Clubkampioenschappen Start ’78 Steenwijk (24 september 2016)

Clubkampioenschappen op 24 september 2016 te Steenwijk.

Meisjes minipupillen
Plaats Naam 40m Ver Vortex Totaal 600m Plaats
1 Birgit de Haas 9.6 1.77 5.25 220 3.02.1 1
Jongens pupillen C
Plaats Naam 40m Ver Vortex Totaal 600m Plaats
1 Thijmen  Smit 7.1 3.37 13.50 1089 2.19.3 1
2 Rico  Hassing 7.3 2.87 20.14 1051 2.26.0 3
3 Stijn  Weijdema 6.9 2.92 13.84 1046 2.23.7 2
4 Nathan  Brandsma 7.4 2.99 11.48 919 2.26.2 4
5 Julian  Brandsma 7.7 2.53 10.28 750 2.31.2 5
6 Ruben  Westra 8.4 2.27 9.18 565 2.33.7 6
Meisjes pupillen C
Plaats Naam 40m Ver Vortex Totaal 600m Plaats
1 Zara  Alblas 7.6 2.64 13.17 842 2.34.9 1
2 Aniek  Wubs 7.6 2.65 7.33 728 3.04.0 3
3 Dana de Haas 7.8 2.22 10.94 684 2.48.7 2
Jongens pupillen B
Plaats Naam 40m Ver Vortex Totaal 1000m Plaats
1 Tymen  Paulus 7.3 3.25 16.63 1076 4.10.4 1
2 Tim  Duiven 7.3 2.77 12.81 917 4.11.9 2
3 Pelle  Sassen 8.3 2.86 14.67 799 4.15.7 3
4 Rick  Mastenbroek 8.2 2.60 12.57 726 4.33.2 4
Meisjes pupillen B
Plaats Naam 40m Ver Vortex Totaal 1000m Plaats
1 Jula  Kraak 8.0 2.80 14.67 833 4.47.3 2
2 Loena  Duiven 8.1 2.48 10.91 687 4.32.0 1
3 Julie  Bodbijl 8.5 2.42 8.84 574 5.40.6 4
4 Rozemarijn van Emst 8.9 2.10 7.54 427 5.19.9 3
Jongens pupillen A
Plaats Naam 60m Ver Vortex Totaal 1000m Plaats
1 Tammo  Deems 8.9 3.97 23.44 1499 3.50.0 1
2 Chris van der Walle 9.5 3.44 29.60 1365 4.02.5 3
3 Body  Bruil 9.6 3.33 29.50 1325 3.59.7 2
4 Jens  Bulten 10.8 2.93 17.10 912 4.32.6 4
Meisjes pupillen A
Plaats Naam 60m Ver Vortex Totaal 1000m Plaats
1 Mette  Hamstra 10.6 2.70 19.32 925 4.01.6 1
2 Charlotte  Brandsma 10.7 2.87 14.23 867 4.30.5 3
3 Nikki  Duiven 11.1 2.82 13.95 803 4.27.3 2
4 Jolein  Weijdema 11.1 2.60 12.38 731 4.56.8 4
Jongens junioren D
Plaats Naam 80m 1000m Hoog Kogel Speer Totaal
1 Lasse  Deems 11.2 3.27.7 1.00 6.54 12.39 1786
2 Daan  Bijdevaate 12.8 4.42.6 1.25 7.52 26.97 1744
3 Joshua  Gaal 12.0 4.42.9 1.25 5.36 15.97 1509
4 Gijs  Bodbijl 14.4 4.57.1 1.15 5.33 9.09 952
Meisjes junioren D
Plaats Naam 60m 600m Hoog Kogel Speer Totaal
1 Mileen  Bruinewoud 8.9 1.59.5 1.25 10.23 25.08 2328
2 Dione  Schipper 9.8 1.57.2 1.20 6.85 10.74 1695
3 Nina  Vreeling 9.2 2.08.6 1.15 6.45 7.32 1513
4 Mila  Vaessen 9.5 2.28.3 1.15 6.76 11.46 1432
5 Nathalie vd Meulen 10.1 2.21.0 1.05 5.58 8.86 1180
Jongens junioren C
Plaats Naam 100m 800m Hoog Kogel Speer Totaal
1 Luuk  Geerders 13.8 3.06.0 1.45 6.62 15.42 1965
2 Daniël  Huis in ’t Veld 13.8 2.59.2 1.40 4.93 9.57 1719
Jarno  Kuiper 15.1 dns dns 7.21 18.42 1052
Meisjes junioren C
Plaats Naam 80m 600m Hoog Kogel Speer Totaal
1 Joyce  Petter 12.1 2.08.1 1.30 7.05 14.28 1799
2 Lara  Evers 11.5 1.59.9 1.20 5.31 11.81 1730
3 Lisanne vd Meulen 11.6 1.58.3 1.20 5.37 11.32 1725
Joline  Visser 13.5 dns dns dns 12.77 428
Jongens junioren B
Plaats Naam 100m 1500m Ver Kogel Discus Totaal
1 Kevin  Boes 12.4 6.10.6 5.25 12.26 33.45 2153
2 Wesley  Hoekstra 12.3 5.19.2 5.67 8.89 20.72 1934
3 Bram  Bijdevaate 12.3 5.33.4 5.33 8.75 22.80 1834
4 Eric  Stuiver 13.1 4.44.8 4.63 9.87 21.87 1832
5 Remco  Mulder 13.0 5.06.6 4.55 9.57 19.18 1610
6 Peter  Hoekstra 12.7 dns 4.76 9.27 20.10 1346
7 Wolter  Nijmeijer 16.4 dnf 3.50 8.60 22.47 644
Meisjes junioren B
Plaats Naam 100m 800m Ver Kogel Discus Totaal
1 Rosalie  Tissingh 14.5 3.37.9 4.29 9.39 21.96 1968
2 Demi  Berger 14.3 3.37.9 4.06 9.56 18.87 1872
3 Marleen  Postma 15.2 3.37.9 3.36 7.59 20.89 1459
Mannen Senioren
Plaats Naam 100m 1500m Ver Kogel Discus Totaal
1 Bram  Leemburg 13.5 6.24.3 4.81 7.80 19.70 1147
2 Richard  Keizer 14.0 dnf 3.20 5.37 16.52 383
Vrouwen Senioren
Plaats Naam 100m 800m Ver Kogel Discus Totaal
1 Mathilde  Spitzen 14.5 2.53.4 3.98 10.26 30.83 2333
2 Ryanne  Bekius 14.8 3.17.7 4.18 9.87 26.69 2156
3 Corien  Zwerver 15.9 3.53.4 3.86 8.47 23.09 1559
4 Geesje  Nijmeijer 17.1 3.13.4 3.02 5.58 12.37 879
5 Wieke  Nijmeijer 17.7 4.41.6 2.26 6.12 14.78 498
Mannen Masters
Plaats Naam (speer) 100m 1500m Ver Kogel Discus Totaal
1 Albert van Hien M55 14.7 6.02.1 3.87 8.38 22.89 939
2 Peter Mulder M45 14.1 8.01.2 4.20 8.26 19.37 878
3 Egbert Vink M45 15.4 5.41.2 3.13 6.87 18.25 601
4 René Gaal M50 16.0 7.14.4 3.70 7.26 16.52 394
5 Jan Nijmeijer M60 17.9 7.44.2 2.86 5.82 16.74 241
Hans Spitzen M60 32.72 dns dns dns 9.48 39.21 1092
Feico Jansma M70 dns dns dns 7.63 23.58 594
Hans Hes M70 dns dns dns 8.19 20.62 561
Vrouwen Masters
Plaats Naam 100m 800m Ver Kogel Discus Totaal
1 Gerdy Berger V45 14.5 3.52.0 4.07 6.79 16.72 1511
2 Marjolijn Jongens V40 dns 3.51.6 3.37 7.48 24.50 1169
Wilma Kuiper V45 dns dns 2.78 7.78 22.04 862
Jolanda Hes V50 dns dns dns 8.31 21.46 823
LA-groep 1500m
1 Jan Loosman M35 NOP 4.37.1
2 Luc Beuckens JB NOP 4.37.5
3 Chris Ruisch JB NOP 4.52.7
4 Cornelis  Snoek Sen. NOP 4.59.9
5 Joost Jansen M40 NOP 5.00.4
6 Maurice Mulder M45 NOP 5.05.0
7 Eugène Olgers M45 NOP 5.07.4
8 Leendert Hakvoort M35 NOP 5.08.1
9 Dinie  Ras Sen. NOP 5.10.3
10 Marleen  Loman Sen. NOP 5.14.4
11 Jan Hakvoort M45 NOP 5.30.0
12 Berry Pees M45 5.42.4
13 Agnes Olgers V45 NOP 5.42.8
14 Sandra Hofstra V40 NOP 5.58.0
15 Margreet Wagteveld V45 6.23.2
16 Gijs Knoppert M80 avVN 10.44.7
Familie estafette
1 WKP PeterH Kevin Wesley 45.0
2 Ginger Power Tammo Gerdo Lasse 48.0
3 De JEM Jazlin Mathilde Eric 48.9
4 De bende van Bijdevaate Thijs Daan Bram 49.2
5 De Snelheidsbandieten Body Chris Rik 49.2
6 De 3 Beertjes Agnes Marleen Remco 49.3
7 De Spacecakejes Nynke Jarno Demi 52.4
8 De IJsboertjes Mats Mila Mileen 52.6
9 Team NLM Nathalie Lisanne Mark 53.2
10 De Drifters René Joshua Peter M 54.3
11 De toppers van toen en nu Corien Gerdy Ryanne 56.3
12 Familie Hassing Dynah Rico John 57.2
13 De Kneusjes Wilma Bram Albert 58.1
14 De Hamsters Sjoerd Mette Coen 59.9
15 De Racende katten Wieke Richard Geesje 1.01.5
16 De Kraakies Jula Angelique Jan-Arjen 1.02.9
17 De Turboslakken Julian Charlitte Nathan 1.06.0
18 Supersnel Rick Jolein Stijn 1.06.9
19 Duiven Lucia Loena Nikki 1.11.9

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.