
8 Demi Moed   dns 2.08.8 dns dns dns 334
                 
Jongens Junioren C              
Plaats Naam:   100m: 800m: Hoog: Kogel: Speer: Tot.:
1 Chris van der Walle   13.8 3.02.7 1.30 11.05 38.38 2482
                 
Meisjes Junioren C              
Plaats Naam:   80m: 600m: Hoog: Kogel: Speer: Tot.:
1 Anne Lieke Feijer   11.2 2.21.3 1.35 7.40 15.51 1893
2 Mette Hamstra   12.2 2.06.1 1.20 7.82 19.79 1890
3 Nikki Duiven   13.2 2.13.5 1.10 7.49 17.29 1560
4 Charlotte Brandsma   13.2 2.17.1 1.25 6.28 12.87 1471
5 Kyra van Rooijen   12.8 2.29.3 1.25 5.84 10.24 1327
6 Lisa Bosscha   13.4 2.32.6 1.20 5.27 15.09 1280
                 
Jongens Junioren B              
Plaats Naam:   100m: 1500m: Ver: Kogel: Discus: Tot.:
1 Quincent van der Knokke   12.4 5.07.5 4.87 7.45 19.33 1627
2 Joshua Gaal   12.5 6.38.2 4.67 8.93 23.90 1438
3 Rik van Beilen   13.6 6.36.2 4.53 8.89 29.74 1362
4 Gijs Bodbijl   15.8 dnf 3.24 8.87 19.80 593
                 
Meisjes Junioren B              
Plaats Naam:   100m: 800m: Ver: Kogel: Discus: Tot.:
1 Meike Sturre   15.6 4.18.9 3.39 8.26 22.12 1341
2 Ellis van den Corput   16.6 3.57.4 2.65 4.89 12.03 499
                 
Jongens Junioren A              
Plaats Naam:   100m: 1500m: Ver: Kogel: Discus: Tot.:
1 Luuk Geerders   12.2 6.17.2 5.34 8.35 22.53 1646
2 Daniël Huis in ’t Veld   13.0 5.06.1 4.54 6.73 12.88 1182
                 
Mannen Senioren              
Plaats Naam:   100m: 1500m: Ver: Kogel: Discus: Tot.:
1 Remco Mulder   13.2 5.37.7 4.88 8.41 21.52 1489
2 Wolter Nijmeijer   14.3 6.40.7 4.13 8.71 23.01 965
               
Vrouwen Senioren              
Plaats Naam:   100m: 800m: Ver: Kogel: Discus: Tot.:
1 Ryanne Bekius   15.1 3.36.6 4.04 9.65 29.25 2008
2 Marleen Postma   15.7 3.22.4 3.18 7.86 27.25 1596
3 Geesje Nijmeijer   16.9 3.17.4 2.93 6.15 14.28 952
4 Wieke Nijmeijer   18.9 5.03.7 2.31 6.31 16.59 539
                 
Mannen Masters              
Plaats Naam:   100m: 1500m: Ver: Kogel: Discus: Tot.:
1 Jan Nijmeijer M65 18.9 7.48.7 2.65 5.32 18.01 230
                 
Vrouwen Masters              
Plaats Naam:   100m: 800m: Ver: Kogel: Discus: Tot.:
1 Marjolijn Jongens V40 14.2 3.29.7 4.43 7.88 23.99 2030
2 Louise Munsterman V40 14.4 3.30.9 3.65 7.79 22.23 1737
3 Gerdy Berger V45 14.9 3.52.7 3.91 7.09 15.59 1403
               
LA groep 1500m:              
1 Dione Schipper MB 5.08.6          
2 Freddie Bouma M55 5.20.6          
3 Arjan Peters Sen. 5.38.6          
4 Berry Pees M50 5.42.3          
  Eline Kellij Vr. dns          

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.