Clubkampioenschappen Steenwijk (28 september 2019)

Clubkampioenschap op 28 september 2019 te Steenwijk.

                 
Jongens Minipupillen              
Plaats Naam   40m Ver Vortex Tot. 600m Plaats
1 Joris  Vink   8.2 2.31 9.80 615 2.50.8 1
                 
Meisjes pupillen C              
Plaats Naam   40m Ver Vortex Tot. 600m Plaats
1 Djura  Lubbinge   8.0 2.42 11.64 704 3.11.9 1
                 
Jongens pupillen B              
Plaats Naam   40m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 George  Muurling   7.3 3.10 27.86 1197 4.25.2 1
2 Jesse de Vries   7.7 2.91 15.40 916 4.33.4 2
3 Noah  Meijer   8.3 2.65 12.10 712 4.48.6 3
                 
Meisjes pupillen B              
Plaats Naam   40m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 Sylve  Hoekstra   8.0 2.44 14.52 758 5.00.6 1
                 
Jongens pupillen A              
Plaats Naam   60m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 Noud  Assinck   9.9 3.39 21.19 1187 3.50.1 1
2 Joey  Munsterman   10.3 3.29 21.78 1117 4.32.1 4
3 Nathan  Brandsma   10.7 3.29 15.82 977 dns  
4 Wout ten Veen   11.1 3.11 21.35 972 4.04.6 2
5 Julian  Brandsma   10.1 2.97 14.10 966 4.15.1 3
6 Thomas van der Molen   12.0 2.21 15.12 601 5.12.7 5
7 Jasper  Koolma   13.9 2.14 11.04 347 5.54.9 6
                 
Meisjes pupillen A              
Plaats Naam   60m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 Robine  Lubbinge   9.6 3.39 19.58 1211 dns  
2 Philline  Buiter   10.3 3.15 15.91 1004 4.10.7 1
3 Annelein  Sturre   10.5 2.90 13.17 881 4.49.1 2
                 
Jongens junioren D              
Plaats Naam   80m 1000m Ver Kogel Discus Tot.
1 Chris van der Walle   11.7 4.06.0 4.33 8.97 20.94 2043
2 Tymen  Paulus   13.0 3.48.7 3.59 6.13 11.45 1459
3 Thomas van Emst   13.5 4.24.8 3.04 6.57 11.36 1154
4 Mark  Postma   15.9 5.38.1 2.28 3.01 5.93 205
                 
Meisjes junioren D              
Plaats Naam   60m 600m Ver Kogel Discus Tot.
1 Mette  Hamstra   9.5 2.09.5 3.35 8.54 15.92 1710
2 Nikki   Duiven   10.1 2.13.1 3.33 9.11 19.50 1682
3 Charlotte  Brandsma   9.7 2.12.3 3.28 6.96 13.06 1489
4 Skye  Hoekstra   9.6 2.11.6 3.33 5.67 13.19 1447
5 Jennifer  Munsterman   9.6 2.12.8 3.57 5.45 10.35 1401
6 Julie  Bodbijl   10.6 dns 2.85 6.56 11.55 915
7 lisa  Bosscha   11.0 3.00.1 2.91 5.37 12.32 820
8 Rozemarijn van  Emst   11.7 2.43.2 2.16 4.55 11.40 583
                 
Jongens junioren C              
Plaats Naam   100m 800m Ver Kogel Discus Tot.
1 Joshua  Gaal   13.6 3.44.7 4.43 7.57 22.03 1879
2 Gijs  Bodbijl   15.2 3.51.8 3.61 9.39 21.98 1596
                 
Meisjes junioren C              
Plaats Naam   80m 600m Ver Kogel Discus Tot.
1 Anne Lieke  Veijer   11.6 2.31.8 3.59 6.77 12.96 1484
2 Ellis van den Corput   13.8 2.43.6 2.68 5.39 11.23 836
                 
  Dione Schipper   800m: 2.29.4        
                 
Jongens junioren B              
Plaats Naam   100m 1500m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Luuk  Geerders   12.3 6.21.4 1.65 9.01 23.19 1663
2 Sem van Rooijen   12.1 5.59.9 1.50 7.84 15.92 1383
3 Quincent v d Knokke   12.7 6.13.3 1.50 7.58 19.83 1289
                 
Meisjes junioren B              
Plaats Naam   100m 800m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Mileen  Bruinewoud   13.5 5.10.1 1.35 9.76 28.82 2249
2 Meike  Sturre   14.7 5.10.4 1.10 7.98 16.42 1337
                 
Jongens junioren A              
Plaats Naam   100m 1500m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Daniël  Huis in ’t Veld   12.8 5.02.4 1.65 6.84 18.99 1643
2 Wolter  Nijmeijer   14.4 6.21.8 1.40 9.90 32.03 1305
3 Remco  Mulder   13.3 5.40.1 dnf 9.65 26.40 1214
                 
Meisjes junioren A              
Plaats Naam   100m 800m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Marleen  Postma   15.1 3.22.9 1.25 8.02 21.08 1847
                 
Mannen Senioren              
Plaats Naam   100m 1500m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Eric  Stuiver   12.7 5.21.8 1.70 8.15 32.00 1968
                 
Vrouwen Senioren              
Plaats Naam   100m 800m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Ryanne  Bekius   14.8 3.39.6 1.30 9.77 28.52 2136
2 Geesje  Nijmeijer   16.4 3.00.8 1.05 5.83 16.47 1271
3 Wieke  Nijmeijer   19.0 5.08.9 0.80 6.65 12.57 556
                 
Mannen Masters              
Plaats Naam   100m 1500m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Jeroen van Riel M45 13.4 7.50.9 1.55 9.34 37.87 1598
2 Jan Nijmeijer M65 19.9 7.50.1 1.15 5.23 16.28 134
                 
Vrouwen Masters              
Plaats Naam   100m 800m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Marjolijn Jongens V40 14.1 3.31.2 1.40 7.26 29.16 2237
2 Louise Munsterman V35 14.2 3.01.5 1.25 7.68 16.44 1983
3 Lotte Meijen V45 15.6 4.14.8 1.25 6.31 16.17 1291
                 
  Jazlin Ruinemans V40 800m: 2.29.4        
                 
LA groep 1500m              
1 Jonatan Venema JA 4.34.7          
2 Stefan de Vries JA 4.43.4          
3 Eline  Kellij Sen. 4.53.2          
4 Jeroen Vels M45 4.58.9          
5 Rien Janse M50 5.08.0          
6 Romke Wielstra JB 5.12.0          
7 Doede Terluin M50 5.18.4          
8 Freddie Bouma M55 5.24.5          
9 Wiebe Ypinga M35 5.33.9          
10 Berry Pees M50 5.34.4          
11 Jaap Vlaming M60 5.45.5          
12 Dirk Wigmans M60 6.02.4          
13 Geesje  Nijmeijer Sen. 6.10.3          
14 Jan Stolker M65 6.55.2          
                 
Familie estafette              
1 Knetteren     Quincent Sem Luuk 43.9  
2 Ruinewoud     Peter Mileen Eric 47.6  
3 Geen Idee     Lotte Marjolijn Jeroen 51.6  
4 De Huisjes     Monique André Daniël 53.0  
5 De Turbo’s     Mark Marleen Remco 53.8  
6 De Kaaspannekoeken     Annelein Meike René 54.7  
7 Donder     Sjoerd Mette Coen 57.2  
8 Team Snelgenoeg     Bertine Tymen Machiel 1.00.7  
9 Munsterman     Louise Joey Jennifer 1.01.0  
10 De Beugelbekjes     Lisa Charlotte Nikki 1.04.5  
11 Team 78     Sylve Djura Skye 1.07.5  
12 Assinck     Jort Falentijn Noud 1.08.4  
13 De Racende Katten     Wieke Jan Geesje 1.10.4  

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.