Werp driekamp Steenwijk (9 oktober 2016)

Werp driekamp op 9 oktober 2016.

Jongens junioren D
Plaats Naam Vereniging Kogel punten Discus punten Speer punten Totaal
1 Brend  Baak Flevo Delta 9.57 502 24.44 386 39.22 629 1517
2 Johan de Vries AV Heerenveen 10.84 562 28.33 449 26.68 442 1453
3 Rutger  Hoekstra Impala 8.44 444 23.94 377 33.37 546 1367
4 Floris  Smink TION 11.35 585 31.34 495 16.28 249 1329
5 Gerbrand  Bontekoe Impala 8.59 452 27.74 439 25.60 424 1315
6 Daan  Bijdevaate Start ’78 7.60 399 16.31 235 31.18 513 1147
7 Jos  Jongsma Impala 7.13 373 21.67 337 24.01 397 1107
8 Piter  Nijboer Impala 8.19 431 0.00 0 30.46 502 933
9 Julian  Terpstra Horror 6.40 330 14.95 206 23.59 390 926
10 Joshua  Gaal Start ’78 5.33 263 14.11 188 19.92 322 773
11 Marijn  Piek Impala 5.73 289 14.80 203 15.36 230 722
12 Mark  Scholten Impala 6.11 313 17.26 254 11.30 135 702
Meisjes junioren D
Plaats Naam Vereniging Kogel punten Discus punten Speer punten Totaal
1 Danara  Stoppels Groningen Atletiek 11.88 609 26.34 417 31.12 513 1539
2 Rozemarie  Fokkema AAC ’61 9.45 496 26.69 423 24.62 417 1326
3 Mileen  Bruinewoud Start ’78 9.87 516 20.14 310 20.86 340 1166
4 Mette van der Meer Flevo Delta 11.25 581 00.00 0 29.15 482 1063
5 Bethe  Siemonsma Horror 8.32 438 13.81 181 18.50 295 914
6 Brecht van der Vliet Impala 8.16 430 17.36 256 13.16 180 866
7 Marije  Brouwer Horror 8.23 433 15.05 208 14.64 214 855
8 Romée de Best Horror 7.88 415 11.83 135 15.66 236 786
9 Lisanne de Haan av Heerenveen 7.46 392 13.93 184 14.33 207 783
10 Nathalie van der Meulen Start ’78 5.58 279 10.39 99 9.36 83 461
Jongens junioren C
Plaats Naam Vereniging Kogel punten Discus punten Speer punten Totaal
1 Enrico  Loof av NOP 12.71 645 40.35 620 41.77 663 1928
2 Teade  Zijlstra Horror 10.40 541 34.92 547 27.79 460 1548
3 Job de Jager PEC 1910 9.19 483 27.31 433 37.04 599 1515
4 Marnix  Wilting TION 10.30 537 24.95 394 33.27 545 1476
5 Bas  Hemme de Sperwers 10.49 546 29.58 468 21.90 359 1373
6 Robin van der Stege Flevo Delta 8.15 429 21.90 342 27.19 450 1221
7 Thijs  Klein Velderman Start ’78 8.10 426 23.27 366 23.20 383 1175
Meisjes junioren C
Plaats Naam Vereniging Kogel punten Discus punten Speer punten Totaal
1 Diede van der Meer Flevo Delta 11.70 601 28.91 458 35.14 572 1631
2 Rikst  Slot AV Heerenveen 10.30 537 24.01 378 28.95 479 1394
3 Iris  Nass PEC 1910 8.95 471 24.92 394 31.18 513 1378
4 Kahlan  Veen AV Heerenveen 10.93 566 21.32 331 25.95 430 1327
5 Amerins  Ypma ACO v Elderen 9.31 489 24.41 385 24.97 413 1287
6 Suzan  Plat PEC 1910 8.40 442 17.17 252 27.22 451 1145
7 Lisanne van der Meulen Start ’78 5.21 255 11.89 136 12.15 156 547
Jongens junioren B
Plaats Naam Vereniging Kogel punten Discus punten Speer punten Totaal
1 Brian  Klinkenberg Flevo Delta 12.40 626 43.46 753 49.97 633 2012
2 Scott  Boon Flevo Delta 12.59 639 38.93 665 45.52 571 1875
3 Kevin  Boes Start ’78 11.39 559 35.69 598 41.15 508 1665
4 Jarin van der Kooi Impala 12.39 626 30.55 487 37.24 449 1562
5 Owen  Smidt AAC ’61 9.97 458 39.58 678 24.96 238 1374
6 Dele  Wilbrink Flevo Delta 10.71 511 23.49 317 37.78 457 1285
7 Jarno de Groot Flevo Delta 10.02 462 24.68 347 30.89 345 1154
8 Wolter  Nijmeijer Start ’78 7.90 298 20.87 247 20.17 142 687
Meisjes junioren B
Plaats Naam Vereniging Kogel punten Discus punten Speer punten Totaal
1 Lisanne  Brouwer Flevo Delta 10.73 638 26.39 468 34.53 678 1784
2 Anne-Karlijn  Mos (MC) AV Heerenveen 11.37 679 24.11 417 28.38 569 1665
3 Rosalie  Tissingh Start ’78 9.31 542 23.93 413 29.42 588 1543
4 Marloes  Abbink Almere ’81 9.39 547 21.97 367 24.16 488 1402
5 Terri  Talan (MC) AV Heerenveen 9.27 539 19.40 303 25.79 520 1362
6 Amber  Bekius Start ’78 8.10 454 21.73 361 23.43 473 1288
7 Kirsten  Kerkhof Spartacus 8.70 498 20.94 342 20.06 402 1242
8 Rianne  Schonewille PEC 1910 6.80 351 16.43 224 20.23 405 980
Jongens junioren A
Plaats Naam Vereniging Kogel punten Discus punten Speer punten Totaal
1 Gerwin de Haan (JB) AV Heerenveen 11.06 536 36.20 609 45.39 570 1715
Markus  Meekma Impala 00.00 0 41.18 709 dns 0 709
Meisjes junioren A
Plaats Naam Vereniging Kogel punten Discus punten Speer punten Totaal
1 Lena  Kater PEC 1910 10.17 601 20.86 340 28.04 563 1504
2 Chantal  Elzinga sv Veendam 9.42 549 29.17 527 19.10 380 1456
3 Lisanne van der Stege Flevo Delta 5.96 280 15.28 192 15.42 293 765
Mannen Senioren
Plaats Naam Vereniging Kogel punten Discus punten Speer punten Totaal
1 Ronald   Huethorst PEC 1910 12.53 635 40.93 704 53.30 677 2016
2 Dennis de Jong PEC 1910 9.61 431 30.68 490 26.31 264 1185
3 Rick  Winters Flevo Delta 7.38 254 21.88 274 35.53 422 950
4 Dennis  Jonker HAC ’63 7.08 228 16.04 106 22.10 182 516
5 Richard  Keizer Start ’78 5.71 103 16.88 132 16.55 62 297
Vrouwen Senioren
Plaats Naam Vereniging Kogel punten Discus punten Speer punten Totaal
1 Charlene  Okken Groningen Atletiek 13.38 802 36.01 662 29.28 586 2050
2 Marlijn  Bijker PEC 1910 8.57 489 28.80 519 29.55 591 1599
3 Ryanne  Bekius Start ’78 8.75 502 24.56 427 27.88 560 1489
4 Wieke  Nijmeijer Start ’78 5.76 262 14.60 172 11.24 179 613
5 Geesje  Nijmeijer Start ’78 5.37 226 10.62 46 10.46 156 428
Mannen Masters
Plaats Naam Vereniging Kogel punten Discus punten Speer punten Totaal
1 Hans Spitzen M60 Start ’78 9.87 451 40.22 690 33.32 386 1527
2 Bart Steehouwer M45 Almere ’81 10.90 525 30.84 493 39.47 483 1501
3 Hans  Kappert M50 PEC 1910 8.35 334 31.60 510 31.29 352 1196
4 Frank Blom M60 TION 10.14 470 27.31 411 24.44 228 1109
5 Johnny Stoppels M45 Fivelstreek 8.99 384 23.11 307 32.53 373 1064
6 Sjouke Nauta M60 Lionitas 8.86 374 29.61 465 23.93 219 1058
7 Jaap Liefting M55 Lionitas 8.51 347 23.62 320 33.45 388 1055
8 Peter Mulder M45 Start ’78 8.41 339 21.20 256 32.92 379 974
9 Albert van Hien M55 Start ’78 8.51 347 21.49 264 28.05 296 907
10 Nico Wilbrink M50 Flevo Delta 8.02 307 30.50 486 17.48 83 876
11 Hans Hes M70 Start ’78 8.20 322 20.77 244 13.76 0 566
12 Jan Nijmeijer M60 Start ’78 5.51 83 20.25 230 12.70 0 313
Keith Beard M45 Rotterdam Atletiek dns 0 dns 0 58.47 743 743
Jeroen ten Heuvel M40 Flevo Delta dns 0 dns 0 53.23 676 676
Vrouwen Masters
Plaats Naam Vereniging Kogel punten Discus punten Speer punten Totaal
1 Evelyn Bouwknegt V40 HAC ’63 8.09 453 18.92 291 19.54 390 1134
Monique Gerbrands V45 Flevo Delta 6.60 335 23.60 405 dns 0 740

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.