Xalos Coffees Trainingspakkenwedstrijd Steenwijk (7 april 2018)

Xalos Coffees Trainingspakkenwedstrijd op 7 april 2018 te Steenwijk.

zie ook: https://www.atletiek.nu/wedstrijd/uitslagen/16813/

         
Jongens A – 100 meter        
1 Sytze Bram de Witte AV Horror Sneek 12,20 -0.3 m/s
2 Robert de Jong AV Athlos 12,69 -0.3 m/s
3 Kevin Boes AV Start `78 12,79 -0.3 m/s
4 Matthijs Bouma AV Impala 13,27 -0.3 m/s
5 Remco Mulder AV Start `78 14,00 -0.3 m/s
Jongens A – 300 meter        
1 Kristian Mos AV Heerenveen 38,10  
2 Gerwin De Haan AV Heerenveen 38,21  
Jongens A – 3000 meter        
1 Jan Oldhoff AV Lionitas 09:43,14  
2 Klaas Douwe Yska AV Horror Sneek 10:16,90  
3 Eric Stuiver AV Start `78 10:57,21  
Jongens A – 5000 meter        
1 Luc Beuckens AV NOP 16:33,65  
Jongens A – Discus  1,75 kg        
1 Owen Smidt AAC `61 41,13  
2 Gerwin De Haan AV Heerenveen 39,46  
3 Sytze Bram de Witte AV Horror Sneek 37,87  
4 Kevin Boes AV Start `78 31,96  
5 Wolter Nijmeijer AV Start `78 24,37  
Jongens A – Kogel 6 kg        
1 Gerwin De Haan AV Heerenveen 12,43  
2 Sytze Bram de Witte AV Horror Sneek 11,69  
3 Owen Smidt AAC `61 11,33  
4 Kevin Boes AV Start `78 10,81  
5 Remco Mulder AV Start `78 9,62  
6 Wolter Nijmeijer AV Start `78 9,16  
7 Matthijs Bouma AV Impala 7,96  
Jongens A – Hoog        
1 Robert de Jong AV Athlos 1,55  
Jongens A – Ver        
1 Gerwin De Haan AV Heerenveen 6,36 +3.2 m/s
2 Matthijs Bouma AV Impala 4,92 +1.3 m/s
Jongens B – 100 meter        
1 Kosheen Miran Groningen Atletiek 11,84 -0.8 m/s
2 Jan Roelof Veijer AV Start `78 12,00 -0.8 m/s
3 Boas Okken Groningen Atletiek 12,36 -0.8 m/s
Jongens B – 300 meter        
1 Julian Jansen AV NOP 36,89  
2 Kosheen Miran Groningen Atletiek 37,72  
3 Marvens Bruinsma AV Heerenveen 40,34  
Jongens B – 800 meter        
1 Manolito Musters AAC `61 02:04,17  
Jongens B – 3000 meter        
1 Jing Oldhoff AV Lionitas 10:31,99  
2 Daniël Huis in ’t Veld AV Start `78 11:46,72  
Jongens B – 5000 meter        
1 Stefan de Vries AV Start `78 17:00,87  
2 Jesse-Joram Stork AV Impala 18:42,15  
  Jonathan Venema AV NOP DNF  
Jongens B – Discus  1,5 kg        
1 Julian Jansen AV NOP 43,46  
Jongens B – Hoog        
1 Boas Okken Groningen Atletiek 1,80  
Jongens B – Ver        
1 Rutger Hoekstra AV Heerenveen 5,17 +1.0 m/s
2 Mark Scholten AV Impala 5,02 +2.5 m/s
Jongens C – 100 meter        
1 Florian Van der Dussen AV Impala 12,64 -0.3 m/s
2 Rutger Hoekstra AV Heerenveen 13,07 -0.9 m/s
3 Gerbrand Bontekoe AV Impala 13,09 -1.6 m/s
4 Michaël Mulumba – Yema AV Impala 13,26 -0.9 m/s
5 Mark Scholten AV Impala 13,70 -1.6 m/s
6 Ronald Mulder Groningen Atletiek 13,80 -0.9 m/s
7 Johannes Baron AV Impala 13,86 -0.3 m/s
8 Thijs Jorritsma AV Horror Sneek 14,19 -0.9 m/s
9 Marijn Piek AV Impala 14,44 -0.3 m/s
10 Tjalle-Durk van der Eems AV Horror Sneek 14,53 -0.3 m/s
11 Mark Terpstra AV Impala 14,85 -1.6 m/s
12 Sander Kuijpens AV Spartacus 15,03 -0.3 m/s
Jongens C – 100 meter finale        
1 Florian Van der Dussen AV Impala 12,76 -0.2 m/s
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala 13,59 -0.2 m/s
3 Mark Scholten AV Impala 13,77 -0.2 m/s
4 Michaël Mulumba – Yema AV Impala 13,81 -0.2 m/s
5 Ronald Mulder Groningen Atletiek 13,89 -0.2 m/s
Jongens C – 1000 meter        
1 Melle Ketellapper AV Lionitas 03:01,39  
2 Florian Van der Dussen AV Impala 03:05,69  
3 Leroy Oostman Groningen Atletiek 03:09,36  
4 Emiel Bosma AV Impala 03:20,20  
5 Marijn Piek AV Impala 03:29,69  
6 Mark Terpstra AV Impala 03:35,16  
7 Sander Kuijpens AV Spartacus 04:18,53  
Jongens C – Discus  1 kg        
1 Rutger Hoekstra AV Heerenveen 35,35  
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala 33,80  
3 Johan de Vries AV Heerenveen 30,48  
4 Jos Jongsma AV Impala 29,83  
5 Pjotr ter Doest AV Impala 26,53  
6 Johannes Baron AV Impala 23,93  
7 Tjalle-Durk van der Eems AV Horror Sneek 22,56  
8 Florian Van der Dussen AV Impala 20,87  
9 Mark Scholten AV Impala 20,78  
Jongens C – Kogel 4 kg        
1 Johan de Vries AV Heerenveen 10,17  
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala 10,06  
3 Rutger Hoekstra AV Heerenveen 9,71  
4 Michaël Mulumba – Yema AV Impala 9,53  
5 Tjalle-Durk van der Eems AV Horror Sneek 8,77  
6 Jos Jongsma AV Impala 8,58  
7 Johannes Baron AV Impala 7,49  
8 Mark Scholten AV Impala 6,87  
9 Pjotr ter Doest AV Impala 6,39  
Jongens C – Hoog        
1 Rutger Hoekstra AV Heerenveen 1,70  
2 Johan de Vries AV Heerenveen 1,60  
3 Gerbrand Bontekoe AV Impala 1,60  
4 Michaël Mulumba – Yema AV Impala 1,55  
5 Florian Van der Dussen AV Impala 1,55  
6 Thijs Jorritsma AV Horror Sneek 1,50  
7 Mark Scholten AV Impala 1,45  
8 Marijn Piek AV Impala 1,40  
9 Johannes Baron AV Impala 1,40  
10 Tjalle-Durk van der Eems AV Horror Sneek 1,35  
11 Mark Terpstra AV Impala 1,30  
12 Sander Kuijpens AV Spartacus 1,20  
Jongens D – 80 meter        
1 Valenciano Roffel AAC `61 11,28 -0.2 m/s
2 Thijs Sturing Groningen Atletiek 11,42 -1.2 m/s
3 Mike Berends AAC `61 11,90 -0.2 m/s
4 Chris van der Walle AV Start `78 12,14 -1.2 m/s
5 Jilke Oswald AV Horror Sneek 12,27 -1.2 m/s
6 Morris Hulsman AV Heerenveen 13,11 -1.2 m/s
7 Ruben Piek AV Impala 13,46 -0.2 m/s
8 Simon Bouma AV Impala 13,57 -0.2 m/s
Jongens D – 80 meter finale        
1 Valenciano Roffel AAC `61 11,19 -2.1 m/s
2 Thijs Sturing Groningen Atletiek 11,45 -2.1 m/s
3 Mike Berends AAC `61 11,84 -2.1 m/s
4 Chris van der Walle AV Start `78 12,26 -2.1 m/s
5 Jilke Oswald AV Horror Sneek 12,44 -2.1 m/s
6 Morris Hulsman AV Heerenveen 13,66 -2.1 m/s
Jongens D – 1000 meter        
1 Sam van der Werf AV Horror Sneek 03:03,82  
2 Wu Ping Kuiper Groningen Atletiek 03:04,98  
3 Sietze Ketelaar AV Horror Sneek 03:17,51  
4 Jelmer Rensing AAC `61 03:19,66  
5 Nando Kramer Groningen Atletiek 03:25,09  
6 Wout Plugge AV Aquilo 03:31,00  
7 Chris van der Walle AV Start `78 03:56,26  
8 Ruben Piek AV Impala 04:25,01  
Jongens D – Speer 400 gram        
1 Mike Berends AAC `61 28,20  
2 Jilke Oswald AV Horror Sneek 18,46  
3 Chris van der Walle AV Start `78 17,08  
4 Ruben Piek AV Impala 14,61  
5 Morris Hulsman AV Heerenveen 11,26  
Jongens D – Discus  1 kg        
1 Chris van der Walle AV Start `78 15,56  
2 Simon Bouma AV Impala 14,49  
3 Ruben Piek AV Impala 12,20  
4 Morris Hulsman AV Heerenveen 11,87  
Jongens D – Ver        
1 Jilke Oswald AV Horror Sneek 4,33 +1.5 m/s
2 Valenciano Roffel AAC `61 4,20 +4.4 m/s
3 Chris van der Walle AV Start `78 3,81 +2.3 m/s
4 Morris Hulsman AV Heerenveen 3,80 +3.4 m/s
5 Simon Bouma AV Impala 3,49 +2.6 m/s
6 Ruben Piek AV Impala 3,34 +1.4 m/s
Mannen Masters – 100 meter        
1 Edwin van Laar Loopgroep PK 13,50 -0.3 m/s
2 Fokke Draaijer AV Lionitas 14,17 -0.3 m/s
3 Sjouke Nauta AV Lionitas 15,38 -0.3 m/s
4 Roelof Sondaar AV de Sprinter 15,81 -0.3 m/s
5 Wieger Gijsbert Klijnstra AV Heerenveen 17,21 -0.3 m/s
6 Jan Nijmeijer AV Start `78 19,50 -0.3 m/s
Mannen Masters – 300 meter        
1 Edwin van Laar Loopgroep PK 42,19  
2 Roelof Sondaar AV de Sprinter 51,74  
3 Wieger Gijsbert Klijnstra AV Heerenveen 01:05,08  
4 Jan Nijmeijer AV Start `78 01:14,20  
Mannen Masters – 800 meter        
1 Roelof Sondaar AV de Sprinter 02:44,88  
2 Dirk Wigmans AV De Gemzen 02:49,63  
3 Jan Nijmeijer AV Start `78 03:55,29  
Mannen Masters – 3000 meter        
1 Mark Hakbijl BB lopers 09:33,42  
2 Jeen Nauta AV Start `78 10:11,42  
3 Albert Pieter Venema AV NOP 10:20,58  
4 Stef Riemens BB lopers 10:40,18  
5 Freddie Bouma AV Start `78 13:26,75  
6 Jebbe Westerbeek AV Start `78 13:27,08  
Mannen Masters – 5000 meter        
1 Arjan Marchand Groningen Atletiek 15:47,92  
2 Joep Emmen BB lopers 16:05,19  
3 Eugene Olgers AV NOP 19:24,65  
4 Doede Terluin AV NOP 19:25,86  
5 Maurice Mulder AV NOP 19:27,88  
6 Stefan van der Wal AV Impala 19:33,33  
7 Rien Janse AV NOP 19:56,08  
8 Anjo Simonse AV NOP 20:03,68  
9 Maarten van der Werff AV Start `78 20:12,50  
10 Pieter-Jan Vlaming AV NOP 20:27,50  
11 Jaap Vlaming AV NOP 21:11,25  
12 Leendert Hakvoort AV NOP 22:15,49  
  Joost Jansen AV NOP DNF  
  Freddie Bouma AV Start `78 DNF  
Mannen Masters – Discus        
1 Nico Wilbrink AV Flevo Delta 29,56 1,5 kg
2 Sjouke Nauta AV Lionitas 26,74 1 kg
3 Hans Hes AV Heerenveen 21,04 1 kg
Mannen Masters – Kogel        
1 Fokke Draaijer AV Lionitas 8,65 6 kg
2 Hans Hes AV Heerenveen 8,13 4 kg
3 Dirk Wigmans AV De Gemzen 7,69 5 kg
4 Roelof Sondaar AV de Sprinter 5,74 6 kg
Mannen Masters – Hoog        
1 Jan Nijmeijer AV Start `78 1,15  
2 Roelof Sondaar AV de Sprinter 1,10  
Mannen Masters – Ver        
1 Sjouke Nauta AV Lionitas 4,19 +0.0 m/s
2 Roelof Sondaar AV de Sprinter 3,82 +0.9 m/s
Vrouwen  Masters – 100 meter        
1 Melina Congiu Groningen Atletiek 13,99 -0.3 m/s
2 Marjolijn Jongens AV Start `78 14,55 -0.3 m/s
3 Debora Peter AV Start `78 14,63 -0.3 m/s
4 Gerdy Berger AV Start `78 14,95 -0.3 m/s
5 Jolanda Smedinga AV Heerenveen 16,92 -0.3 m/s
Vrouwen  Masters – 300 meter        
1 Debora Peter AV Start `78 50,64  
2 Jolanda Smedinga AV Heerenveen 01:02,28  
Vrouwen  Masters – 5000 meter        
1 Lieve Tollet BB lopers 19:32,40  
2 Agnes Olgers-Heiner AV NOP 20:59,86  
3 Helga Keijer AV Impala 21:49,65  
4 Wilma van Galen AV Start `78 23:38,78  
Vrouwen  Masters – Discus        
1 Tiny Hellendoorn Isala `96 31,82 1 kg
2 Monique Gerbrands AV Flevo Delta 26,07 1 kg
Vrouwen  Masters – Kogel        
1 Tiny Hellendoorn Isala `96 11,71 3 kg
2 Melina Congiu Groningen Atletiek 7,52 4 kg
Vrouwen  Masters – Hoog        
1 Marjolijn Jongens AV Start `78 1,45  
Vrouwen  Masters – Ver        
1 Melina Congiu Groningen Atletiek 4,57 +0.8 m/s
2 Gerdy Berger AV Start `78 4,46 +0.9 m/s
3 Marjolijn Jongens AV Start `78 4,41 +0.3 m/s
4 Therry Buijs Atledo 4,22 +1.2 m/s
Meisjes A – 100 meter        
1 Fanny Spikman Groningen Atletiek 14,04 -0.3 m/s
Meisjes A – 300 meter        
1 Rianne Beuling AV NOP 43,24  
2 Fanny Spikman Groningen Atletiek 44,72  
Meisjes A – 5000 meter        
1 Danique Gimbrère Groningen Atletiek 20:14,81  
Meisjes A – Discus  1 kg        
1 Kirsten Kerkhof AV Spartacus 31,27  
2 Marleen Postma AV Start `78 18,96  
Meisjes A – Kogel 4 kg        
1 Manon Schoop AV NOP 11,23  
2 Kirsten Kerkhof AV Spartacus 9,16  
3 Noa Knip AV Spartacus 9,08  
4 Marleen Postma AV Start `78 7,15  
Meisjes A – Hoog        
1 Rianne Kerkhof AV Spartacus 1,45  
2 Noa Knip AV Spartacus 1,15  
Meisjes B – 100 meter        
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 13,03 -0.3 m/s
2 Sanne Haagsma AV Horror Sneek 13,26 -2.6 m/s
3 Suzanne Libbers Groningen Atletiek 13,37 -2.6 m/s
4 Silke van der Zwaag AV Horror Sneek 13,48 -2.6 m/s
5 Sara Mina Saberi Groningen Atletiek 13,94 -2.6 m/s
6 Larissa Wubbolts AV Horror Sneek 14,31 -0.3 m/s
7 Marrit Oosterbaan AV Horror Sneek 14,71 -0.3 m/s
8 Carmen de Wolff AV Lionitas 15,28 -0.3 m/s
9 Afke Ligthart AV Horror Sneek 15,40 -2.6 m/s
10 Hanne Wiersma AV Lionitas 15,63 -2.6 m/s
Meisjes B – 100 meter finale        
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 13,02 -2.3 m/s
2 Sanne Haagsma AV Horror Sneek 13,44 -2.3 m/s
3 Silke van der Zwaag AV Horror Sneek 13,62 -2.3 m/s
4 Suzanne Libbers Groningen Atletiek 13,85 -2.3 m/s
5 Larissa Wubbolts AV Horror Sneek 14,21 -2.3 m/s
Meisjes B – 300 meter        
1 Suzanne Libbers Groningen Atletiek 41,81  
2 Rikst Slot AV Heerenveen 42,72  
3 Anouk Schoop AV NOP 42,99  
4 Tiba Miran Groningen Atletiek 43,13  
5 Sanne Haagsma AV Horror Sneek 43,21  
6 Mileen Bruinewoud AV Start `78 44,48  
7 Sarah van Beilen AV PEC 1910 44,80  
8 Maureen Louws AV NOP 44,89  
9 Sara Mina Saberi Groningen Atletiek 45,33  
10 Marleen Suelmann EAC De Sperwers 46,72  
11 Terri Talan AV Heerenveen 47,93  
Meisjes B – 800 meter        
1 Hannah Talstra AV Impala 02:34,10  
2 Sanne Niestijl AAC `61 02:35,28  
3 Selma Spikman Groningen Atletiek 02:36,76  
4 Indy de Blaauw AV Aquilo 02:40,67  
5 Eline Ruige AV Lionitas 02:44,71  
6 Eva Hendriks AV Lionitas 02:44,94  
Meisjes B – 3000 meter        
1 Dione Schipper AV Start `78 11:46,68  
Meisjes B – Discus  1 kg        
1 Rozemarie Fokkema AAC `61 27,24  
Meisjes B – Kogel 3 kg        
1 Sophie van den Berg AV NOP 12,60  
2 Rikst Slot AV Heerenveen 12,15  
3 Sarah van Beilen AV PEC 1910 11,21  
4 Terri Talan AV Heerenveen 11,03  
5 Maureen Louws AV NOP 11,01  
6 Silke van der Zwaag AV Horror Sneek 10,82  
7 Rozemarie Fokkema AAC `61 10,19  
8 Ilse Steigenga AV Lionitas 9,71  
9 Marrit Oosterbaan AV Horror Sneek 9,71  
10 Carmen de Wolff AV Lionitas 9,56  
11 Aukje Vellinga Groningen Atletiek 9,47  
12 Larissa Wubbolts AV Horror Sneek 8,07  
13 Afke Ligthart AV Horror Sneek 7,51  
Meisjes B – Hoog        
1 Sarah van Beilen AV PEC 1910 1,65  
2 Maaike Geerling HAC `63 1,60  
3 Anouk Schoop AV NOP 1,50  
4 Aukje Vellinga Groningen Atletiek 1,50  
5 Larissa Wubbolts AV Horror Sneek 1,45  
6 Carmen de Wolff AV Lionitas 1,40  
7 Marrit Oosterbaan AV Horror Sneek 1,35  
8 Afke Ligthart AV Horror Sneek 1,30  
9 Hanne Wiersma AV Lionitas 1,20  
Meisjes B – Ver        
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 5,31 +1.2 m/s
2 Silke van der Zwaag AV Horror Sneek 4,93 +3.2 m/s
3 Terri Talan AV Heerenveen 4,87 +2.5 m/s
4 Maaike Geerling HAC `63 4,86 +2.6 m/s
5 Karin Vlasblom AV Impala 3,86 +1.9 m/s
Meisjes C – 80 meter        
1 Mileen Bruinewoud AV Start `78 10,98 -1.5 m/s
2 Eline Ruige AV Lionitas 11,10 +0.0 m/s
3 Romée de Best AV Horror Sneek 11,13 +0.0 m/s
4 Merel de Vries AV Lionitas 11,23 +0.0 m/s
5 Marije Brouwer AV Horror Sneek 11,63 +0.0 m/s
6 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 11,76 -1.5 m/s
7 Jannah Leeuwangh AV Lionitas 12,18 +0.0 m/s
8 Meike Sturre AV Start `78 12,49 -1.5 m/s
9 Karin Vlasblom AV Impala 12,61 -1.5 m/s
10 Nathalie Van der Meulen AV Start `78 12,70 -1.5 m/s
11 Lisanne de Haan AV Heerenveen 12,81 -1.5 m/s
Meisjes C – 80 meter finale        
1 Mileen Bruinewoud AV Start `78 10,92 -3.2 m/s
2 Eline Ruige AV Lionitas 11,34 -3.2 m/s
3 Romée de Best AV Horror Sneek 11,46 -3.2 m/s
4 Merel de Vries AV Lionitas 11,51 -3.2 m/s
5 Marije Brouwer AV Horror Sneek 11,91 -3.2 m/s
6 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 12,30 -3.2 m/s
Meisjes C – 1000 meter        
1 Jonine Hofstra Invictus 03:25,99  
2 Jannah Leeuwangh AV Lionitas 03:44,44  
3 Nathalie Van der Meulen AV Start `78 03:57,18  
Meisjes C – Discus  1 kg        
1 Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta 29,50  
2 Mileen Bruinewoud AV Start `78 26,19  
3 Lisanne de Haan AV Heerenveen 21,24  
4 Karin Vlasblom AV Impala 20,31  
5 Meike Sturre AV Start `78 18,16  
Meisjes C – Kogel 3 kg        
1 Romée de Best AV Horror Sneek 9,82  
2 Mileen Bruinewoud AV Start `78 9,13  
3 Marije Brouwer AV Horror Sneek 8,42  
4 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 8,03  
5 Lisanne de Haan AV Heerenveen 7,74  
6 Meike Sturre AV Start `78 7,29  
7 Nathalie Van der Meulen AV Start `78 5,77  
Meisjes C – Hoog        
1 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 1,50  
2 Marije Brouwer AV Horror Sneek 1,45  
3 Fiona de Vries AV Impala 1,40  
4 Lisanne de Haan AV Heerenveen 1,15  
5 Nathalie Van der Meulen AV Start `78 1,05  
  Romée de Best AV Horror Sneek NM  
Meisjes D – 60 meter        
1 Baudien Venema AV Horror Sneek 8,71 -1.7 m/s
2 Shanara van Zandvoort AV Lionitas 8,85 -1.7 m/s
3 Welmoed van der Windt AV Horror Sneek 8,85 -0.2 m/s
4 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,96 -1.8 m/s
5 Maite Stienstra AV Lionitas 8,98 -0.3 m/s
6 Noortje Sieperda AV Horror Sneek 9,18 -0.3 m/s
7 Nynke Rijpma AV Horror Sneek 9,33 -0.2 m/s
8 Mayke Ruige AV Lionitas 9,37 -1.7 m/s
9 Jildou Binnema AV Heerenveen 9,48 -0.2 m/s
10 Yara de Boer AV Lionitas 9,54 -1.8 m/s
11 Nanou Hofmann AV Heerenveen 9,78 -1.7 m/s
12 Tess Gerdes EAC De Sperwers 9,79 -0.3 m/s
13 Erin Rademaker AAC `61 9,89 -0.2 m/s
14 Meike Terpstra AV Impala 10,22 -0.3 m/s
15 Mette Hamstra AV Start `78 10,56 -1.8 m/s
16 Jolein Weijdema AV Start `78 10,66 -0.2 m/s
17 Nikki Duiven AV Start `78 11,04 -1.8 m/s
18 Lisa Bosscha AV Start `78 12,02 -1.7 m/s
Meisjes D – 60 meter finale        
1 Baudien Venema AV Horror Sneek 8,65 -2.5 m/s
2 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,73 -2.5 m/s
3 Welmoed van der Windt AV Horror Sneek 8,85 -2.5 m/s
4 Shanara van Zandvoort AV Lionitas 9,01 -2.5 m/s
5 Maite Stienstra AV Lionitas 9,07 -2.5 m/s
6 Noortje Sieperda AV Horror Sneek 9,28 -2.5 m/s
Meisjes D – 1000 meter        
1 Femke Yska AV Horror Sneek 03:26,06  
2 Tess Jaarsma AV Horror Sneek 03:35,78  
3 Renske Drenten AV Lionitas 03:39,03  
4 Jente Leeuwangh AV Lionitas 03:44,02  
5 Yara de Boer AV Lionitas 03:46,62  
6 Baudien Venema AV Horror Sneek 03:47,24  
7 Erin Rademaker AAC `61 03:50,66  
8 Mayke Ruige AV Lionitas 04:02,91  
9 Nikki Duiven AV Start `78 04:08,46  
10 Mette Hamstra AV Start `78 04:12,07  
11 Meike Terpstra AV Impala 04:25,37  
12 Lisa Bosscha AV Start `78 05:06,07  
Meisjes D – Speer 400 gram        
1 Anna-Romee van der Spoel AV Jahn II 28,00  
2 Jildou Binnema AV Heerenveen 23,28  
3 Renske Drenten AV Lionitas 20,12  
4 Yara de Boer AV Lionitas 19,28  
5 Noortje Sieperda AV Horror Sneek 17,06  
6 Martje ter Doest AV Impala 16,63  
7 Jente Leeuwangh AV Lionitas 16,18  
8 Nanou Hofmann AV Heerenveen 15,62  
9 Welmoed van der Windt AV Horror Sneek 14,56  
10 Tess Jaarsma AV Horror Sneek 14,11  
11 Nikki Duiven AV Start `78 11,52  
12 Mayke Ruige AV Lionitas 11,46  
13 Annamarijn van Ginneken AV Horror Sneek 11,08  
14 Tess Gerdes EAC De Sperwers 10,61  
15 Jolein Weijdema AV Start `78 8,37  
16 Mette Hamstra AV Start `78 7,22  
Meisjes D – Discus  0,75 kg        
1 Anna-Romee van der Spoel AV Jahn II 24,32  
2 Nanou Hofmann AV Heerenveen 20,16  
3 Noortje Sieperda AV Horror Sneek 20,04  
4 Jildou Binnema AV Heerenveen 19,64  
5 Nynke Rijpma AV Horror Sneek 17,24  
6 Martje ter Doest AV Impala 16,12  
7 Annamarijn van Ginneken AV Horror Sneek 15,58  
8 Renske Drenten AV Lionitas 15,42  
9 Shanara van Zandvoort AV Lionitas 13,68  
10 Nikki Duiven AV Start `78 10,42  
11 Mette Hamstra AV Start `78 9,64  
12 Jolein Weijdema AV Start `78 8,90  
13 Lisa Bosscha AV Start `78 8,20  
Meisjes D – Ver        
1 Jildou Binnema AV Heerenveen 4,36 +1.3 m/s
2 Nanou Hofmann AV Heerenveen 4,34 +2.6 m/s
3 Hannah Moll AV Jahn II 4,33 +3.0 m/s
4 Tess Jaarsma AV Horror Sneek 4,19 +2.2 m/s
5 Anna-Romee van der Spoel AV Jahn II 4,04 +2.5 m/s
6 Welmoed van der Windt AV Horror Sneek 4,02 +2.2 m/s
7 Martje ter Doest AV Impala 3,95 +2.0 m/s
8 Noortje Sieperda AV Horror Sneek 3,88 +1.8 m/s
9 Jente Leeuwangh AV Lionitas 3,80 +1.6 m/s
10 Shanara van Zandvoort AV Lionitas 3,79 +2.3 m/s
11 Baudien Venema AV Horror Sneek 3,75 +3.0 m/s
12 Nynke Rijpma AV Horror Sneek 3,70 +2.8 m/s
13 Mayke Ruige AV Lionitas 3,65 -0.2 m/s
14 Yara de Boer AV Lionitas 3,58 -0.2 m/s
15 Erin Rademaker AAC `61 3,44 +1.8 m/s
16 Renske Drenten AV Lionitas 3,44 +0.5 m/s
17 Annamarijn van Ginneken AV Horror Sneek 3,36 +1.2 m/s
18 Nikki Duiven AV Start `78 3,08 +3.0 m/s
19 Mette Hamstra AV Start `78 3,02 +2.2 m/s
20 Jolein Weijdema AV Start `78 3,01 +2.1 m/s
21 Meike Terpstra AV Impala 2,96 +3.0 m/s
22 Lisa Bosscha AV Start `78 2,70 +1.1 m/s
Mannen – 100 meter        
1 Wouter Olthof GSAV Vitalis 11,53 -0.8 m/s
2 Henk-Jan Schaaphok Groningen Atletiek 11,80 -1.5 m/s
3 Lennart Schultz GSAV Vitalis 11,89 -0.8 m/s
4 Hendrik Thelken GSAV Vitalis 12,17 -0.8 m/s
5 Ted van der Weerden GSAV Vitalis 12,34 -0.8 m/s
6 Andrej Sarnatskiy GSAV Vitalis 12,37 -1.5 m/s
7 Peter Peereboom AV Phoenix 12,47 -1.5 m/s
8 Patience Gahinga AV Start `78 12,80 -1.5 m/s
9 Laurens van Kouwenhove GSAV Vitalis 12,86 -1.5 m/s
10 Jitse de Boer AV Impala 12,92 -0.8 m/s
11 Richard Keizer AV Start `78 14,36 -1.5 m/s
Mannen – 100 meter finale        
1 Wouter Olthof GSAV Vitalis 11,57 -1.3 m/s
2 Henk-Jan Schaaphok Groningen Atletiek 11,92 -1.3 m/s
3 Lennart Schultz GSAV Vitalis 11,99 -1.3 m/s
4 Hendrik Thelken GSAV Vitalis 12,23 -1.3 m/s
5 Ted van der Weerden GSAV Vitalis 12,51 -1.3 m/s
Mannen – 300 meter        
1 Wouter Olthof GSAV Vitalis 36,52  
2 Eric van der Meer GSAV Vitalis 37,09  
3 Hendrik Thelken GSAV Vitalis 38,37  
4 Peter Peereboom AV Phoenix 38,84  
5 Thijs Moesker AV Impala 38,90  
6 Jelmer Kootstra AV Impala 38,94  
7 Hedser de Boer AV Impala 39,47  
8 Laurens van Kouwenhove GSAV Vitalis 40,18  
9 Ted van der Weerden GSAV Vitalis 41,19  
Mannen – 800 meter        
1 Patrick Sinnema GSAV Vitalis 02:03,84  
2 Hindrik Jagersma GSAV Vitalis 02:04,61  
3 Hilbertde De Haan AV Heerenveen 02:10,53  
4 Jordi Dommerholt AV Heerenveen 02:16,07  
Mannen – 3000 meter        
1 Paul Geertsma AV Lionitas 09:22,62  
2 Peter-Jan de Jong AV Horror Sneek 09:39,69  
3 Jeffrey Zant GSAV Vitalis 10:46,06  
4 Patience Gahinga AV Start `78 13:24,97  
Mannen – 5000 meter        
1 Maarten Hindriks AAC `61 15:32,81  
2 Fabian ten Kate GSAV Vitalis 15:44,84  
3 Rob Vijver AV Lionitas 16:05,00  
4 Gerrit Wolbers AV Lionitas 16:17,60  
5 Jelmer Lenstra Groningen Atletiek 16:19,82  
6 Freek Lier GSAV Vitalis 16:20,78  
7 Rindert Keulen GSAV Vitalis 16:32,61  
8 Martijn van Haren GSAV Vitalis 17:08,27  
9 Folkert Visser AV Impala 17:13,67  
10 Wouter Dijkstra GSAV Vitalis 17:44,72  
11 Jordy Dikkers AC TION 17:48,48  
12 Tom de Leeuw Almere `81 18:44,89  
13 Sietze Huizenga AV Impala 19:20,24  
  Wessel van Veenen AAC `61 DNF  
  Bert de Boer BB lopers DNF  
Mannen – Discus  2 kg        
1 Thomas Zaw Leiden Atletiek 45,31  
2 Martijn Langen AAC `61 39,02  
3 Andrej Sarnatskiy GSAV Vitalis 26,44  
4 Laurens van Kouwenhove GSAV Vitalis 24,42  
5 Richard Keizer AV Start `78 20,22  
Mannen – Kogel 7,26 kg        
1 Ted van der Weerden GSAV Vitalis 10,32  
Mannen – Hoog        
1 Andrej Sarnatskiy GSAV Vitalis 1,60  
Mannen – Ver        
1 Henk-Jan Schaaphok Groningen Atletiek 5,24 +1.4 m/s
Vrouwen  – 100 meter        
1 Ilona Bosma GSAV Vitalis 13,43 -1.7 m/s
2 Tineke de Jong AV Impala 13,68 -1.7 m/s
3 Renske Bos AV PEC 1910 15,62 -1.7 m/s
4 Geesje Nijmeijer AV Start `78 17,55 -1.7 m/s
Vrouwen  – 300 meter        
1 Dominique Verheijen AV De Gemzen 43,28  
2 Ilona Bosma GSAV Vitalis 43,68  
3 Tineke de Jong AV Impala 47,10  
4 Renske Bos AV PEC 1910 53,00  
Vrouwen  – 800 meter        
1 Anniek de Jong AV Start `78 02:35,62  
2 Nardie Mulder AV PEC 1910 02:49,18  
3 Geesje Nijmeijer AV Start `78 03:01,97  
Vrouwen  – 3000 meter        
1 Erika Bremer GSAV Vitalis 11:38,19  
Vrouwen  – 5000 meter        
1 An Bennema GSAV Vitalis 17:39,18  
2 Ellen Jansen GSAV Vitalis 17:48,93  
3 Jolien de Waard Groningen Atletiek 17:52,17  
4 Immy Auch kersbergen AV Lionitas 18:44,74  
5 Silke Jonkman GSAV Vitalis 18:54,48  
6 Carlijn Wagenaar Groningen Atletiek 19:03,85  
7 Larissa Mars GSAV Vitalis 19:20,79  
8 Dinie ten Napel AV NOP 19:21,36  
9 Eline Kelly AV Start `78 19:21,77  
10 Machteld Mulder Groningen Atletiek 20:21,61  
11 Geesje Nijmeijer AV Start `78 24:20,77  
  Marleen Loman AV NOP DNF  
Vrouwen  – Discus  1 kg        
1 Dominique Verheijen AV De Gemzen 37,12  
2 Astrid Jonkers AAC `61 35,02  
3 Ryanne Bekius AV Start `78 25,32  
4 Annemarie Luykx AV De Gemzen 21,82  
5 Wieke Nijmeijer AV Start `78 15,99  
Vrouwen  – Kogel 4 kg        
1 Dominique Verheijen AV De Gemzen 10,47  
2 Ryanne Bekius AV Start `78 10,14  
3 Annemarie Luykx AV De Gemzen 9,09  
4 Wieke Nijmeijer AV Start `78 6,36  
Vrouwen  – Ver        
1 Dominique Verheijen AV De Gemzen 5,02 +1.0 m/s
2 Ryanne Bekius AV Start `78 4,08 +1.3 m/s

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.