Puntenklassement persoonlijke records t/m 1 september 2018

Puntenklassement persoonlijke records t/m 1 september 2018

                   
Pupillen Meisjes:                
1 Philline Buiter 13.5              
2 Zara Alblas 10              
3 Robine Lubbinge 8.5              
4 Jula Kraak 8              
5 Rozemarijn van Emst 7.5              
6 Aniek Wubs 7              
7 Julie Bodbijl 6              
8 Dana de Haas 4.5              
9 Annelein Sturre 4              
10 Merel Dalstra 2.5              
11 Sylve Hoekstra 2              
                   
Pupillen Jongens:                
1 Ian Heite 13.5              
2 Gijs Dalstra 13              
3 Naud Assinck 10.5              
 – Jelmer Paulus 10.5              
 – Stijn Weijdema 10.5              
6 Tymen Paulus 8.5              
 – Wout ten Veen 8.5              
 – Teun de Vries 8.5              
9 Ruben van Veen 8              
10 Rico Hassing 7              
 – Thomas vd Molen 7              
 – Marijn Weijdema 7              
13 Tim Duiven 5.5              
14 Thomas van Emst 5              
 – Alec Gorte 5              
 – Thijmen Smit 5              
 – Ruben Westra 5              
18 Daniël Derks 4              
19 Niek Huisman 2.5              
20 Marijn Burggraaff 2              
21 Joey Munsterman 1.5              
22 Julian Brandsma 1              
 – Nathan Brandsma 1              
                 
Meisjes C/D:                
1 Mileen Bruinewoud 20.5              
2 Meike Sturre 17.5              
3 Jolein Weijdema 14              
4 Mette Hamstra 7.5              
5 Nathalie vd Meulen 7              
6 Nikki Duiven 5              
7 Lisa Bosschaa 4.5              
8 Dione Schipper 3              
9 Charlotte Brandsma 2.5              
 – Mila Vaessen 2.5              
11 Vera van Hemmen 0.5              
                   
Jongens C/D:                
1 Gijs Bodbijl 5.5              
 – Chris vd Walle 5.5              
3 Joshua Gaal 5              
4 Tammo Deems 4              
5 Kevin de Lange 3.5              
6 Lasse Deems 1              
                   
A/B-Junioren:                
1 Wolter Nijmeijer 17              
2 Eric Stuiver 10              
3 Stefan de Vries 7              
4 Jan Roelof Veijer 5              
5 Daniël Huis in ’t Veld 4.5              
 – Remco Mulder 4.5              
7 Amber Bekius 2              
 – Luuk Geerders 2              
9 Kevin Boes 1              
 – Lara Evers 1              
 – Marleen Postma 1              
                   
Vrouwen + Masters:                
1 Geesje Nijmeijer 9.5              
2 Ryanne Bekius 5.5              
3 Debora Peter 5              
4 Lysbeth Gijsen 4              
 – Eline Kelly 4              
6 Wilma van Galen 2              
7 Gerdy Berger 1              
 – Marjolijn Jongens 1              
 – Wieke Nijmeijer 1              
                   
Mannen + Masters:                
1 Richard Keizer 7.5              
2 Jan Nijmeijer 6.5              
3 Berry Pees 4              
4 Jeen Nauta 2              
5 Ernst Kelly 1              
 – Bob Leentjens 1              
 – René Sturre 1              
 – Jan Vis 1              
 – Maarten vd Werff 1              

 

Volg en deel ons op social media

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.