Uitslag 40e Kolkloop Blokzijl (6 augustus 2022)

 

40e Kolkloop op 6 augustus 2022 te Blokzijl.

   
             
    Jongens t/m 7 jaar, 0,5 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Leeftijd Plaats / Club Eindtijd  
1 Stijn van der Linde 7 Blokzijl 02:19  
2 Jan-Willem Hoekstra 6 Urk / av NOP 02:22  
3 Seth Janssen 7 Vollenhove 02:24  
4 Luuk Takken 6 Blokzijl 02:39  
5 Ties van Amerongen 7 Blokzijl 03:02  
6 Vince Takken 6 Blokzijl 03:31  
7 Maarten Kloek 5 Blokzijl 04:19  
             
    Meisjes t/m 7 jaar, 0,5 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Leeftijd Plaats / Club Eindtijd  
1 Sophie Slagter 5 Blokzijl 02:28  
2 Saar Raggers 7 Blokzijl 02:42  
3 Stella Brouwer 4 Heerenveen 03:07  
4 Emma Kloek 7 Blokzijl 03:17  
5 Floor Raggers 4 Blokzijl 03:50  
6 Carlijn Kloek 3 Blokzijl 04:19  
             
    Jongens 8 t/m 10 jaar, 1 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Leeftijd Plaats / Club Eindtijd  
1 Nick Nijdam 9 Blokzijl 04:31  
2 Aron Janssen 9 Vollenhove 05:28  
             
    Meisjes 8 t/m 10 jaar, 1 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Leeftijd Plaats / Club Eindtijd  
1 Saline Waninge 10 Ruinerwold / de Sprinter 04:34  
2 Sofie van Vulpen 9 Blokzijl 04:36  
3 Siegrid Roubos 9 Blokzijl 04:40  
4 Isa Slagter 8 Blokzijl 04:46  
5 Fabienne Rabbinge 8 Blokzijl 05:06  
6 Lola van Zoggel 8 Blokzijl 05:47  
             
    Jongens 11 t/m 14 jaar,1,5 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Leeftijd Plaats / Club Eindtijd  
1 Johannes Hoekstra 14 Urk / av NOP 06:01  
2 Jacob-Pieter Hoekstra 12 Urk / av NOP 06:10  
3 Max Haller 12 Dornbirn (Oos) 06:17  
4 Sem van Zoggel 12 Blokzijl 07:41  
             
    Meisjes 11  t/m 14 jaar, 1,5 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Leeftijd Plaats / Club Eindtijd  
1 Marinda van Vulpen 12 Blokzijl 06:09  
2 Jodie Lawal 12 Leiden DNF  
             
    Trimloop mannen/jongens 15 jaar e.o., 5,4 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Geb.datum Plaats / Club Eindtijd  
1 Dennis Brandenburg 1980 Steenwijk / ACO van Elderen 20:18  
2 Daniël Huis int Veld 2001 Steenwijk 20:58  
3 Klaas-Willem Hoorn 1988 Urk 22:28  
4 Deems Tammo 2005 Wolvega 22:31  
5 Cees Zwarthoed 1994 Urk 23:08  
6 Erwin Raggers 1983 Blokzijl / av NOP 23:27  
7 Hielke Kootstra 1969 Steenwijkerwold 24:50  
8 Albert Ras 1988 Urk / Vis Cillageen.nl 25:15  
9 Klaas Kaptein 1971 Urk / Loopgr. Urk 25:24  
10 Alfred Ubels 1961 Steggerda 26:18  
11 Gert Brussee 1964 Nunspeet 26:25  
12 Erik Rijnders 1975 Vroomshoop 26:43  
13 Riekelt van Urk 1959 Urk 27:31  
14 Dennis Bakker 1979 Meppel / Loopgr. 88 27:32  
15 Sjef Damhuis 1959 Steenwijkerwold 27:44  
16 Johan Gast 1979 Emmeloord 28:30  
17 Gert-Jan Ubels 1969 Staphorst 29:27  
18 Jan Jonkman 1953 Emmeloord / av NOP 32:48  
19 Maarten Schoone 1946 Swifterbant / Spirit 32:48  
20 Johan van Santen 1953 Nunspeet / AVVN 39:16  
21 Gert Jan Tichelaar 1957 Oldebroek / AVVN    
             
    Trimloop vrouwen/meisjes 15 jaar e.o., 5,4 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Geb.datum Plaats / Club Eindtijd  
1 Laurie Ras 1991 Urk 24:56  
2 Julia van Vulpen 2003 Vollenhove 25:04  
3 Simone Westerbeek 1991 Heerenveen 26:42  
4 Linda Lassche 1976 Staphorst 30:07  
5 Argrietha van Vulpen 1984 Muggenbeet 30:37  
6 Marianne Slagter 1986 Blokzijl 31:52  
7 Eline Oosterkamp 2008 Luttelgeest DNF  
             
    Trimloop mannen/jongens 15 jaar e.o., 8 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Geb.datum Plaats / Club Eindtijd  
1 Steven Oostindie 1993 Nijensleek / Start ’78 29:15  
2 Dolph de Haan 1985 Noordwolde 29:27  
3 Hendrik Westra 1979 Urk 29:28  
4 Bob Leentjens 1971 Onna / Start ’78 29:51  
5 Fokke Snoek 1998 Urk / av NOP 30:02  
6 Wouter Deems 1997 Groningen 31:07  
7 Remco van der Velden 1979 Emmeloord / av NOP 31:13  
8 Peter Iepsma 1962 Marknesse 31:20  
9 Matthijs Kloek 1983 Blokzijl 31:29  
10 Jacob Baak 1982 Urk 31:55  
11 Jos Ruijter 1959 Ens / av NOP 33:13  
12 Berrie Schipper 1963 Steenwijkerwold 33:37  
13 Alwin Deems 1973 Wolvega 33:47  
14 Jan-Willem Woord 1973 Urk 35:09  
15 Alwin Richter 1969 Lelystad 35:09  
16 Sjirk Dotinga 1965 Vollenhove / av NOP 36:15  
17 Johan Roubos 1982 Blokzijl 36:19  
18 Tim Brouwer 1989 Urk / Lopopgr. Urk 36:25  
19 Marko de Vos 1974 Emmeloord / av NOP 37:14  
20 Mark Hilderink 1967 Marknesse 37:20  
21 René Deems 1967 Wolvega 37:22  
22 Edwin Schrotenboer 1970 Emmeloord 37:40  
23 Mark Meijrerink 1992 Emmeloord 38:10  
24 Jannes de Vries 1965 Tollebeek 38:16  
25 Frank Stobbe 1979 Emmeloord 38:42  
26 Jack Tabak 1963 Tollebeek / av NOP 39:35  
27 Pieter Kuyper 1960 Urk 39:36  
28 Watze Schaafsma 1965 Emmeloord / av NOP 40:25  
29 Sander Schouten 1973 Emmeloord / av NOP 40:26  
30 Piet Siedsma 1960 Emmeloord / av NOP 40:53  
31 Nico Louwerse 1967 Tollebeek / av NOP 41:55  
32 Patrick v.d. Haring 1968 Wolvega 41:55  
33 Riekelt Brouwer 1964 Urk 42:14  
34 Wigle Tuinenga 1951 Nagele 42:24  
35 Hans Vis 1952 Emmeloord / Av NOP 42:29  
36 Paul Benjamins 1963 Emmeloord 42:47  
37 Chris de Boer 1984 Blokzijl 43:05  
38 Bennie Jansen 1956 Marknesse / av NOP 43:09  
39 Jelle de Haan 1968 Haskerhorne 44:07  
40 Serge Bakker 1971 Emmeloord / av NOP 44:50  
41 Ron de Boer 1982 Marknesse 45:05  
             
    Trimloop vrouwen/meisjes 15 jaar e.o., 8 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Geb.datum Plaats / Club Eindtijd  
1 Gerdi Wicherson 1969 Emmeloord / av NOP 37:19  
2 Marianne Kuyper 1963 Urk 39:45  
3 Annelies Smedes 1990 Blokzijl 40:09  
4 Annelies Schipper 1969 Steenwijkerwold 41:01  
5 Mirjam Rabbinge 1984 Blokzijl 41:43  
6 Margreet Wagteveld 1971 Vollenhove / Start ’78 42:35  
7 Isabel Sol 1978 Steenwijk  / Start ’78 DNF  
             
    KNAU mannen senioren t/m 34 jaar, 8 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Geb.datum Plaats / Club Eindtijd  
1 Freek Koffeman 1989 Urk / av NOP 27:31  
2 Stefan de Vries 2001 Wolvega / Start ’78 28:31  
3 Arjan Peters 1990 Steenwijk / Start ’78 31:51  
             
    KNAU mannen masters 35 t/m 44 jaar, 8 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Geb.datum Plaats / Club Eindtijd  
1 Erik Bolding 1983 Tuk / Start ’78 26:10  
2 Erik Driesen 1978 Vollenhove / av NOP 26:27  
3 Daniel Klappe 1985 Marknesse / av NOP 26:36  
4 Stefan Woudwijk 1985 Emmeloord / av NOP 28:24  
5 Alco Sybrandy 1980 Meppel 33:49  
             
    KNAU mannen masters 45 t/m 54 jaar, 8 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Geb.datum Plaats / Club Eindtijd  
1 Anno Huizenga 1969 Assen / sv Friesland 29:34  
2 Berthold Berger 1968 Zwolle / BB lopers 29:44  
3 Jeroen Vels 1970 Emmeloord / av NOP 31:31  
4 Jaap Vermaas 1970 Marknesse / av NOP 31:38  
5 Anjo Simonse 1972 Emmeloord / av NOP 31:55  
6 Maliek Rubas 1976 Kraggenburg / av NOP 33:46  
7 Harold Brouwer 1977 Heerenveen / av Heerenveen 33:59  
             
    KNAU mannen masters 55 +, 8 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Geb.datum Plaats / Club Eindtijd  
1 Harry van Ruitenbeek 1957 Steenwijk / Start ’78 32:47  
2 Kosta Poltavets 1962 De Knipe / av Heerenveen 32:53  
3 Hans Henrickx 1964 Espel / av NOP 32:54  
4 Rien Janse 1967 Luttelgeest / av NOP 32:58  
5 Freddie Bouma 1961 Giethoorn / Start ’78 34:00  
6 Gerard Hesselmans 1959 Vollenhove / av NOP 34:38  
7 Doede Terluin 1967 Bant / av NOP 34:39  
8 Jan Ruijter 1955 Ens / av NOP 34:54  
9 Pieter Maas 1958 Emmeloord / av NOP 34:59  
10 Jaap Vlaming 1956 Lemmer / av NOP 35:11  
11 Erik Bezema 1965 Lelystad / Spirit 36:59  
12 Jan Stolker 1951 Steenwijk / Start ’78 37:55  
             
    KNAU vrouwen senioren t/m 34 jaar, 8 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Geb.datum Plaats / Club Eindtijd  
1 Marije Peters-Greven 1989 Steenwijk / Start ’78 43:36  
             
    KNAU vrouwen masters 35 t/m 44 jaar, 8 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Geb.datum Plaats / Club Eindtijd  
1 Jacolien Ruizendaal 1983 Emmeloord / av NOP 31:17  
2 Annemarie Weeda 1986 Assen 34:55  
3 Anouk Hagen 1980 Emmeloord / av NOP 43:03  
             
    KNAU vrouwen masters 45 +, 8 km  
             
Pl. Voornaam Achternaam Geb.datum Plaats / Club Eindtijd  
1 Annemiek Dekker 1975 Emmeloord / av NOP 34:59  
             

 

Reacties zijn gesloten.