Definitieve uitslag Running Center Leeuwarden Loopavond op de baan Steenwijk (13 juli 2018)

Running Center Leeuwarden Loopavond op de baan op 13 juli 2018 te Steenwijk.

         
  Meisjes D:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Baudien  Venema AV Horror Sneek 20,34 +1.4
2 Jill  Uilhoorn AV Fivelstreek 20,40 +0.9
3 Jisze  Diemer Climax 20,45 +0.9
4 Evelyn  Navarro Climax 21,31 +0.2
5 Lotte  Slomp AAC `61 21,34 +0.9
6 Esmee  Mulder AV Atletics Nijverdal 21,36 +0.9
7 Ruth  Zijlstra AV Heerenveen 21,40 +1.6
8 Maud  Visscher Groningen Atletiek 21,63 +0.3
9 Shanara van Zandvoort AV Lionitas 21,67 +0.3
10 Maite  Stienstra AV Lionitas 21,91 +0.3
11 Alyssa  Bulthuis AV Impala 22,13 +3.0
12 Nynke  Rijpma AV Horror Sneek 22,30 +1.4
13 Mayke  Ruige AV Lionitas 22,85 +1.6
14 Anna-Romee van der Spoel AV Jahn II 22,87 +1.6
15 Jip  Boerema Groningen Atletiek 23,02 +3.0
16 Noortje  Sieperda AV Horror Sneek 23,12 +0.6
17 Nanou  Hofmann AV Heerenveen 23,26 +0.6
18 Annamarijn van Ginneken AV Horror Sneek 23,74 +1.4
19 Mette  Hamstra AV Start `78 25,25 +3.0
20 Eefke  Plugge AV Aquilo 25,48 +1.3
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Jisze  Diemer Climax 43,68  
2 Jill  Uilhoorn AV Fivelstreek 47,88  
3 Ruth  Zijlstra AV Heerenveen 48,91  
4 Yara de Boer AV Lionitas 48,96  
5 Jip  Boerema Groningen Atletiek 51,34  
6 Eefke  Plugge AV Aquilo 01:01,48  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Britt van den Hoven AAC `61 06:06,97  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Maud  Visscher Groningen Atletiek 12,82  
2 Anna-Romee van der Spoel AV Jahn II 12,25  
3 Yara de Boer AV Lionitas 10,96  
4 Lotte  Slomp AAC `61 10,69  
5 Baudien  Venema AV Horror Sneek 9,93  
6 Jildou  Binnema AV Heerenveen 9,36  
7 Noortje  Sieperda AV Horror Sneek 8,80  
8 Nynke  Rijpma AV Horror Sneek 8,79  
9 Mayke  Ruige AV Lionitas 8,60  
10 Maite  Stienstra AV Lionitas 7,76  
11 Shanara van Zandvoort AV Lionitas 7,46  
12 Bente  Hanekamp AV De Gemzen 6,71  
13 Annamarijn van Ginneken AV Horror Sneek 6,54  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Maud  Visscher Groningen Atletiek 24,77  
2 Jildou  Binnema AV Heerenveen 23,07  
3 Anna-Romee van der Spoel AV Jahn II 23,03  
4 Nanou  Hofmann AV Heerenveen 21,36  
5 Yara de Boer AV Lionitas 20,76  
6 Noortje  Sieperda AV Horror Sneek 20,65  
7 Bente  Hanekamp AV De Gemzen 19,45  
8 Nynke  Rijpma AV Horror Sneek 19,13  
9 Alyssa  Bulthuis AV Impala 16,82  
10 Annamarijn van Ginneken AV Horror Sneek 15,59  
11 Mette  Hamstra AV Start `78 11,44  
         
  Jongens D:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Thijs  Huigen AV Sparta 19,05 +3.0
2 Valenciano  Roffel AAC `61 20,96 +0.2
3 Mike  Berends AAC `61 21,00 +0.3
4 Maikel  Potkamp AV De Gemzen 21,03 +0.9
5 Daan  Sikkema AV Lionitas 21,11 +0.3
6 Wout  Plugge AV Aquilo 22,29 +0.6
7 Chris van der Walle AV Start `78 23,03 +1.3
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Thijs  Huigen AV Sparta 41,69  
2 Maikel  Potkamp AV De Gemzen 45,34  
3 Mike  Berends AAC `61 47,87  
4 Wout  Plugge AV Aquilo 48,31  
5 Valenciano  Roffel AAC `61 48,62  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Wu Ping  Kuiper Groningen Atletiek 05:05,78  
2 Ate  Clobus AAC `61 05:44,53  
3 Jelmer  Rensing AAC `61 05:45,24  
4 Julian  Keun Groningen Atletiek 05:50,85  
5 Wesley  Boers AV Fivelstreek 06:15,82  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Chris van der Walle AV Start `78 7,32  
2 Daan  Sikkema AV Lionitas 7,22  
         
  Meisjes C:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Mileen  Bruinewoud AV Start `78 19,00 +1.7
2 Brecht van der Vliet Groningen Atletiek 19,16 +1.7
3 Marieke  Moonen AV De Spartaan 19,55 +1.7
4 Danara  Stoppels Groningen Atletiek 20,11 +0.5
5 Tiba  Miran Groningen Atletiek 20,15 +0.5
6 Noortje  Huitema Groningen Atletiek 20,20 +0.2
7 Danique  Huisjes Groningen Atletiek 20,43 +0.5
8 Sabrina  Cruden AV Lionitas 20,52 +0.2
9 Eline  Ruige AV Lionitas 20,55 +0.2
10 Lisanne  Haasdijk AV Lionitas 20,93 +1.4
11 Noortje  Knoll Groningen Atletiek 22,05 +1.6
12 Karin  Vlasblom AV Impala 22,61 +1.6
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Isis  Hordijk Hellas Utrecht 42,38  
2 Noortje  Huitema Groningen Atletiek 42,44  
3 Marieke  Moonen AV De Spartaan 42,96  
4 Brecht van der Vliet Groningen Atletiek 43,11  
5 Danara  Stoppels Groningen Atletiek 43,13  
6 Mileen  Bruinewoud AV Start `78 43,13  
7 Tiba  Miran Groningen Atletiek 43,46  
8 Lisanne  Haasdijk AV Lionitas 45,68  
9 Sabrina  Cruden AV Lionitas 45,84  
10 Eline  Ruige AV Lionitas 45,88  
11 Ingrid  Koster AV Aquilo 47,30  
12 Noortje  Knoll Groningen Atletiek 51,40  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Dione  Schipper AV Start `78 05:24,42  
2 Elin  Slagt AAC `61 06:10,47  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Sabrina  Cruden AV Lionitas 11,14  
2 Nikita  Nie Groningen Atletiek 10,33  
3 Amber  Slomp AAC `61 8,51  
4 Anke  Binnema AV Heerenveen 8,46  
5 Meike  Sturre AV Start `78 7,57  
6 Carmen  Uildriks Groningen Atletiek 6,93  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Danara  Stoppels Groningen Atletiek 36,63  
2 Amber  Slomp AAC `61 28,21  
3 Anke  Binnema AV Heerenveen 22,19  
4 Meike  Sturre AV Start `78 21,37  
5 Nikita  Nie Groningen Atletiek 21,23  
6 Karin  Vlasblom AV Impala 19,15  
7 Carmen  Uildriks Groningen Atletiek 15,73  
         
  Jongens C:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Mejias  Rosario Groningen Atletiek 18,59 +0.5
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Rutger  Hoekstra AV Heerenveen 41,36  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Melle  Ketellapper AV Lionitas 05:17,42  
2 Leroy  Oostman Groningen Atletiek 05:23,08  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Rutger  Hoekstra AV Heerenveen 10,56  
2 Johan de Vries AV Heerenveen 10,08  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Rutger  Hoekstra AV Heerenveen 36,20  
2 Johan de Vries AV Heerenveen 32,33  
         
  Meisjes B:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Ilse  Steigenga AV Lionitas 19,50 +0.5
2 Suzan  Plat AV PEC 1910 19,71 +1.7
3 Yassine  Bulthuis AV Impala 20,16 +3.0
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Suzan  Plat AV PEC 1910 43,03  
2 Isabeau  Leegwater Groningen Atletiek 50,51  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Nienke van Dok AV Aalsmeer 05:18,79  
2 Sanne  Niestijl AAC `61 05:48,12  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Suzan  Plat AV PEC 1910 11,06  
2 Ilse  Steigenga AV Lionitas 10,35  
3 Isabeau  Leegwater Groningen Atletiek 9,42  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Isabeau  Leegwater Groningen Atletiek 22,19  
2 Yassine  Bulthuis AV Impala 18,70  
         
  Jongens B:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Kosheen  Miran Groningen Atletiek 17,30 +0.2
2 Sil Chris de Jong AV Heerenveen 18,09 +1.7
3 Daniël  Huis in t Veld AV Start `78 19,73 +0.5
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Kosheen  Miran Groningen Atletiek 36,38  
2 Sil Chris de Jong AV Heerenveen 38,88  
3 Daniël  Huis in t Veld AV Start `78 42,85  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Manolito  Musters AAC `61 04:42,67  
2 Stefan de Vries AV Start `78 04:45,79  
3 Jamie  Verhagen Groningen Atletiek 05:03,23  
         
Positie Naam Vereniging 10000 meter  
1 Ruben  Koppelman ACO / Van Elderen 36:23,18  
         
  Jongens A:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Jarin van der Kooi AV Impala 17,63 +0.3
2 Eric  Stuiver AV Start `78 18,69 +0.2
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Eric  Stuiver AV Start `78 38,84  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Thijmen  Alderden AV Aalsmeer 04:45,25  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Jarin van der Kooi AV Impala 13,61  
2 Wolter  Nijmeijer AV Start `78 9,80  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Jarin van der Kooi AV Impala 34,33  
2 Wolter  Nijmeijer AV Start `78 26,42  
         
  Vrouwen Senioren:      
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Geesje  Nijmeijer AV Start `78 06:39,50  
         
Positie Naam Vereniging 10000 meter  
1 Dinie  Ras AV NOP 38:54,77  
2 Eline  Kelly AV Start `78 39:48,26  
3 Hellen  Simens AV De Gemzen 46:36,53  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Charlene  Okken Groningen Atletiek 14,09  
2 Wieke  Nijmeijer AV Start `78 6,46  
3 Geesje  Nijmeijer AV Start `78 5,98  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Charlene  Okken Groningen Atletiek 36,29  
2 Geesje  Nijmeijer AV Start `78 15,19  
3 Wieke  Nijmeijer AV Start `78 14,35  
         
  Mannen Senioren:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Jan-Paul  Hoekstra Groningen Atletiek 17,88 +0.2
2 Hedser de Boer AV Impala 18,37 +0.2
3 Jitse de Boer AV Impala 19,38 +0.2
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Jan-Paul  Hoekstra Groningen Atletiek 38,25  
2 Hedser de Boer AV Impala 38,98  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Wilco  Jonker AV De Gemzen 05:21,85  
         
Positie Naam Vereniging 10000 meter  
1 Danny  Koppelman ACO / Van Elderen 30:54,83  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Rody de Wolff AV Horror Sneek 47,16  
         
  Vrouwen Masters:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Debora  Peter AV Start `78 21,83 +1.6
2 Sonja  Bulthuis-van Bruggen AV Impala 22,92 +3.0
3 Betty  Bijker-Bangma AV Heerenveen 23,18 +1.3
4 Jolanda  Smedinga AV Heerenveen 26,02 +1.3
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Debora  Peter AV Start `78 48,32  
2 Betty  Bijker-Bangma AV Heerenveen 50,03  
3 Afien  Toering-Benus AV Impala 56,32  
4 Jolanda  Smedinga AV Heerenveen 57,60  
         
Positie Naam Vereniging 10000 meter  
1 Jacolien  Ruizendaal AV NOP 39:31,59  
2 Iris  Bakker-Strieker AV De Gemzen 44:56,70  
3 Nynke de Lange AV Start `78 46:22,37  
4 Wilma van Galen AV Start `78 46:25,81  
  Agnes  Olgers-Heiner AV NOP DNF  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Lysbeth  Gijsen AV Start `78 9,16  
2 Evelyn  Bouwknegt HAC `63 8,53  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Lysbeth  Gijsen AV Start `78 23,68  
2 Evelyn  Bouwknegt HAC `63 23,33  
3 Sonja  Bulthuis-van Bruggen AV Impala 18,92  
         
  Mannen Masters:      
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Ronnie  Sentamu AV PEC 1910 17,74 +1.3
2 Arjan  Lantink AV PEC 1910 18,18 +0.2
3 Peter  Navarro Climax 19,64 +0.2
4 Klaas Jan van der Kooi AV Impala 21,94 +0.6
5 Ferdinand  Hemme EAC De Sperwers 23,52 +1.3
6 Wieger  Klijnstra AV Heerenveen 25,59 +0.6
7 Jan  Nijmeijer AV Start `78 30,87 +0.6
         
Positie Naam Vereniging 300 meter  
1 Ronnie  Sentamu AV PEC 1910 37,54  
2 Arjan  Lantink AV PEC 1910 38,38  
3 Peter  Navarro Climax 43,50  
4 Ferdinand  Hemme EAC De Sperwers 51,83  
5 Wieger  Klijnstra AV Heerenveen 01:02,13  
6 Jan  Nijmeijer AV Start `78 01:14,89  
         
Positie Naam Vereniging Engelse mijl  
1 Jan-Pieter  Mondria AV De Gemzen 05:05,03  
2 Marcel van den Bosch AV De Gemzen 05:08,74  
3 Jaap  Vlaming AV NOP 06:17,58  
4 Dirk  Wigmans AV De Gemzen 06:18,70  
5 Klaas Jan van der Kooi AV Impala 06:50,28  
6 Jan  Nijmeijer AV Start `78 08:30,49  
         
Positie Naam Vereniging 10000 meter  
1 Martijn  Schakelaar BB lopers 36:47,82  
2 Bob  Leentjes AV Start `78 37:46,07  
3 Wessel  Geursen AV Athlos 37:51,07  
4 Doede  Terluin AV NOP 39:03,54  
5 Krijn  Kroezen AV Spirit Lelystad 39:05,95  
6 Henk  Wolf AV Spirit Lelystad 39:08,78  
7 Maurice  Mulder AV NOP 40:15,64  
8 Gerwin  Kamps AV Start `78 43:09,47  
9 Berry  Pees AV Start `78 43:26,04  
10 Klaas de Haan AV Start `78 43:30,51  
11 Jan  Stolker AV Start `78 46:14,54  
         
Positie Naam Vereniging Kogelstoten  
1 Hans  Spitzen AV Start `78 9,28  
2 Hans  Hes AV Heerenveen 7,98  
3 Dirk  Wigmans AV De Gemzen 7,70  
4 Klaas Jan van der Kooi AV Impala 6,99  
         
Positie Naam Vereniging Discuswerpen  
1 Hans  Spitzen AV Start `78 37,83  
2 Hans  Hes AV Heerenveen 21,70  
3 Jan  Nijmeijer AV Start `78 21,69  
4 Klaas Jan van der Kooi AV Impala 16,85  

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.