Testwedstrijd Steenwijk (17 april)

Uitslag testwedstrijd op 17 april 2021 te Steenwijk.

     
Jongens D:    
80m    
1 Noud  Assinck 12.2
2 Joshua  Bon 14.0
3 Joey  Munsterman 14.3
1000m    
1 Noud  Assinck 3.26.7
2 Maxim  Hoeve 3.33.0
hoog    
1 Maxim  Hoeve 1.30
2 Noud  Assinck 1.25
3 Jasper  Koolma 0.95
ver    
1 Noud  Assinck 3.77
2 Wout ten Veen 3.11
3 Joshua  Bon 2.85
kogel    
1 Wout ten Veen 6.58
2 Joey  Munsterman 5.56
3 Jasper  Koolma 4.69
discus    
1 Maxim  Hoeve 13.20
2 Joey  Munsterman 12.47
3 Jasper  Koolma 10.51
speer    
1 Noud  Assinck 16.16
2 Joey  Munsterman 15.48
3 Wout ten Veen 14.17
4 Jasper  Koolma 5.36
5 Joshua  Bon 3.23
80mh 76,2cm    
1 Maxim  Hoeve 17.8
2 Jasper  Koolma 25.4
     
Meisjes D:    
60m    
1 Dana de Haas 9.4
2 Annelein  Sturre 9.4
3 Sofie  Bode 9.6
4 Philline  Buiter 9.6
5 Robine  Lubbinge 9.6
400m    
1 Sofie  Bode 1.23.7
hoog    
1 Dana de Haas 1.30
2 Philline  Buiter 1.25
ver    
1 Annelein  Sturre 3.47
2 Sofie  Bode 3.13
3 Robine  Lubbinge 2.88
kogel    
1 Sofie  Bode 6.91
2 Annelein  Sturre 6.38
discus    
1 Sofie  Bode 14.12
speer    
1 Dana de Haas 15.42
2 Philline  Buiter 13.53
3 Sofie  Bode 11.49
4 Robine  Lubbinge 9.04
80m Hor 76,2cm    
1 Sofie  Bode 17.9
     
Jongens C:    
kogel    
1 Chris van der Walle 12.56
2 Mark  Postma 4.43
discus    
1 Chris van der Walle 33.09
2 Mark  Postma 9.33
speer    
1 Chris van der Walle 36.10
2 Mark  Postma 13.29
     
Meisjes C:    
80m    
1 Jennifer  Munsterman 12.3
2 Jula  Kraak 12.5
400m    
1 Nikki  Duiven 1.19.2
2 Lisa  Bosscha 1.27.1
  Mette  Hamstra dns
hoog    
1 Skye  Hoekstra 1.35
2 Marin van Triest 1.25
3 Nikki  Duiven 1.20
4 Jula  Kraak 1.20
5 Lisa  Bosscha 1.05
  Mette  Hamstra dns
ver    
1 Jennifer  Munsterman 3.87
kogel    
1 Nikki  Duiven 8.19
2 Mette  Hamstra 7.66
3 Jennifer  Munsterman 6.39
4 Marin van Triest 6.37
5 Jula  Kraak 6.30
discus    
1 Nikki  Duiven 18.38
2 Skye  Hoekstra 17.96
3 Jula  Kraak 15.48
4 Mette  Hamstra 15.04
5 Lisa  Bosscha 14.79
speer    
1 Nikki  Duiven 20.50
2 Mette  Hamstra 19.63
3 Skye  Hoekstra 14.17
4 Lisa  Bosscha 13.14
5 Jennifer  Munsterman 11.79
80mh 76,2cm    
1 Marin van Triest 18.6
4x80m    
1 Start ’78, Mixed: 45.7
2 Start ’78  MC: 48.6
     
Jongens B:    
100m    
1 Joshua  Gaal 13.0
ver    
1 Joshua  Gaal 4.69
discus    
1 Joshua  Gaal 22.17
speer    
1 Joshua  Gaal 33.91
     
Meisjes B:    
100m    
1 Celine  Vogelaar 15.6
2 Ellis van den Corput 18.7
400m    
  Celine  Vogelaar dnf
hoog    
1 Celine  Vogelaar 1.25
kogel    
1 Ellis van den Corput 4.75
discus    
1 Ellis van den Corput 9.54
speer    
1 Ellis van den Corput 10.18
     
Meisjes  A:    
100m    
  Meike  Sturre dns
ver    
1 Meike  Sturre 3.20
kogel    
1 Meike  Sturre 6.61
discus    
1 Meike  Sturre 18.52
speer    
1 Meike  Sturre 12.03
     
Mannen:    
100m    
1 Remco  Mulder 13.9
400m    
1 Remco  Mulder 66.9
ver    
1 Remco  Mulder 4.69
kogel    
1 Wolter  Nijmeijer 8.90
2 Remco  Mulder 8.69
discus    
1 Wolter  Nijmeijer 25.60
speer    
1 Wolter  Nijmeijer 30.11
2 Remco  Mulder 28.90
     
Vrouwen:    
kogel    
1 Marleen  Postma 7.87
2 Geesje  Nijmeijer 5.87
discus    
1 Marleen  Postma 22.75
2 Geesje  Nijmeijer 14.05
speer    
1 Marleen  Postma 19.28
2 Geesje  Nijmeijer 15.64
     
Mila groep:    
1500m    
1 Joris van den Bosch, mannen 4.48.9
2 Stefan de Vries, mannen 4.53.2
3 Daniël  Huis in ’t Veld, mannen 4.56.0
4 Geanne  Klaas, MA 5.25.7
  Robin  Nijholt, vrouwen dns

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.