Clubkampioenschappen Start ’78 Steenwijk (25 september 2021)

Clubkampioenschppen 25 september 2021 te Steenwijk.

                 
Jongens minipupillen              
Plaats: Naam:   40m: Ver: Vortex: Tot.: 600m: Plaats:
1 KaJ de Lange   7.9 2.67 23.82 955 2.42.2 1
2 Marne  Janssens   8.9 1.73 10.10 407 2.48.8 2
3 Jelte  Peters   9.0 1.97 7.50 387 2.58.3 5
4 Guus  Vink   9.2 1.79 9.00 359 2.57.8 4
5 Thomas  Reijnierse   9.0 1.72 6.77 320 2.56.0 3
6 Fedde  Peters   12.9 1.27 6.41 73 4.10.7 6
                 
Meisjes minipupillen              
Plaats: Naam:   40m: Ver: Vortex: Tot.: 600m: Plaats:
1 Elza  Mollinga   8.3 2.42 6.66 553 2.59.1 3
2 Mette  Pijlman   9.3 1.91 9.87 389 2.54.3 1
3 Amber  Duursma   9.5 2.18 5.29 314 2.56.6 2
                 
Meisjes pupillen C              
Plaats: Naam:   40m: Ver: Vortex: Tot.: 600m: Plaats:
1 Alyssa  Lokhorst   9.7 1.95 8.41 320 3.07.2 1
                 
Jongens pupillen B              
Plaats: Naam:   40m: Ver: Vortex: Tot.: 1000m: Plaats:
1 Joris  Vink   7.5 2.82 13.72 906 4.19.5 1
2 Jurre  Pijlman   8.0 2.48 16.30 795 dns  
3 Merynn  Hetterschijt   8.5 2.35 18.30 724 4.46.9 2
                 
Jongens pupillen A              
Plaats: Naam:   60m: Ver: Vortex: Tot.: 1000m: Plaats:
1 Justin van Dijk   9.9 3.47 17.29 1147 4.00.4 2
2 George  Muurling   11.0 3.09 26.93 1052 5.13.1 5
3 Teije  Oord   11.0 2.56 15.57 789 3.55.1 1
4 Noah  Meijer   11.2 2.70 15.15 787 4.21.3 3
5 Noah  kroek   11.4 2.53 13.76 707 4.21.5 4
                 
Meisjes pupillen A              
Plaats: Naam:   60m: Ver: Vortex: Tot.: 1000m: Plaats:
1 Birgit de Haas   10.0 3.06 17.89 1059 4.02.2 1
2 Sylve  Hoekstra   10.6 3.07 19.24 998 4.37.2 4
3 Djura  Lubbinge   10.7 2.86 14.87 876 4.42.9 5
4 Anouk van Ass   10.7 2.68 9.37 740 4.29.0 3
5 Jasmijn  Reijnierse   12.5 2.24 8.26 430 4.19.2 2
                 
Jongens junioren D              
Plaats: Naam:   80m: 1000m Ver: Kogel: Discus: Tot.:
1 Noud  Assinck   12.3 3.29.0 3.89 6.36 12.75 1763
2 Wout ten Veen   13.6 3.52.4 3.19 7.57 13.27 1423
3 Jasper  Koolma   17.2 5.42.5 2.10 4.89 8.78 327
                 
Meisjes junioren D              
Plaats: Naam:   60m: 600m: Ver: Kogel: Discus: Tot.:
1 Dana de Haas   9.2 2.01.7 3.67 8.69 12.54 1837
2 Robine  Lubbinge   9.1 2.04.9 3.49 6.34 11.79 1637
3 Annelein  Sturre   9.5 2.20.1 3.34 6.60 17.91 1548
                 
Jongens junioren C              
Plaats: Naam:   100m: 800m: Ver: Kogel: Discus: Tot.:
1 Chris van der Walle   13.2 2.40.3 4.70 13.30 37.59 2887
2 Mark  Postma   18.1 4.14.7 3.32 4.85 11.85 769
                 
Meisjes junioren C              
Plaats: Naam:   80m: 600m: Ver: Kogel: Discus: Tot.:
1 Mette  Hamstra   12.3 2.10.4 3.53 8.12 16.92 1713
2 Nikki  Duiven   12.8 2.08.5 3.74 8.29 13.45 1648
3 Charlotte  Brandsma   12.6 2.11.4 3.65 7.21 15.27 1607
4 Skye  Hoekstra   12.4 2.10.2 3.63 6.45 15.26 1594
5 Lisa  Bosscha   13.3 2.32.8 3.24 6.58 16.30 1258
  Demi  Moed   dns 2.15.8 dns dns dns  
                 
Jongens junioren B              
Plaats: Naam:   100m: 1500m: Hoog: Kogel: Speer: Tot.:
1 Joshua  Gaal   12.4 6.15.8 1.50 8.86 41.63 1818
2 Gerrit  Berends   13.1 5.47.2 1.65 8.60 21.29 1579
  Gijs  Bodbijl   15.6 dns dns 9.44 25.05  
                 
Meisjes junioren A              
Plaats: Naam:   100m: 800m: Hoog: Kogel: Speer: Tot.:
1 Meike  Sturre   14.8 3.55.5 1.10 6.97 13.96 1256
                 
Mannen Senioren              
Plaats: Naam:   100m: 1500m: Hoog: Kogel: Speer: Tot.:
1 Daniël  Huis in ’t Veld   13.3 5.02.1 1.65 7.01 20.32 1605
2 Remco  Mulder   13.6 5.31.0 1.50 8.61 28.63 1563
3 Wolter  Nijmeijer   14.5 6.37.3 1.30 9.63 30.70 1094
                 
Vrouwen Senioren              
Plaats: Naam:   100m: 800m: Hoog: Kogel: Speer: Tot.:
1 Marleen  Postma   15.6 3.11.8 1.20 8.69 18.42 1776
2 Geesje  Nijmeijer   17.3 3.12.7 1.00 6.33 13.71 991
3 Wieke  Nijmeijer   19.4 4.32.4 0.85 6.50 11.69 518
                 
Mannen Masters              
Plaats: Naam:   100m: 1500m: Hoog: Kogel: Speer: Tot.:
1 Jan Nijmeijer M65 18.9 7.55.1 1.10 5.59 12.69 91
  Peter Mulder M50 dns dns 1.40 8.88 33.56  
                 
                 
Vrouwen Masters              
Plaats: Naam:   100m: Hoog: Kogel: Speer: Tot.:  
1 Marjolijn Jongens V45 13.9 1.40 8.03 26.57 2084  
2 Louise Munsterman V40 14.3 1.25 8.59 21.57 1767  
3 Gerdy Berger V50 14.6 1.20 7.80 15.29 1452  
      800m:          
  Louise Munsterman V40 3.10.2          
                 
L.A. groep 1500m:              
1 Stefan de Vries   4.40.1          
2 Harry van Ruitenbeek M60 5.23.1          
3 Arjan  Peters   5.29.6          
4 Jan Stolker M70 6.46.0          
5 Marije  Peters   7.16.7          

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.