Running Center Leeuwarden Loopavond op de baan Steenwijk (5 juli 2019)

Running Center Leeuwarden Loopavond op de baan op 5 juli 2019 te Steenwijk.

         
  Meisjes D:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Shanara van Zandvoort AV Lionitas 20,94 +4.0
2 Sterre  Kievit Groningen Atletiek 21,61 +4.0
3 Julia  Fahner Isala `96 21,73 +1.3
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Sterre  Kievit Groningen Atletiek 49,70  
2 Julia  Fahner Isala `96 51,01  
3 Quinty Dora  Frenay Noorwegen 01:04,85  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Jip  Boerema Groningen Atletiek 05:50,96  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Shanara van Zandvoort AV Lionitas 8,92  
2 Diane  Wensink AV De Gemzen 7,54  
3 Mette  Hamstra AV Start `78 7,48  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Mette  Hamstra AV Start `78 15,32  
2 Diane  Wensink AV De Gemzen 13,91  
         
  Jongens D:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Owen  Prins AV Castricum 21,99 +2.3
2 Chris van der Walle AV Start `78 22,90 +1.3
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Owen  Prins AV Castricum 51,44  
2 Stein  Steinaa Noorwegen 57,69  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Ate  Clobus AAC `61 05:24,52  
2 Julian  Keun Groningen Atletiek 05:25,28  
3 Mart  Bijker AV Heerenveen 05:50,07  
4 Owen  Prins AV Castricum 06:21,71  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Chris van der Walle AV Start `78 9,25  
2 Tim  Duker AAC `61 8,87  
3 Mark  Postma AV Start `78 3,58  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Tim  Duker AAC `61 26,31  
2 Chris van der Walle AV Start `78 19,71  
         
  Meisjes C:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Olivia  Carli AAC `61 19,40 +1.3
2 Silke  Bosgraaf AV Impala 20,26 +1.3
3 Eline  Ruige AV Lionitas 20,90 +1.3
4 Ruth  Zijlstra AV Heerenveen 21,12 +1.3
5 Nanou  Hofmann AV Heerenveen 21,72 +4.0
6 Nina De Haes HAC `63 21,97 +1.4
7 Karin  Vlasblom AV Impala 22,28 +4.0
8 Brecht van der Vliet Groningen Atletiek DNS  
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Brecht van der Vliet Groningen Atletiek 42,46  
2 Noortje  Huitema Groningen Atletiek 42,51  
3 Olivia  Carli AAC `61 44,40  
4 Ruth  Zijlstra AV Heerenveen 45,66  
5 Eline  Ruige AV Lionitas 47,09  
6 Noortje  Knoll Groningen Atletiek 47,26  
7 Nina De Haes HAC `63 49,18  
8 Nanou  Hofmann AV Heerenveen DNS  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Dione  Schipper AV Start `78 05:21,19+  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Silke  Bosgraaf AV Impala 21,83  
2 Nanou  Hofmann AV Heerenveen 21,63  
3 Karin  Vlasblom AV Impala 19,52  
         
  Jongens C:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Thijs  Huigen AV Sparta 18,41 +2.8
2 Nando  Kramer AV Aquilo 19,86 +1.3
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Thijs  Huigen AV Sparta 40,65  
2 Nando  Kramer AV Aquilo 41,89  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Lion  Wijman Frenay Noorwegen 05:09,51  
2 Jurre  Boerema Groningen Atletiek 05:37,83  
         
  Meisjes B:      
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Maaike  Geerling AV PEC 1910 43,61  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Rozemarie  Fokkema Groningen Atletiek 12,06  
2 Meike  Sturre AV Start `78 7,85  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Rozemarie  Fokkema Groningen Atletiek 31,20  
2 Meike  Sturre AV Start `78 22,55  
         
  Jongens B:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Jan Roelof  Veyer AV Start `78 16,94+ +2.8
2 Sem van Rooijen AV Start `78 18,17 +1.4
3 Mejias  Rosario Groningen Atletiek 18,47 +1.3
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Milan  Frenay Noorwegen 04:54,64  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Gerbrand  Bontekoe AV Impala 10,77  
2 Piter  Nijboer Groningen Atletiek DNS  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Piter  Nijboer Groningen Atletiek 38,56  
2 Gerbrand  Bontekoe AV Impala 35,52  
         
  Meisjes A:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Mandy  Zijlstra AV Horror Sneek 23,47 +2.3
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Mandy  Zijlstra AV Horror Sneek 53,53  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Marleen  Postma AV Start `78 24,26  
         
  Jongens A:      
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Stefan de Vries AV Start `78 04:51,24  
2 Daniël  Huis in ’t Veld AV Start `78 05:17,78  
         
Positie Naam Vereniging 10000 meter  
1 Jonatan  Venema AV NOP 34:15,51  
         
  Vrouwen Senioren:      
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Geesje  Nijmeijer AV Start `78 58,09  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Geesje  Nijmeijer AV Start `78 06:37,61  
         
Positie Naam Vereniging 10000 meter  
1 Tessa  Frenay Noorwegen 35:46,17  
2 Eline  Kelly AV Start `78 39:19,84  
3 Dinie  Ras AV NOP 39:32,21  
4 Jantina  Loosman AV NOP 43:01,82  
5 Robin  Nijholt AV Heerenveen 45:05,29  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Charlene  Okken Groningen Atletiek 14,03  
2 Wieke  Nijmeijer AV Start `78 6,86  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Charlene  Okken Groningen Atletiek 34,93  
2 Wieke  Nijmeijer AV Start `78 15,95  
         
  Mannen Senioren:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Niels  Kok AV PEC 1910 17,21 +2.8
2 Wilco  Jonker AV De Gemzen 18,66 +2.8
3 Pieter  Dogger AV Heerenveen 19,37 +1.3
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Jordy  Visscher AV PEC 1910 35,34  
2 Niels  Kok AV PEC 1910 36,26  
3 Wilco  Jonker AV De Gemzen 40,07  
4 Pieter  Dogger AV Heerenveen 41,71  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Jordi  Dommerholt AV Heerenveen 05:04,62  
         
Positie Naam Vereniging 10000 meter  
1 Joris van den Bosch AV Start `78 35:19,85  
2 Jesper  Keidel AV Lionitas 41:42,68  
3 Piet  Pascha GSAV Vitalis DNF  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Martijn  Langen AAC `61 11,62  
2 Jonathan  Huisman AAC `61 11,32  
3 Alex  Wildeboer GSAV Vitalis 10,56  
4 Owen  Smidt AAC `61 10,14  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Thomas  Zaw Leiden Atletiek 44,64  
2 Martijn  Langen AAC `61 44,10  
3 Owen  Smidt AAC `61 36,80  
4 Alex  Wildeboer GSAV Vitalis 35,19  
5 Jonathan  Huisman AAC `61 34,24  
         
  Vrouwen Masters:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Jolanda  Smedinga AV Heerenveen 24,86 +2.3
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Jolanda  Smedinga AV Heerenveen 56,36  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Jazlin  Ruinemans AV Start `78 5:37,04+  
2 Angelique van Ommen AV De Gemzen 05:58,30  
         
  Mannen Masters:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Eddy  Elsinga AV Heerenveen 20,44 +4.0
2 Roelof  Sondaar AV de Sprinter 24,02 +1.3
3 Wieger  Klijnstra AV Heerenveen 25,36 +2.3
4 Jan  Nijmeijer AV Start `78 29,69+ +1.4
5 Aad van Leeuwen AV NOP 30,66 +2.3
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Eddy  Elsinga AV Heerenveen 42,91  
2 Roelof  Sondaar AV de Sprinter 55,87  
3 Wieger  Klijnstra AV Heerenveen 01:05,55  
4 Aad van Leeuwen AV NOP 01:08,48  
5 Jan  Nijmeijer AV Start `78 1:11,55+  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Aalt  Wensink AV De Gemzen 05:44,74  
2 Marten  Bolt BB lopers 05:55,97  
3 Roelof  Sondaar AV de Sprinter 06:22,78  
4 Dirk  Wigmans AV De Gemzen 06:25,07  
         
Positie Naam Vereniging 10000 meter  
1 Mathijs De Vroome Groningen Atletiek 34:48,30  
2 Jeroen ten Klooster BB lopers 37:05,04  
3 Krijn  Kroezen AV Spirit Lelystad 38:47,37  
4 Joost  Jansen AV NOP 39:32,38  
5 Henk  Wolf AV Spirit Lelystad 39:50,34  
6 Anjo  Simonse AV NOP 40:04,78  
7 André  Gerth AV Spirit Lelystad 41:27,72  
8 Maurice  Mulder AV NOP 41:59,19  
9 Ferry  Van Laar BB lopers 42:26,79  
10 Pieter-Jan  Vlaming AV NOP 43:10,68  
11 Berry  Pees AV Start `78 44:43,84  
12 Roelof  Sondaar AV de Sprinter 46:38,83  
13 Jan  Vis AV Start `78 53:38,26  
15 Jeroen  Vels AV NOP DNF  
16 Jaap  Vlaming AV NOP DNF  
17 Eugene  Olgers AV NOP DNF  
18 Johannes van der Veen AV Lionitas DNF  
19 Martijn  Schakelaar BB lopers DNF  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Jeroen  Kwakkel AV De Gemzen 8,90  
2 Sjouke  Nauta AV Lionitas 8,15  
3 Dirk  Wigmans AV De Gemzen 7,70  
4 Hans  Hes AV Heerenveen 7,60  
5 Feico  Jansma AV Heerenveen 7,14  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Jeroen  Kwakkel AV De Gemzen 29,24  
2 Sjouke  Nauta AV Lionitas 28,70  
3 Feico  Jansma AV Heerenveen 23,81  
4 Hans  Hes AV Heerenveen 21,77+  
5 Jan  Nijmeijer AV Start `78 20,73  

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.